Hetkesõnum 11. juuni 2020

hetkesõnum 11. juuni 2020

HETKESÕNUM 11. JUUNI 2020

Täna suunavad inglid meid üle lugema nädalate nr 32-33, 2018 horoskoopi.

(Otselink – https://evatenter.com/2018/08/06/nadala-horoskoop-06-08-19-08-2018/)

Lisaks ütlevad nad, et lugege uuesti üle käesoleva nädala sõnumid.

(Otselink – https://evatenter.com/2020/06/05/nadala-horoskoop-08-06-14-06-2020/)

Kuigi meil on tegu pööripäeva ümbritseva ajaperioodiga, on hetkel vältava nädala (nädal nr 24) sõnumid avalikud ja üleval. Nimelt on meil hetkel tegu nädalase pausiga, mis eraldab suvise pööripäeva kaugseansi kaht etappi.

Varem ei ole inglid sääraseid pause kaugseansside puhul korraldanud. Seekord aga ütlesid nad konkreetselt, et selle aasta suvine pööripäev toob meie ette kaks eraldiseisvat teekonda, mida võib ka nimetada ülesanneteks. Ja see on ka põhjus, miks meie ette tekkis nädal, mille kohta inglid saatsid – vahepeatusena – avalikke sõnumeid.

Aga miks on praegu vaja kaks ülalpool viidatud horoskoopi läbi lugeda?

Inglid ütlevad, et toosama tõde, millest nad kõnelesid meile eilses hetkesõnumis, tahab endiselt päevavalgele tulla.

Ja nad rõhutavad uuesti – see tõde on teile juba väga lähedal!

Kuna me kõik veel aga oma tõde ei näe, siis suunavadki nad meid üle lugema sõnumeid, mis sisaldavad sellist energeetilist laengut, mis saab meid samuti tolle tõeni viia.

Kas need kaks nädala horoskoopi toovad meile kõnealuse tõe koju?

Inglid ütlevad – jah, kui te neid sõnumeid õige nurga alt vaatate.

Täpselt sellist sõnastust nad hetkel kasutavad.

Aga mis see tõde ikkagi on, milleni me praegu jõudma peame?

Saame aru, et siin on fookuses erinevad personaalsed tõed, aga kas neid tõdesid ka miski ühendab?

Inglid ütlevad, et need tõed saavadki lõpetada teie jaoks kannatusi põhjustanud olukordi. (Nagu näeme käesoleva nädala horoskoobist, millele inglid ju ülal viitasid, on meil hetkel fookuses just kannatuste katkemise ja katkestamise temaatika.)

St. igaühe personaalne tõde, mis praegu tahab vastava isiku jaoks päevavalgele tulla, on miskit sellist, mis lõpetab kannatamise.

Ja nad lisavad – jah, kõnealused kannatamisi sisaldavad olukorrad on erinevate inimeste jaoks erinevad. Aga kõik need olukorrad tahavad praegu lõpu leida. Ehk valitsev üldine energia on meil hetkel selline, mis tahab kannatamist sisaldavaid olukordi lõpetada.

Lõpetada ehk katkestada.

Ja nende olukordade kiireimaks katkestamiseks ongi meie ette toodud kõnealused tõed.

AGA need tõed asuvad esialgu energias. 

Täpsemalt – igaühe energias asub hetkel (ooteseisundis) just see tõde, mis on vastava isiku kannatuste raja katkestajaks.

Kuidas tõde energiast maisesse plaani tuua?

Seda protsessi inglid praegu juhendavadki.

Eile suunasid nad meid üleüldiselt tõdede ja valede energiat tunnetama.

Ja täna suunavad nad meid kaht horoskoopi üle lugema.

Kas kõnealuste tõdede teemal tuleb veel inglitelt juhiseid?

Kuna nad on saatnud neid lisajuhiseid praegu läbi hetkesõnumite, siis ei oska ma sellist asja ette öelda.

Hetkesõnumite kaudu saadavad inglid meile täpselt nii tihti või harva sõnumeid kui nad soovivad. Ette nad nende sõnumite ilmumisest kedagi ei teavita. St. ka mina ei tea nende sõnumite ilmumisest pikemalt ette. Need ilmuvad täpselt sellise ajastusega nagu inglid soovivad. Ehk need ilmuvad täpselt siis, kui inglid suunavad mind neid kirjutama ja avaldama.

Omalt poolt lisan käesoleva sõnumi lõpetuseks järgmist – mulle tundub, et osade jaoks on kõnealuseks tõeks lihtsalt mõistmine, et üks teatud olukord põhjustab kannatusi. Ehk tegu on juhtumitega, milles inimene pole siiani endale vastavat kannatust ja kannatamist tunnistanud. 

Aga miks pole inimene endale neis olukordades kannatamist tunnistanud? 

Siin võib muidugi olla põhjuseid mitmeid, aga mulle näib hetkel kõige eredamalt plinkiv vastus selline – need on olukorrad, milles inimene polegi lihtsalt siiani aru saanud, et ta kannatab miskit. Ehk kõnealuseks tõeks ongi nende juhtumite puhul lihtsalt ühe kannatuste allika avastamine.

Sellest saab omakorda järeldada seda, et hetkel on muuhulgas fookuses säärased olukorrad, milles on väga lihtne kannatamist lõpetada. Tuleb näha vaid õiget allikat. Kui see on nähtud, siis lahtub osadest olukordadest kannatus peaaegu iseenesest.

(PS! Inglid kordavad siinkohal uuesti – kannatamine ei tähenda sama, mis kannatlikkus. Kannatamist ei ole inimesel vaja siin maises elus kogeda/ taluda. St. kannatamine ei ole maise elu kohustuslik koostisosa. Kannatlikkus aga tuleb kindlasti teatud olukordades kasuks. Sel teemal rääkisid inglid meile pikemalt mõni nädal tagasi – täpsemalt nädalate nr 15-16, 2020 horoskoobis.)


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter   

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"