Nädala inglisõnum 24.05-30.05.2021

nädala 21 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 24.05 – 30.05.2021

Inglite sõnumid aasta 21. nädalaks

MÄRKSÕNA – Plaanid muutuvad

Nädal nr 21 on meil kuuvarjutuse nädal.

Täpsemalt toimubki sel nädalal see kuuvarjutus, mille olulisust on inglid rõhutanud erinevates sõnumites (sh mitmes aastasõnumis) ja mille puhul korraldasid inglid meile lausa eraldiseisva kaugseansi.

Täpsemalt hakkas see kaugseanss toimetama juba 16. aprillil ja tema lõpp ongi tollel päris kuuvarjutuse päeval ehk 26. mail.

Sellega seoses soovivad inglid saata ka nädala nr 21 avalikuks sõnumiks ühe lõigu just sellest kaugseansist.

Ehk rohkem avalikke sõnumeid selleks nädalaks ei ilmu.

Ilmubki ainult allolev lõik, mis on pärit 26. mai kuuvarjutuse kaugseansist.

Ja see lõik on järgmine:


“Mida see kuuvarjutus nende vanade sõnadega teeb? Te ütlesite, et need sõnad sisalduvad selles kuuvarjutuses, aga kuidas kajastuvad need sõnad meie maisetes sündmustes? 

Inglid selgitavad – see kuuvarjutus lükkab need sõnad uute kivide külge. Ja seetõttu hakkavad ka muutuma teie plaanid, mis olid samade kivide külge poogitud. Need plaanid muutuvad, sest vastavad kivid hakkavad edastama uut informatsiooni. Täpsemalt on tegu informatsiooniga, mis lükkab teie senised plaanid sassi, sest see info ei haaku teie seniste plaanidega. 

Võib ka öelda niipidi, et need kivid ei saa enam teie seniseid plaane endasse raiutuna hoida, sest need uued sõnad tühistavad teie plaanid lihtsalt ära. 

St. nende uute sõnade ja teie seniste plaanide vahel on täpselt nii suur ebakõla, et need kaks nähtust üheaegselt eksisteerida ei saa. 

Aga mis need vanad sõnad täpsemalt on?

Inglid ütlevad – need sõnad tulevad justkui ookeani põhjast.

Võib ka öelda, et need tulevad kõrbest.

Ja võib ka öelda, et need tulevad ühest suurlinnast.

Aga kuidas saavad need sõnad tulla kõigist neist kohtadest korraga?

Inglid ütlevad – nende sõnade jõud peitub iidsetes kivides. Sealjuures on tegu erinevate kividega ehk need sõnad, mis nüüd saabuvad, asusid erinevate kivide küljes. Ja need kivid asusid omakorda erinevates asupaikades. Täpsemalt ongi tegu kividega, mis on pärit just ookeanist, kõrbest ja ühest suurlinnast.”


Kui soovite selle kaugseansi sõnumeid lugeda tervikuna, siis saate neid veel tellida kuni 26. maini.

Kuidas neid sõnumeid tellida ja mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/04/14/kaugseanss-26-mai-kuuvarjutus/

Kordan veel üle, et selle kaugseansi müük läheb lukku just nimelt 26. mail, sest inglid määrasid selle kaugseansi kehtivuseks väga konkreetse ajavahemiku – 16.04-26.05.2021. (Minu kaugseansside puhul on alati nii, et iga kaugseansi sõnumite müük kestabki ainult vastava kaugseansi toimumise ajal. Hiljem ei ole enam võimalik vastavaid sõnumeid soetada.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"