Hetkesõnum 19. november 2021

hetkesõnum 19 november 2021

HETKESÕNUM 19. november 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 50, 2017 sõnumit.

Selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/

Aga miks suunavad inglid meid täna seda sõnumit üle lugema?

Inglid ütlevad – sest täna ilmub teie ette samuti üks uus uks.

Tegu on samalaadse uksega, millest kõnelesimegi tolles sõnumis.

Ehk tegu on uksega, mis toob teie juurde kohale ühe lihtsa lahenduse.

Seetõttu tasub teil ka see uks avada.

Ehk tehke täna see uks kindlasti lahti.

Ja inglid kordavad veelkord – selle ukse abil leiate te nüüd ühele probleemile lihtsa lahenduse.

Aga millise probleemiga on tegu?

Inglid ütlevad – see on probleem, millele te olete lahendust otsinud juba 10 aastat.

Lisaks võime öelda selle probleemi kohta ka sellised sõnad – see probleem elab õhus ja maal korraga. See probleem toitub õhust ja maapinnast korraga. See probleem külvab palju segadust. See probleem ei kuuletu mitte kellelegi. See probleem ajab oma asja. See probleem kuuleb teistsugust sagedust. See probleem elab teistsugusel sagedusel. See probleem külvab enda ümber uusi probleeme läbi selle teistsuguse sageduse. See probleem kõlab kaugele, kuigi ta pole tõde. See probleem ei ole tahtnud ise kuhugi sumbuda, kuigi ta on vale.

Aga inglid, te ütlete ju alati, et tõde kõlab kaugele ja valed sumbuvad iseenesest ära. Miks on siis see probleem saanud käituda teisel moel?

Inglid ütlevad – sest see probleem tõstis ise end teisele sagedusele. Juba väga ammu. Juba väga väga ammu.

Aga kuidas leiame me siis nüüd tollele probleemile lahenduse?

Inglid ütlevad – sest kõnealune uus uks saab ka teid tõsta tollele sagedusele, kus asub see probleem.

Ja seda ongi teil tolle probleemi kõrvaldamiseks vaja.

Teil on vaja liikuda samale sagedusele, kus ta asub.

Ühelgi muul moel te seda probleemi ei lahenda ega kõrvalda.

Ja täpselt sel põhjusel pole te sellele probleemile ka 10 aastat lahendust leidnud – te ei ole kordagi liikunud temaga samale sagedusele. Ja nii te seda probleemi ei lahenda mitte kunagi. Ehk ilma sagedust muutmata pole teil võimalik seda konkreetset probleemi lahendada.

Aga nüüd ilmubki teie ette see uus uks, mis teeb teie jaoks tolle sageduse muutmise võimalikuks.

Inglid kordavad – kasutage seda ust. Avage see uks. Liikuge sellest ukseavast läbi. Just nii lahendate te nüüd enda jaoks probleemi, mis on teid vaevanud juba 10 aastat.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva hetkesõnumi otsad kokku tõmmata.

Kuna inglid saadavad meile säärase kummalise sõnumi just ajaloolise kuuvarjutuse päeval, milleks on nad meile saatnud juba ka kaugseansi sõnumid, siis lisan veel omalt poolt lõpetuseks sellised sõnad – kui te pole veel selle kaugseansi sõnumeid tellinud, kuid tunnete täna, et sooviksite seda teha, siis on teil võimalik need sõnumid täna ka kiirelt kätte saada.

Kui saadate oma tellimuskirja täna hiljemalt kella 21-ks, siis saadan teile ka need sõnumid juba täna välja.

Ehk kui teete oma tellimuse täna, 19. novembril (hiljemalt kl 21), siis saate te need sõnumid ka täna kätte.

Selle kaugseansi sõnumite kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/11/16/kaugseanss-kuuvarjutus-19-11-2021/


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid, kuigi mõnikord on neil ka üsnagi päevasõnumi-laadne ülesehitus. Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu on samuti alati täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad need sõnumid mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? 

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele.

Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. 

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"