Lisasõnum – nädal 42, 2021

lisasõnum nädal 42 2021

Lisasõnum – nädal 42, 2021

(18.10-24.10.2021)

MÄRKSÕNA – Koorem kukub maha

Nädalaks nr 42 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin lisasõnumis?

Inglid ütlevad – selle nädala peamises sõnumis rääkisime me teile juba sellest, et nüüd saabub ühe kindla teekonna kindel lõpp. Ja me ütlesime juba ka seda, et tolle lõpuga on seotud teatud kellad. 

Küsite, millest soovime rääkida siin lisasõnumis?

Me soovime siin täpsustada, mida tolle teekonna lõpp teie jaoks veel tähendab.

Nimelt kaob selle teekonna lõppedes ära üks suur koorem.

St. teie elust kaob nüüd üks suur koorem.

Aga kuidas see koorem kaob?

Inglid ütlevad – see koorem kukub maha.

Ja see koorem kukubki maha täpselt sel momendil, mil üks kell kukub.

Ehk vastavad kellad annavadki teile nüüd märku koorma kukkumisest.

Aga miks on vaja neid märguandeid?

Kas me ei näe nende koormate kukkumist?

Inglid ütlevad – ei, oma maises ümbruses te seda sündmust ei näe.

Aga mis koorem on see üldse olnud, kui seda pole isegi meie ümbruses näha?

Inglid ütlevad – tegu on koormaga, mis ei kuulu teile. Ehk tegu on koormaga, mis on alati olnud tehislikult teie energiasüsteemi külge haagitud.

Nüüd kaovad just sellised koormad.

Aga miks peame me kuulma neid märguandeid?

Inglid ütlevad – sest sellest momendist, mil need koormad on maha kukkunud, läheb teie liikumine palju hõlpsamaks. Ehk sellest momendist tekib teile palju vabadust juurde.

Aga kui vabadust tekib juurde, siis kas me seda ilma märguandeta ei taju?

Inglid ütlevad – kuna tegu on energeetilise koormaga, siis ei pruugi igaüks selle kadumist niivõrd selgelt tajuda. Ja seetõttu tulevad inglid teile saatma ka kõnealuseid märguandeid.

Nimelt on teie jaoks väga kasulik kui te teate seda infot ehk teil on kasulik teada just seda momenti, millest alates on teie liikumine väga suurel määral vabam.

Seega – märgake sel nädalal erinevate kellade käitumist. Üks neist käitub nüüd ebatavalisel viisil ja see on ka teie märguandeks.

Ehk just too ebatavaliselt käituv kell tähistabki nüüd teie jaoks momenti, millest edasi te olete oma tegemistes ja liikumistes vaba.

Vaba just nimelt selle poolest, et teie energiasüsteemi küljes pole siis enam üht väga pahatahtlikku ja rasket koormat, mis on teie elutegevust juba väga pikka aega mõjutanud.

Aga mida selline vabadus täpsemalt tähendab?

Inglid ütlevad – kõik saab alguse energias. Nii on lood ka teie vabadusega. Ehk kui te soovite olla vabad, siis peab tolle vabaduse poole liikumine algama teie energias. Ja ka selle vabaduseni jõudmine peab esmalt leidma aset teie energias. Ainult nii jõuate te ka maises pildis vabaduseni. 

Just sellise vabaduseni, mida te ise oma ellu soovite ehk just sellise vabaduseni, mida teie isiklikult peate vabaduseks.

Ja täpselt nii soovivad inglid selle lisasõnumi otsad kokku tõmmata.

Selle sõnumi juurde soovivad nad lisada ka järgnevad muusikalised sillaviited – “Righteous Brothers – Unchained Melody”, “Elvis Presley – Jailhouse Rock” ja “Lily Allen – LDN”.


Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. 

Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"