Nädala horoskoop 25.05-07.06

nädal 22-23 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt 

SUVISE PÖÖRIPÄEVA (kollektiivne) kaugseanss  – I etapp

25.05 – 07.06.2020

2020. aasta nädal nr 22-23

Inglite sõnumid aasta 22-23 nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele 

MÄRKSÕNA – Bumerang jõuab tagasi ja elu muutub lihtsamaks 

Eelmisel nädalal hakkasid meile külla tulema erinevad kingitused. Ja need kingitused tulid just nimelt ise meile külla. Inglid rõhutasid seda. Ja nad ka täpsustasid, et tegu ei ole selliste kingitustega, mis tavapäraselt tuleksid ise kellegi juurde. Nad ütlesid isegi, et tegu on pigem sääraste nähtustega, mis ise tavaliselt kuhugi ei liigu. Nüüd aga hakkasid JUST sellised nähtused liikuma. 

Ühe lisavihjena öeldi meile veel, et saabuvate kingituste näol on tegu eraomanditega. 

Missugune on kahe eeloleva nädala energia ja mida need kaks eelolevat nädalat meile 

täpsemalt toovad? 

……..   ………   ………   ……..   ………   ……….

Nagu juba ülalpool mainitud, algab meil nende nädalatega 2020 a. suvise pööripäeva kollektiivne kaugseanss. Ja ka suvise pööripäeva puhul toimetab too kaugseanss mitmes etapis – ehk siin on lugu sarnane kevadise pööripäevaga.

Käesolev – nädalate nr 22-23 – horoskoop ongi meil seega suvise pööripäeva kaugseansi I ETAPP.

Lisan siia ka oma tavapärase selgituse – uute lugejate jaoks – selle kohta, mis on üldse pööripäevade kaugseansid.

Kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Kahe eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop – täpsemalt on see meil suvise pööripäeva kaugseansi I etapp. St. seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just suvise pööripäeva kaugseansil osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 10 eurot. 

Täpsustan veelkord – seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma. Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid. Jah, sel aastal oleme juba näinud, et pööripäevade horoskoobid toimetavad tavapärasest pikemalt, kuid see ei jää kindlasti alatiseks nii. Nagu me näeme ka oma maise maailma pildist, on see aasta vägagi eriskummaline. Seetõttu on ka üsna loogiline, et läbi minu inglisõnumite toimetavad kaugseansid töötavad praegu teistmoodi kui varasemalt.

Niisiis, kordan veel – neil nädalatel, mil kestab suvise pööripäeva kaugseanss, avalikke nädala sõnumeid ei ilmu. Küll aga näete te muidugi alati avalikult vastavate nädalate märksõnu, sest sellise info panen ma alati siia üles. Lisaks sellele võivad neil nädalatel ilmuda hetkesõnumid, mis on minu kodulehel uus inglisõnumite liik (need hakkasid ilmuma märtsikuus). Nende sõnumitega on aga lugu selline, et need ilmuvad täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid soovivad edastada. Seega nende ilmumise kohta ma midagi täpsemat ette öelda ei oska.

Jätkame infoga suvise pööripäeva kaugseansi I etapi sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES NÄDALA HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et seekord on pööripäeva nädala horoskoobi hinnaks 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 38 lk.

Sellest 11 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 11 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega nädala horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja edasi tulevad lisasõnumid kõigile tähemärkidele. 

Ehk suvise pööripäeva sõnumite I etapi puhul kanaldasin ma tähemärkide kaupa lisasõnumeid. Tõenäoliselt ilmuvad ka suvise pööripäeva kaugseansi teised etapid samasuguse ülesehitusega ehk ka neis võib oodata tähemärkide põhiseid lisasõnumeid. (Kui mitu etappi suvise pööripäeva kaugseansile üldse kokku ilmub? Seda infot mul veel ei ole. St. inglid avaldavad sellist infot ka mulle sammhaaval.)

Seega KÕIK 12 TÄHEMÄRKI (Jäär, Sõnn, Kaksikud, Vähk, Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion, Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad) leiavad kõnealusest horoskoobist ka oma tähemärgi põhise lisasõnumi. 

Tähemärkide lisasõnumite kanaldamisel kasutasin samuti neid kaarte, mida kasutan ka nädala horoskoopide puhul. Mõne tähemärgi puhul on inglid saatnud veel ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Kui pikk on iga tähemärgi sõnum siin, esimese etapi horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Kui tavaliselt on pööripäeva kaugseansi sõnumite nö tasuta eelvaateks foto koos märksõnaga (+ sisukord), siis sel korral avalikustan ma ka tähemärkide lisasõnumite märksõnad. Nimelt olen ka iga tähemärgi sõnumi puhul välja toonud eraldiseisva märksõna. 

Ja need märksõnad on käesolevas horoskoobis alljärgnevad:

JÄÄR – Tee otsus ja bumerang ilmub

SÕNN – Viha on tõkkeks

KAKSIKUD – Perekondlik bumerang

VÄHK – Õiglus organisatsioonis

LÕVI – Liiga lihtsad lahendused

NEITSI – Otsetee

KAALUD – Fookus toob külluse

SKORPION – Võtke puhkust! Aga millest?

AMBUR – Ootamatu muudatus

KALJUKITS – Poolik võit

VEEVALAJA – Tõdede seeria

KALAD – Tõde ja teekond

Niisiis, kordame – nädalate nr 22-23, 2020 horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub suvise pööripäeva (kollektiivse) energeetilise kaugseansi I etapp. 

Kordame ka üle, et I etapi sõnumite puhul kanaldasin ma lisasõnumeid, IGALE TÄHEMÄRGILE eraldiseisvalt.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul nädalate nr 22-23 horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 38 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nädalate nr 22-23 (ehk suvise pööripäeva kaugseansi I etapi) – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, kõnealune horoskoop on mahuga 38 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

21. maist kuni 07. juunini

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 25.05-07.06

Comments are closed.