Lisasõnum – nädal 41, 2021

lisasõnum nädal 41 2021

Lisasõnum – nädal 41, 2021

(11.10-17.10.2021)

MÄRKSÕNA – Valed kandikul

Nädalaks nr 41 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin lisasõnumis?

Inglid ütlevad – mõnikord tuleb teil valesid kuskilt sügavalt välja kaevata.

Mõni päev on aga nii, et valed tuuakse teieni lausa kandikul.

Ehk mõni päev jõuab tõde teieni lausa kandikul.

Ja täpselt nii nüüd ongi.

Nüüd tuuakse teieni teatud hulk valesid, mis ongi kõik justkui serveeritud kandikul.

Ehk need valed on juba õigetest kohtadest välja kaevatud ning neile on juba ka lipsukesed külge pandud.

Ikka kõik selleks, et teil saaks pilt koheselt selgeks, kui neid tulemusi näete.

Aga mida inglid selle all mõtlevad?

Kuna inglid nimetavad vastavatel kandikutel olevaid nähtuseid ka tulemusteks, siis näen ma siin koheselt seost märksõnaga – tulemuspalk/ tulemustasu.

Ja sellest järeldan ma omakorda seda, et nüüd tulevad välja peamiselt valed, mis puudutavad maises mõttes töövaldkonda. Ja täpsemalt puudutavadki need valed järelikult töötasuga seotud teemasid.

Ja muus osas polegi siin midagi keerukat tõlgendada – näib, et need valed tuuaksegi nüüd välja väga selgelt ehk nii selgelt, et neid pole enam mitte kunagi ja mitte kellelgi võimalik uuesti kuhugi varju lükata.

Ehk selleks momendiks, mil need valed päevavalgele tuuakse, ongi need juba korrektselt ära sorteeritud, analüüsitud, klassifitseeritud jne.

Ehk need valed serveeritakse nüüd tõepoolest nii selgelt ja värvikalt, et neis olukordades polegi enam rohkem midagi teha vaja. Tegu on infoga, mis on ammendavalt läbi tuhnitud ehk tegu on ka tulemustega, mis on ümberlükkamatult välja toodud.

Aga kuidas see info nüüd kandikutele jõuab?

Näib, et siin on tegu protsessiga, mis on kestnud juba väga pikka aega. Ehk vastavat infot on töödeldud juba pikalt. Ja nüüd on lihtsalt kätte jõudnud aeg selle info esitlemiseks õigetele isikutele.

St. tundub, et siin on tegu protsessiga, mis on toimetanud pimeduses ehk tegu on valede sorteerimisega, millest vastavatel valetajatel pole aimugi – selle momendini, mil kandik koos tõega säravalt nende nina alla asetatakse.

Ja neis olukordades tundub tõesti nii, et vastavate kandikute esitlusele kutsutakse kohale ka vastavad valetajad.

Ehk see info ilmneb nüüd samal hetkel nii vastavatele valetajatele kui ka neile, kes neid valetajaid karistama peavad.

Ja see tähendab muidugi omakorda seda, et tolle info töötlemisega on tegelenud hoopis kolmandad isikud.

Inglid ütlevad käesoleva lisasõnumi lõpetuseks – mõnikord on abistajad teile palju lähemal, kui te oskaksite oodata. Nii ka nüüd. Kõnealustes olukordades on abistajad olnud alati lähedal. Te pole lihtsalt nende tegevust seni näinud.

Nüüd aga näete te selgelt, kes need abistajad on ja te näete ka, millega nad on juba väga pikka aega tegelenud.

Kuna nädala nr 41 peamises sõnumis räägivad inglid vundamendi liikumisest, siis lisan veel omalt poolt lõpetuseks, et kui ma vaatlen nüüd neid kaht sõnumit koosmõjus, siis tundub mulle nii, et  kõnealused kandikud ongi eeloleval nädalal justkui nendeks õigeteks tööriistadeks, mis lükkavad vundamendi paika. Paika ehk koju.

Energeetiliste sildadena soovivad inglid tuua siin välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited:

Skorpion 2022 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/08/03/horoskoop-2022-skorpion/)

Sõnn 2022 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/08/16/horoskoop-2022-sonn/)

Kuupäev 28.01.1994

Kuupäev 17.06.1972

Kuupäev 11.05.1998

Kuupäev 15.09.2009

Kuupäev 18.09.2013

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Ram Jam – Black Betty”, “RUN DMC – It’s Tricky”, “Golden Earring – Radar Love”, “Status Quo – Whatever You Want” ja “Status Quo – In The Army Now”.


Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. 

Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"