Veebruari täiskuu kaugseanss (2021)

veebruari.täiskuu

Kaugseanss – Veebruari täiskuu (27.02.2021)

Inglite sõnumid 2021 a. veebruari täiskuu perioodiks

27.02 – 27.03.2021

MÄRKSÕNA – Päike tuleb välja

Käesolevad sõnumid on veebruari täiskuu sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite veebruari täiskuu kaugseanss.

Nimelt soovivad inglid nüüd korraldada kaugseansse just kuu energia rakendamiseks. St. me teeme nüüd tööd taevas asuva kuu energiaga, mitte enam kalendrikuu energiaga.

Esimene säärane kaugseanss ilmus jaanuari täiskuu energiate rakendamiseks. Seega see siin on meil teine täiskuu kaugseanss, mis on täpsemalt loodud veebruari täiskuu energiate rakendamiseks.

Täpsemalt kestab kõnealune kaugseanss ajaperioodil 27.02 – 27.03.2021

St. see seanss kestab veebruari täiskuust kuni märtsi täiskuuni (märtsi täiskuu on 28.03.2021 – seega alates 28.03.2021 kehtib juba märtsi täiskuu energia, mis tähendab ka uue täiskuu kaugeansi ilmumist – kui inglid nii soovivad).

Kuna minu kaugseansid ei tähenda kunagi ainult sõnumite edastamist, vaid need ongi ka energeetilised seansid, siis läbime me tolle kaugseansi raames muidugi ka ühe spetsiifilise energeetilise teekonna.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 7 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Jätkame sisulise infoga 2021 a. veebruari täiskuu kaugseansi sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Veebruari täiskuu kaugseansis on jälle kasutusel lühikesed päevasõnumid ehk sel korral soovisid inglid edastada meile päevasõnumid jälle sellises formaadis, kus igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest.

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 7 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 18 lk.

Esimesed 15 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on ikka kanaldatud kõigile tähemärkidele ühiselt, nagu minu sõnumite puhul ikka.

Ja edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on veebruari täiskuu kaugseansis jälle sellise formaadiga nagu ta varasemalt on mul olnud. Ehk igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saab kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Tasuta eelvaate raames soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

“Veebruari täiskuu kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Chris Rea – The Blue Cafe”, “Phil Collins – In The Air Tonight”, “Frank Sinatra – Come Fly With Me”, “Louis Armstrong – What a Wonderful World”, “Nina Simone – Feeling Good” ja “Nina Simone – Here Comes the Sun”.”

Milline on veebruari täiskuu sõnumite ülesehitus täpsemalt? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Niisiis, kordame – Veebruari täiskuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. veebruari täiskuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 18 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – veebruari täiskuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

25. veebruarist kuni 27. märtsini

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Veebruari täiskuu kaugseanss (2021)

Comments are closed.