Nädala inglisõnum 31.05-06.06.2021

nädala 22 2021 sõnum

Nädala inglisõnum 31.05 – 06.06.2021

Inglite sõnumid aasta 22. nädalaks

MÄRKSÕNA – Uus seiklus algab

Kristall – Roheline aventuriin

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

Eva Tenter’i inglikaart 3 – See olukord sisaldab küll okkaid, kuid nad ei torgi. Nr 127

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)

Nädalal nr 21 muutusid plaanid. Kuna tegu oli nädalaga, mil leidiski aset see kuuvarjutus, mille olulisust on inglid meile palju rõhutanud (sh mitmes aastasõnumis), siis soovisid inglid saata meile tolleks nädalaks avaliku juhisena ainult ühe lõigu vastava kuuvarjutuse kaugseansist.


Kuna käesolev nädala nr 22 sõnum ilmub juba varakult (nädala nr 21 keskpaigas ehk täpsemalt ilmubki see 26. mail), siis lisan siia ka meeldetuletuse, et 26. mai kuuvarjutuse kaugseansi sõnumite müük lähebki täna ehk 26. mail lukku.

Seega – kui olete täna (või viimastel päevadel) märganud oma elus kummalisi plaanide muutumisi ja soovite nüüd neid kaugseansi sõnumeid tellida, siis täna on teil selleks veel viimane võimalus.

Mis 26. mai kuuvarjutuse sõnumites veel sisaldub? Kuidas neid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/04/14/kaugseanss-26-mai-kuuvarjutus/


Jätkame nädala nr 22 sõnumiga.

Mida toob meile nädal nr 22?

Inglid alustavad – sel nädalal algab teie jaoks uus seiklus.

Milline seiklus see on? Milline seiklus see olema saab?

Inglid ütlevad – see seiklus sisaldab palju pöördelisi sündmuseid ja see seiklus viib teid koju.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – alati ei ole võimalik otse koju minna. Mõnikord on koju jõudmiseks vaja läbida ka tupikuid, ringteid ja vahepeal eksida ka ära.

Mõnikord on seda lihtsalt vaja, sest ka eksiteed võivad sisaldada vastuseid.

Ja täpselt nii nüüd ongi.

Te ei saa enne koju minna, kui teil pole käes teatud vastused.

Ja just need vajalikud vastused te sellelt pöördeliselt teelt leiategi.

Täpsemalt sisalduvadki need vastused nüüd nii tupikutes kui ka ringteedel, kust pöörate valesse suunda.

Ehk seda teekonda võib kirjeldada ka nii – just valesammud viivad teid nüüd koju.

Aga mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähedabki seda, et te hakkate nüüd astuma samme, mida te otseselt teha ei taha ja te hakkate ka oma teekonnal tegema ringe, kuigi teile tundub, et te kõnnite otse.

Ja inglid rõhutavad uuesti – see kõik on vajalik selleks, et te jõuaksite koju.

Aga millal jõuame me koju?

Inglid ütlevad – osad teist jõuavad ka koju juba sel nädalal. Ehk osade jaoks on kõnealune seiklus juba teatud teekonna viimane etapp.

Osad aga jätkavad taoliste valesammudega veel pikemaks ajaks. Miks? Sest nemad liitusid teatud teekonnaga hiljem.

Millist teekonda peate siin silmas?

Inglid ütlevad – tegu on teekonnaga, mis algas aastal 2017. See teekond on olnud konarlik ja ka küllaltki rõhuv. 

Seetõttu on ka aeg käes selle teekonna lõpetamiseks.

Sujuvam rada on teie jaoks juba loodud ja tollele rajale ümberlülitumiseks ongi teil vaja teha nüüd veel vaid mõned valesammud.

Ehk teil on vaja veel läbida just need tupikud ja ringteed, mis teie ette kohe ilmuvad.

Inglid ütlevad lõpetuseks – kui te sel nädalal neid valesamme teete, siis ärge unustage vaatlemast oma ümbrust. Me kordame veelkord, et nende valesammude taga, juures ja kõrval on tegelikult (viimased puuduolevad) vastused, mis viivadki teid koju.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada nädala nr 22 sõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kevadise pööripäeva kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/03/15/kevadise-pooripaeva-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastavat sõnumit te avalikult ei näe. Küll aga näete te ära selle kaugseansi märksõna ja pildi. Ehk sõnumi sisule viidatakse nende puhul, kes osalesid tolles kaugseansis. St. kui seal osalesite, siis tasub teil nüüd vastav sõnum läbi lugeda.)

Nädala nr 16, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/04/15/nadala-inglisonum-19-04-25-04-2021/)

Kuupäev 22.05.2021

Kuupäev 18.02.2017

Nädala nr 7, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/02/10/nadala-horoskoop-13-02-19-02-2017-horoskoop/)

Nädala nr 22 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Doors – Light My Fire”, “Amy Winehouse – Back To Black”, “Milky Chance – Stolen Dance”, “Gorillaz – Clint Eastwood” ja “Daft Punk – Get Lucky ft. Pharrell Williams, Nile Rodgers”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"