Nädala inglisõnum 18.10-24.10.2021

nädal 42 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 18.10-24.10.2021

Inglite sõnumid aasta 42. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kui kell kukub …

Kristall – Tšaroiit

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Vahel viskab elu Sind üle parda. Tema eesmärk ei ole Sind hüljata. Ta soovib Sulle hoopis näidata, et Sul on kaasasündinud võime püsida veepeal…seda muidugi juhul kui Sa säilitad rahu ja usu iseendasse. Nr 141

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Mida toob meile nädal nr 42?

Inglid alustavad – sel nädalal kõlavad erinevad kellad. Ja need kellad ei kõla niisama. Ehk need ei kõla ilma olulise põhjuseta.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid jätkavad – mõni kell näitab teile lihtsalt aega. Mõni aga tiksub tulemuse suunas. Ehk mõnel kellal on rohkem kui üks eesmärk.

Nüüd kõlavadki just sellised kellad, millel on terve nende eksistentsi vältel olnud rohkem kui üks eesmärk.

Ja inglid jätkavad – mõned eesmärgid jäävad teile varjatuks kuni lõpuni. Ehk mõnel teekonnal on teie elus selline eesmärk, mida te ei näe kuni selle teekonna lõpuni.

Nüüd saabki üks taoline teekond läbi.

Ja see tähendab ka vastava varjatud eesmärgi paljastumist.

Ja täpselt seda momenti tähistavadki nüüd erinevate kellade kõlad.

Ehk sel nädalal on nii – kui kell kukub, siis tulevad välja ka teatud varjatud eesmärgid.

Ehk kui kell kukub, siis näete te teatud teekonna tegelikke põhjuseid.

Aga millise teekonnaga on olnud tegu?

Inglid ütlevad – osad kõnealustest teekondadest said alguse aastal 2016. Osad aga märksa varem. 

Ja osad neist teekondadest, mis nüüd lõppevad, on pärit lausa iidsetest aegadest. Tõsi – nende teekondade puhul on teil keeruline tuvastada alguspunkti. See polegi aga nüüd niivõrd oluline. Oluline on siinkohal see, et need teekonnad saavad nüüd läbi.

Aga milline on olnud kõnealuste teekondade sisu?

Inglid ütlevad – nende teekondade sisu ei ole vastanud kõnealustele eesmärkidele. Ehk kõnealuste teekondade puhul ei oskaks mitte keegi seostada vastavaid maiseid samme nende sammude tegelike eesmärkidega.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – mõni ülesanne tuleb siin maises maailmas ära teostada varjatult. Miks? Sest kui tegu on manipulatsioonide kõrvaldamisega, siis ei ole alati võimalik otse olukorra tuumani kõndida.

Aga mida see kõik ikkagi maises mõttes tähendab?

Ehk mida see nädala nr 42 maisete sündmuste mõttes tähendab?

Kuna inglid ütlevad, et kõnealused teekonnad on puudutanud manipulatsioonide kõrvaldamisi, siis saame sellest teha väga otsese järelduse, et nüüd peavad ka kaduma teatud manipulatsioonide mustrid.

Need peavad kaduma, sest kell lihtsalt kukub. Ehk vastavad teekonnad saavad lihtsalt läbi.

Aga millised on just need manipulatsioonid, mis siin ajaperioodis kaovad?

Vaatame, kas inglid saavad meile ka seda küsimust veel täpsustada.

Inglid alustavad – tegu on väga sügavale peidetud manipulatsioonidega, mida võib ka pidada valede alustaladeks.

Me rääkisime teile juba eelmisel nädalal vundamendi liikumistest ehk protsessist, mis on ootamatusi täis.

Nagu ikka, on meie sõnumid järjejutt. Ehk te võitegi nüüd need kaks sõnumit kokku panna. St. te võitegi nüüd vaadelda eelmise nädala sõnumite sisu kui selgitust vastavate manipulatsioonide kohta.

Inglid jätkavad – ja nagu ikka, toome me teile välja ka mõned energeetilised sillad. Ka neid viidatud sõnumeid ja ajalisi viiteid võite te siin vaadelda kui selgitust vastavate manipulatsioonide kohta.

Ehk liitke nüüd kõik siin viidatud sillad kokku ja te saategi ühe pika selgituse selle kohta, missugused sügavad manipulatsioonid nüüd kõrvalduvad.

Ehk omakorda võime öelda nii, et kui liidate kõik need sillad kokku, siis näete te ka üht põhjalikku selgitust selle kohta, missugusel teel te juba aastaid kõndinud olete.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada nädala nr 42 sõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 14.08.2021

Kuupäev 18.04.2017

Kuupäev 20.08.2012

Nädala nr 42, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/14/nadala-horoskoop-15-10-21-10-2018/)

Nädala nr 50, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/)

Nädala nr 42 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Hooverphonic – Mad About You”, “The White Buffalo – The House of The Rising Sun”, “George Michael – Careless Whisper” ja “Scorpions – Wind Of Change”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"