2021 II kvartal – lisasõnum 2

II kvartal inglisõnum lisasõnum 2

Lisasõnum 2 – 2021 II kvartal (aprill, mai, juuni)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Halli kodu muundumine

Me juba nägime, et inglid saatsid Facebooki jälgijatele teiseks kvartaliks ühe lisasõnumi (see sõnum saadeti teile 20. märtsil). 

Millest soovivad nad rääkida siin – teises lisasõnumis?

Tuleb välja, et ka teine lisasõnum on samasuguse ülesehitusega, nagu oli esimene.

Ehk ka siin soovivad inglid avalikustada ühe osa kaugseansist, kuid sel korral ei soovi nad avalikustada 2021 a. esimese poolaasta kaugseansi lõiku.

Sel korral soovivad nad hoopis avalikustada ühe osa 2021 a. kevadise pööripäeva kaugseansist.

Ja täpsemalt soovivad nad avalikustada sellest kaugseansist õhumärkide lisasõnumi, mille märksõnaks on “Halli kodu muundumine”.

Seega – siin see on:

Kevadise pööripäeva kaugseanss ilmus sel korral ilma otsese kehtivusajata. Miks? Sest ma olen viimaste pööripäevade puhul täheldanud, et ühe pööripäeva poolt esile tõmmatud mõjud kestavad tihtipeale ühest pööripäevast järgmiseni. Loomulikult on pööripäeva mõjud kõige tugevamad sel konkreetsel päeval ja seda päeva ümbritsevatel päevadel, kuid alati on teemasid/ mõjusid, mis kestavad ka järgmise pööripäevani.

Seetõttu hakkavad nüüd ka pööripäevade kaugseansid olema müügis ühest pööripäevast järgmiseni.

Ehk 2021 a. kevadise pööripäeva kaugseanss on tellimiseks saadaval kuni 2021 a. suvise pööripäevani, mis tähendab seda, et kõnealust kaugseanssi on võimalik tellida peaaegu terve teise kvartali vältel.

See tähendab omakorda, et kui teil on soov lugeda kõnealuse kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis on see võimalus täitsa olemas.

Mis 2021 a. kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumites veel sisaldub? Kuidas neid sõnumeid tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/03/15/kevadise-pooripaeva-kaugseanss-2021/


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"