Nädala inglisõnum 01.11-07.11.2021

inglisõnum nädal 44 2021

Nädala inglisõnum 01.11-07.11.2021

Inglite sõnumid aasta 44. nädalaks

MÄRKSÕNA – Vaikuse lõpp saabub sillal

Kristall – Labradoriit

Värv – Kõik sinised toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108

Mida toob meile nädal nr 44?

Inglid alustavad – sel nädalal saate te vastuse oma küsimusele “Kes on püüdnud mind vaigistada?”

Kuidas saame me sellele küsimusele vastuse?

Inglid ütlevad – see tõde ilmub nüüd teie ette väga selgelt ja üheselt tõlgendatavalt. Ehk see tõde ilmub nüüd sellisel viisil ja näoga, et teil ei ole enam tema ilmumise hetkest edasi põhjust kahelda. 

Sellest hetkest edasi teate te tõde.

Ja mitte ainult.

Sellest hetkest edasi pole teid enam kunagi võimalik vaigistada.

Aga inglid – mida te selle sõnumi all täpsemalt mõtlete?

Inglid ütlevad – me oleme teile palju rääkinud sajandeid kestnud manipulatsioonidest. Ka see vaigistamine, millest me siin räägime, on toimunud sajandeid.

Aga kui me räägime teie praegusest elujoonest, siis räägime me aastanumbritest – 2007, 2009 ja 2014.

Ehk see vaigistamine, millest me siin sõnumis kõneleme, on kestnud just neist ajalistest tähistest saati.

Miks tõime välja kolm tähist? Jah, põhjuseks on asjaolu, et osade puhul algas too vaigistamine aastal 2007, osade puhul aastal 2009 ja osade puhul aastal 2014.

See pole sel korral aga ainus põhjus, miks me tõime välja just need kolm aastaarvu.

Nimelt on kõnealune vaigistamine toimunud etappidena. Ja need kolm aastaarvu tähistavadki erinevate etappide alguseid.

Just täpselt selline skeem nüüd paljastubki.

Ehk just täpselt sellise skeemi osas saategi te nüüd teada tõe.

Ja nagu juba öeldud – kui see tõde on väljas, siis keegi teid enam vaigistada ei saa. 

Ehk selle tõe nägemist enam ümber ei pööra. Ehk seda tõde enam kappi tagasi ei pane. Ehk seda tõde enam keegi ümber pöörata ei saa.

Ja kuna see nii on, siis tähendabki see muuhulgas ka seda, et selle tõe nägemisest edasi pole enam teid vaigistada võimalik.

Aga inglid – mida soovite te meile kõnealuse sõnumi raames veel rääkida?

Inglid ütlevad – sel nädalal on väga oluline märgata mustreid. Need mustrid tuuakse aga teie nina ette. Ehk nende mustrite märkamine ei ole nüüd väga keeruline ülesanne.

Aga kui see on nii lihtne, siis miks saadate meile üldse seda sõnumit?

Inglid ütlevad – sest mõnikord on inimestel kombeks ignoreerida seda, mis neile on nina ette toodud.

Seetõttu juhimegi nüüd just teie ninaesisele tähelepanu.

Ehk seetõttu ütlemegi me teile nädala nr 44 sündmuste raames nii – vaadake nüüd oma nina ette. Kui seda teete, siis märkate sel nädalal erinevaid mustreid.

Need mustrid näitavadki teile kätte tõdesid.

Tegu on tõdedega, mis sajavad teie ette.

Tegu on tõdedega, mis hüppavad teie ette.

Tegu on tõdedega, mis langevad teie ette.

Nende tõdede kohta võib öelda täpselt nii.

Aga miks inglid täpsustasid meile veel sellist asja?

Inglid ütlevad – sest kui te teate nende tõdede ilmumise meetodeid, siis on teil neid tõdesid veelgi lihtsam märgata. Nimelt ongi need tõed otseses mõttes nii sadava, hüppava kui ka langeva iseloomuga. Märgake nüüd ka neid detaile.

Inglid, aga miks te mainite selle sõnumi märksõnas silda?

Inglid ütlevad – sest maised sillad aitavad teil nüüd neid tõdesid nähtavale tuua. Ehk “sild” on siin nädalas samuti üheks väga oluliseks märksõnaks.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada nädala nr 44 sõnumi.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et ka selle nädala sõnumi pilti soovisid inglid väga kummalistel viisidel moonutada.

Nagu ikka – peituvad ka minu sõnumite piltides olulised vihjed, mida inglid meile saadavad. Ehk kui üks pilt on suurte moonutustega, siis on see selline põhjusega. St. ma moonutan alati oma sõnumite juurde kuuluvaid pilte samuti inglite juhendusel. 

Seega – uurige kindlasti ka selle nädala pilti lähemalt ja vaadelge, mis just teie jaoks seal resoneerub.

Mulle tundub näiteks, et märksõna “roheline taevas” on selles pildis midagi sellist, mis võib nüüd resoneeruda mitmete isikute jaoks ehk see märksõna võib nüüd mängida olulist rolli mitmete tõdede puhul, mis kõnealusel nädalal välja hüppavad.

Lisaks sellele näeme me tollelt pildilt, et miski pööratakse nüüd tagurpidi. Ja sellest saame me omakorda järeldada, et keegi justkui pöörabki nüüd mingisuguse valede anuma ümber ja raputab sealt vastavaid tõdesid meie ette. 

Valede karbist välja kukkumisest rääkisid inglid meile ka näiteks eelmise aasta lõpus, kuid siin ma tolle sõnumiga seoseid ei tunneta, mis tähendab omakorda seda, et nüüd toimuv protsess on midagi teistsugust.

Mida saame veel selle pildi põhjal järeldada?

Kuna pildil on ka hooned, mis on samuti meie ette kuvatud tagurpidi, siis tundub mulle nii, et vähemalt osade jaoks kujuneb nüüd sillaks hoopis mingisugune hoone.

Mida ma selle all mõtlen?

Ma mõtlen seda, et vähemalt osade puhul on nüüd hoopis üks hoone seotud märksõnaga “sild” ehk vähemalt osade puhul ei ole eeloleva nädala sündmustes päris silda. St. osade puhul joonistub see silla märksõna välja hoopis mõne hoonega seonduvalt. 

Sellisel juhul tähendabki see seda, et tolles hoones muutub nüüd midagi ja see “midagi” lõpetabki teie jaoks vaikuse ehk vaigistamise.

Need tõlgendused ei ole aga muidugi ammendavad, sest nagu juba ütlesin – teil tasub seda pilti vaadelda ikka isikliku pilguga. Ehk teil tasub tollest pildist otsida nüansse, mis resoneeruvad just teie jaoks.

Ja nagu ikka – lisage selle vaatluse juurde ka alljärgnevas energeetiliste sildade loetelus väljatoodud viiteid.

Kuna sel nädalal räägivad inglid väga konkreetsetest ajajärkudest, siis lisan muidugi veel lõpetuseks, et selle sõnumi juures tasub eriti põhjalikke analüüse teha just neil, kelle jaoks resoneeruvad koheselt märksõna “vaigistamine” ja aastanumbrid 2007 + 2009 + 2014.

Ehk kui te neis – kõige tugevamalt kõlavates – märksõnades koheselt resonantsi ei tunneta, siis pole tõenäoliselt selle nädala sõnum teie jaoks. Ja sellest pole mitte midagi. Mõnikord saadavad inglid spetsiifilisemaid sõnumeid, sest nii on järelikult vaja. Mina edastan ikka ja alati täpselt seda, mida inglid soovivad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 24.06.2007

Kuupäev 17.06.2009

Suhtehoroskoop 2021 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/18/suhtehoroskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Nädala nr 44, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/)

Kuupäev 17.06.2014

Nädala nr 44 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Masked Wolf – Astronaut In The Ocean”, “Madcon – Beggin”, “M.O.P. – Ante Up Remix ft. Busta Rhymes, Teflon, Remy Martin”,  “Xzibit – X”, “Joell Ortiz – OG” ja “Joell Ortiz – House Slippers”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"