Oktoobri täiskuu 2021 – avalik kaugseanss

oktoober täiskuu 2021

Oktoobri täiskuu 2021 – avalik kaugseanss

Avaliku kaugseansi erisõnum Facebooki jälgijatele

See kaugseanss kestab ajaperioodil 20.10 – 03.11.2021

(St. see kaugseanss kestab 20. oktoobrist ehk oktoobri täiskuust kuni 03. novembrini.)

MÄRKSÕNA – Lahkub madal lagi

Kristall – Ametüst

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kuhu soovid sõita? Sinu tõld on juba sõiduks valmis. Nr 124

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Käesolev kaugseanss on neljas avalik kaugseanss, mille inglid on korraldanud.

(Esimese avaliku kaugseansi soovisid inglid korraldada 14. detsembril 2020 – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/. Teise avaliku kaugseansi korraldasid nad 2021 a. septembri noorkuu energiate rakendamiseks ehk see kaugseanss toimus eelmisel kuul – https://evatenter.com/2021/09/03/septembri-noorkuu-avalik-kaugseanss/. Ja kolmas avalik kaugseanss oli oktoobri noorkuu kaugseanss 2021 – https://evatenter.com/2021/10/06/oktoobri-noorkuu-2021-avalik-kaugseanss/.)

Selgitan uutele lugejatele – minu kodulehel on kõik muud inglisõnumid avalikud, peale kaugseansside sõnumite.

Ehk minu töö tasuline osa on ainult kaugseansid.

Maises mõttes on nende kaugseansside näol tegu pikemate sõnumitega, mille läbi toimub ka energeetiline teekond. Seda aga alati ainult nende jaoks, kes soovivad vastavas kaugseansis osaleda.

Ehk kõik tellijad, kes soovivad kasutada neid pikemaid sõnumeid ainult lugemismaterjalina, võivad alati nii ka teha. Ehk ükski neist sõnumitest ei suru kellelegi energeetilises seansis osalemist peale. Kui lugeja soovib osaleda vastava sõnumi kaudu energeetilises kaugseansis, siis peab ta lihtsalt vormistama vastava soovi oma energias. St. alati on tegu täiesti konfidentsiaalse otsusega ehk otsusega, millest ei pea keegi teavitama mind ega ka kedagi teist. Ehk maises mõttes tellibki lugeja alati vaid kõnealused pikad sõnumid ja edasi on juba igaühe personaalne küsimus, kas ta soovib need sõnumid enda jaoks ka energeetilises mõttes kaugseansiks vormistada või mitte.

Ja täpselt sama lugu on ka käesoleva avaliku kaugseansiga – ka nende sõnumitega on igal lugejal võimalik ise otsustada, kas ta soovib kujundada need enda jaoks kaugseansi sõnumiteks või soovib ta kasutada neid sõnumeid lihtsalt lugemismaterjalina.

Aga kui lugeja soovib kasutada neid sõnumeid kaugseansi sõnumitena, siis mida peab maises mõttes nende sõnumitega tegema?

See tähendab seda, et siis tuleb teil nende sõnumitega hakata kaasa töötama. Ja nende sõnumitega kaasa töötamine tähendab kõige lihtsamas võtmes seda, et teil tasub lugeda need sõnumid läbi nii kaugseansi alguses kui ka lõpus ja terve kaugseansi vältel tasub lugeda ka üle kaugseansi tekstist neid kohti, mis teile mõne sündmusega seoses meenuvad. Lisaks sellele tasub muidugi kasutada ka vastavas kaugseansis väljatoodud kristallide ja värvide abi.

Aga mida see tähendab, et neid sõnumeid tasub siis mitu korda lugeda? See tähendab isiklike analüüside tegemist. St. kui soovite neid sõnumeid enda jaoks kasutada kaugseansi sõnumitena, siis tuleb teil isiklikult analüüsida, kuidas need sõnumid teie jaoks end välja mängivad. Ehk teil tulebki analüüsida, kuidas kehtivad need sõnumid teie jaoks. Ehk teil tuleb analüüsida (nii mõistuse kui tunnetusega), kuidas mängleb inglite poolt väljatoodud info just teie elus vastaval ajaperioodil.

Mida sellised analüüsid annavad? Iga kord kui teete sääraseid analüüse, puhastate te oma sisetunnet.

Ja see ongi kõigi minu kaugseansside kõige üldisem eesmärk – aidata lugejatel puhastada oma sisetunde kanalit.

Miks on seda vaja? Sest inimesel ongi rõõmustavaks ja sujuvalt kulgevaks eluks vaja oma isiklikku puhast sisetunde kanalit.

Aga miks on vaja kuulda/ kuulata oma sisetunnet?

Sest sisetunne on inimestele siia maisesse maailma kaasa antud navigatsioonivahendina.

St. just inimese sisetunne ongi tema jaoks kõige olulisemaks GPSiks, mida tal elus vaja on.

Just oma sisetunde abil jõuab inimene oma elus kõigi sihtideni, kuhu ta soovib jõuda.

Ja veelgi enam – just sisetunde abil saab inimene ka alati valida enda jaoks kõige sobivamaid sihte, milleni tal tasub liikuma hakata. Ehk isiklik sisetunne on inimese jaoks täiesti asendamatu abivahend siin maises maailmas liikumisel. Ja seetõttu korraldavad inglid ka kõnealuseid kaugseansse – et aidata meil sisetunde kanaleid puhtaks saada.

Lisaks tollele üldisele eesmärgile on muidugi igal kaugseansil alati ka spetsiifilisem eesmärk ja selleks ongi juba vastava ajaperioodi või noorkuu/ täiskuu vms taevase sündmuse energiate rakendamine. Ehk iga kaugseansiga me ka rakendame vastavaid energiaid ehk me paneme vastavad energiad enda jaoks kõige tõhusamalt tööle.

Niisiis – järgnev sõnum on oktoobri täiskuu kaugseansi sõnum ja täpsemalt on see suunatud kõigile lugejatele, kes on end 20. oktoobri 2021 seisuga “registreerinud” minu inglisõnumite uuel Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. 

St. tegu on selle Facebooki lehega, mille ma avasin 01. juulil 2021 – https://www.facebook.com/inglivestlused.

Kui te käesoleva avaliku kaugseansi ilmumise ajaks ei olnud veel seal lehel end “registreerinud”, siis saate osaleda järgmistes avalikes kaugseanssides. 

Inglid korraldavad kindlasti ka tulevikus mõne avaliku kaugseansi. Ja seal tasub end “registreerida” ka seetõttu, et inglid saadavad Facebooki jälgijatele üsna tihti ka erinevaid lisasõnumeid – st. nende sõnumite näol ei ole tegu kaugseanssidega. Need on lihtsalt lisasõnumid (näiteks nädalaks) mis on suunatud konkreetsetele lugejatele ehk neile lugejatele, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutade seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. 

Miks on vaja sellist “registreerimist”? Sest kõik muud sõnumid, mis on minu kodulehel avalikud, on mõeldud väga üldises mõttes kõigile ehk need võivad olla suunatud ka sellistele lugejatele, kes võib-olla “satuvadki” minu kodulehele vaid ühe korra. Säärased suunamisega sõnumid on aga saadetud väga konkreetsetele lugejatele. Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike “personaalsemat” sõnumit. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid need on siiski suunatud väga konkreetsetele lugejatele.

Aga jätkame nüüd oktoobri täiskuu kaugseansi sisulise poolega.

Ja me alustame seda kaugseanssi väga üldise küsimusega – mida toob meile oktoobri täiskuu?

Niisiis – mida toob meile oktoobri täiskuu?

Inglid ütlevad – siin ajaperioodis lahkub üks väga madal lagi. Täpselt nii soovime me iseloomustada seda nüanssi, mis nüüd lahkub. Kuigi siin pole tegu ainult nüansiga. Siin on pigem tegu nüansside kogumiga. Ja alustuseks ütlemegi me selle nähtuse kohta nii, et nüüd lahkub madal lagi.

Aga inglid, mis see madal lagi on?

Inglid jätkavad – see miski on lükanud teie maises maailmas inimesi madalale ja tõstnud end seeläbi kõrgemale. See miski on teie maises maailmas teinud järjepidevalt inimesi madalamaks ja ennast kõrgemaks. See miski on teie maises maailmas tekitanud erinevaid tasandeid ja loonud muljet, et see kõik ongi normaalne. 

Ehk see miski on asunud erinevate tehislike astmete taga. 

See miski on seal asunud, sest see miski on neid astmeid ehitanud.

Nüüd lahkub täpselt selline nähtus.

Aga kuidas see nähe lahkub?

Inglid ütlevad – enne kui sellest kõneleme, soovime me teile veel rääkida tolle nähtuse olemusest.

Nimelt on see nähtus väga värviline. Täpsemalt on see nähtus end alati värvide kaudu inimlikuks teinud. Ehk just erinevate värvide kaudu on see nähe alati jätnud muljet justkui tegu oleks samuti inimliku nähtusega.

Tegelikult on need värvid alati olnud varastatud.

Ehk need värvid ei ole kindlasti tollele miskile omased ega loomulikud.

Lisaks sellele soovime me veel täpsustada tolle miski kaalukust.

Nimelt on inimesed hakanud arvama, et see miski on siin maises maailmas hädavajalik nähe.

Täpsemalt on inimesed hakanud lausa arvama, et see maine maailm kukuks ilma tolle nähtuseta kokku.

Nii see aga pole.

Ja seda te nüüd ka näete.

Te näete seda, sest too miski kistakse lihtsalt siit maiselt pooluselt minema.

Ja pärast seda toimingut ei ole teil enam muud varianti. Te peate siis vaatama oma ümbrust ilma tolle nähtuseta.

Ja kui te seda teete ehk kui te siis avate oma silmad, siis jõuate te ka ise üsna peatselt sellise järelduseni, et toda miskit polegi teil tegelikult vaja.

Aga mis see miski ikkagi on?

Inglid ütlevad – see miski on tollest märksõnast küll veelgi suurem, kuid teie maises maailmas on siiski üks termin, mis sobib tolle miski tähistamiseks väga hästi. 

Selleks terminiks on “staatus”.

Ehk toda lahkuvat miskit võime me siinkohal tähistada ka märksõnaga – staatus.

St. me võime kõnealuse pildi kohta öelda ka nii, et nüüd kaob staatus. Ehk nüüd kaob kõik, mis on end selle termini külge sidunud.

Aga miks see kõik kaob?

See kaob seetõttu, et kõik need ahelad on olnud tehislikud.

Ehk staatus iseenesest ja kõik, mis selle termini külge on seotud, on olnud tehislik.

Inglid jätkavad – ja mitte ainult. St. tegu ei ole lihtsalt tehislike nähtustega. 

Siinkohal on ka tegu mürgiste nähtustega. 

Ja seetõttu me nüüd need nähtused teie maiselt plaanilt ka kõrvaldame. 

Inglid jätkavad – me soovime siin täpsustada ka seda, et kui me räägime tehislikest nähtustest, siis ei räägi me kunagi inimeste loomingust. 

St. teie maises maailmas ei tekita kunagi probleeme inimeste poolt tehtu.

Probleemide allikaks on teie maisel plaanil alati manipulaatorid. 

Ja nagu me oleme juba ka varasemalt öelnud, neid olendeid võib pidada eraldiseisvateks tegelasteks. Ehk võime öelda ka niipidi – mõnes mõttes on tegu inimestega ja mõnes mõttes mitte. Ja see vaade, mille poolest ei ole need inimesed, on puhtalt energeetiline vaade. Ehk energeetilises mõttes ei ole tegu inimestega. Kui me vaatleme aga ainult maiset vaadet, siis võib loomulikult pidada neid ka inimeste liiki kuuluvateks olenditeks. Meie siin aga ainult seda vaadet kunagi ei vaatle, mistõttu me ütlemegi nii – tegu ei ole inimlike olenditega. 

Ja mürki toodavadki teie maisel plaanil just sellised olendid. Ehk kõike, mis inimese jaoks osutub ühel hetkel mürgiseks, on tootnud just säärased olendid.

Ja me kordame veelkord – teie maise plaani probleemid ei asu tehases, mis on asutatud inimese poolt.

Teie probleemide algallikaks on miski, mis ei ole üldse inimlik ehk tegu ei ole loodusliku nähtusega.

Ja ka see, mis nüüd lahkub, pole olnud inimlik.

See pole kunagi olnud inimlik.

Ehk see pole kunagi olnud looduslik.

Ehk seda nähet pole kunagi olnud vaja.

Ehk see nähe pole kunagi olnud vajalik, kuigi paljud on teda just selliseks pidanud.

Ja kõik, kes on seda nähet omaks võtnud, on ka tunnetanud tolle nähtuse juures just selliseid nüansse/ omadusi. Sellele tunnetusele pole lihtsalt tihtilugu osatud õiget nimetust anda.

Aga kuidas on see tunnetus end väljendanud?

Inglid ütlevad – see tunnetus on end väljendanud näiteks erinevate haigustena. Ehk nähtustena, mida te olete harjunud käsitlema “haigustena”.

Aga kui see madal lagi kaob, kas see võtab siis endaga kaasa ka teatud haigused?

Inglid ütlevad – jah, säärase nähtuse kadumist saab kindlasti seostada ka teatud haiguslike nähete kadumisega.

Miks ütleme just nii? 

Sest need seosed ei ole otsesed. 

St. need seosed ei joonistu välja otsestel viisidel. 

Küll aga on need seosed väga selgelt olemas. 

Neid tuleb lihtsalt hoomata tunnetusega.

Ja seda kõike te nüüd teha saategi – kui too madal lagi on kadunud.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – me suunamegi teid nüüd uuesti tunnetama.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – teil tasub nüüd oma tunnetusega uuesti üle kombata teatud vanu nüansse/ olukordi/ nähtuseid.

Sellisel moel näete te nüüd väga paljudes olukordades hoopis uusi vaateid.

Te näete neid uusi vaateid, sest too madal lagi on kadunud.

Aga mida see madal lagi nende vaadetega enne siis tegi?

Inglid ütlevad – see lagi seisiski teie maailmas ees väga paljudel vaadetel. Ehk see lagi tõmbas teie vaatevälja kitsamaks väga mitmes mõttes.

Ja see tähendabki seda, et kui too madal lagi on läinud, siis avarduvad ka teie maailmapilt ja vaade väga ulatuslikul moel.

Kas see tähendab ka koheseid maiseid muudatusi?

Inglid ütlevad – jah, kindlasti hakkavad teie maises plaanis tolle lae lahkumise tagajärjel asjalood muutuma.

Nagu maise plaaniga aga ikka – need muudatused saavad alati valmida sammhaaval.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – siin mõtleme me seda, et nüüd ei tasu teil jääda oma avaramat vaadet ootama maises mõttes. Oma tunnetusega on teil võimalik seda avarust koheselt kombata. Ja kui te seda teete, siis ilmuvad ka vastavad maised muudatused märksa kiiremini.

Selle kõige tõttu suunamegi me teid nüüd uuesti tunnetama vanu olukordi ja vanu pilte.

Aga mis olukorrad ja pildid need täpsemalt on, mida tasub nüüd oma tunnetusega uuesti üle vaadata?

Inglid ütlevad – need nüansid toob nüüd teieni argipäev. 

Ehk me võime öelda ka nii – teie jaoks muutub nüüd argipäeva ülesehitus. 

Ja see muutub täpselt sellisel moel, et teid suunataksegi nüüd just nende vanade olukordadeni/ piltideni/ nüanssideni, mida teil tasub vaadelda uuesti.

Ja me kordame veel lõpetuseks üle, et neid asju tasub teil nüüd vaadelda uuesti seetõttu, et neist vaatlustest saavad sündida igasugused erinevad uued võimalused ja lahendused.

St. kõik need suunamised toimuvad väga hea põhjusega.

Ehk tolle minevikutolmu juurde ei suunata teid praegu niisama.

Ehk sellest sündmustikust tasub nüüd kahe käega kinni haarata – kahe käe ja tervikliku tunnetusega.

Võtke need vanad nüansid nüüd kohe täpselt nii põhjalikult enda ette ja nagu juba öeldud – peamine on see, et te kompate nüüd need olukorrad üle tunnetusega.

Just läbi tunnetuse leiate te nüüd minevikust uusi lahendusi.

Ja te leiate nüüd sealt uusi lahendusi just tänu sellele, et lahkunud on üks väga madal lagi, mis lükkas enne vastavad pildid hoopis teistsuguseks.

Ehk need kõrgused, mida te nüüd minevikust enda jaoks leiate, olid varasemalt lükatud madalaks just tolle lae poolt.

Mida inglid sellega mõtlevad?

Inglid ütlevad – täpselt seda te nüüd oma minevikust saategi leida.

Te saate sealt leida enda jaoks uued kõrgused.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva neljanda avaliku kaugseansi otsad kokku tõmmata.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (ma toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid viitasid):

Märtsi täiskuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/03/24/erisonum-martsi-taiskuu-28-03-2021/)

Oktoobri noorkuu 2021 avalik kaugseanss (otselink – https://evatenter.com/2021/10/06/oktoobri-noorkuu-2021-avalik-kaugseanss/)

Nädalate nr 42-43, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/08/nadala-horoskoop-12-10-25-10-2020/)

Nädalate nr 48-49, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/11/23/nadala-horoskoop-23-11-06-12-2020/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. See tähendab, et selle sõnumi sisu on sillaks neile, kes osalesid vastavas kaugseansis. Teiste jaoks jääb siinkohal sillaviiteks selle sõnumi märksõna koos pildiga, mida näetegi eeltoodud lingi kaudu avalikult.)

Oktoobri täiskuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “B.B. King – The Thrill Is Gone”, “Bee Gees – How Deep Is Your Love”, “Nina Simone – Sinnerman”, “Nina Simone – Ain’t Got No, I Got Life” ja “Chase & Status – Lost & Not Found ft. Louis M^ttrs”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse perioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

Kuidas saavad tekstid tervendada ehk kuidas toimib energeetiline kaugseanss läbi tekstide? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel – vt. ESILEHT  

Soovin kõigile loomulikku kulgemist selle kaugseansi energiates! 

Eva Tenter 

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"