Hetkesõnum 17. mai 2021

hetkesõnum 17 mai 2021

HETKESÕNUM 17. mai 2021

Tänase hetkesõnumina ütlevad inglid, et ärge unustage täna vaadata mai noorkuu kaugseansi lehele, mille leiate siit – https://evatenter.com/2021/05/09/mai-noorkuu-kaugseanss-2021/

Nimelt avalikustasid inglid seal tolle kaugseansi tasuta eelvaate raames just 17. mai päevasõnumi.

Ja lisaks soovivad nad siin hetkesõnumis avalikustada tollest kaugseansist veel ka homse päevasõnumi ehk 18. mai päevasõnumi.

18. mai 2021 päevasõnum on mai noorkuu kaugseansis järgmine:

Ja kui teil tekib soov lugeda mai noorkuu sõnumeid tervikuna, siis leiate samalt lehelt ka juhised nende sõnumite tellimiseks. 

Ehk kogu lisainfo leiategi mai noorkuu kaugseansi sõnumite kohta just siit lehelt – https://evatenter.com/2021/05/09/mai-noorkuu-kaugseanss-2021/

Mai noorkuu kaugseanss kestab 09. juunini.

Juhin siin ka tähelepanu sellele, et inglid ei saada meile iga kaugseansiga pikki päevasõnumeid, mistõttu on mai noorkuu kaugseanss ka eriline.

Täpsemalt on inglid meile varem selliseid pikemaid päevasõnumeid saatnud ainult 2021 jaanuari täiskuu kaugseansis. Seetõttu tasub mai noorkuu kaugseansis kindlasti osaleda – eriti juhul, kui soovitegi inglitelt saada sellist igapäevast juhendust, nagu kõnealune kaugseanss pakub.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid, kuigi mõnikord on neil ka üsnagi päevasõnumi-laadne ülesehitus.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab. St. ka see hetkesõnum, mida te praegu siin näete, saab olla teile juhenduseks millalgi hiljem, kuigi siin hetkesõnumis toovad inglid välja konkreetseid päevasõnumeid ühest kaugseansist. Täpsustan veelgi – täpselt samad päevasõnumid võivadki teie jaoks “kehtida” ka millalgi hiljem, mistõttu võitegi te need enda jaoks avastada hoopis ühel “juhuslikul” kuupäeval kunagi hiljem.

Hetkesõnumid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu on samuti alati täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad need sõnumid mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"