Nädala inglisõnum 22.11-28.11.2021

nädala 47 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 22.11-28.11.2021

Inglite sõnumid aasta 47. nädalaks

MÄRKSÕNA – Teine maailm

Kristall – Kimalase jaspis

Värv – Kuldne kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Koged praegu mitmeid energeetiliselt kuldseid momente. Naudi neid! Nr 83

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui mõtted kipuvad rägastikuks kokku jooksma, siis tuleb asetada probleem (vähemalt) mõneks hetkeks kõrvale. Nr 102

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Sa tohid tajuda tervet elu puhkusena. Nr 144

Eelmisel nädalal leidis aset üks suur õmblus ajajoonel, mis tähendas ka ühe suure süsteemi kukkumist.

Mida toob meile nädal nr 47?

Inglid alustavad – sel nädalal ilmutab teile end üks täiesti uus maailm.

See on maailm, mida te pole varem näinud.

See on maailm, mida mitte keegi pole varem näinud.

See on maailm, mis on loodud teile.

See on maailm, mille te olete enda jaoks ise loonud.

See on maailm, mis on nüüd teie jaoks valmis.

See on maailm, mille jaoks te olete ise nüüd valmis.

Ja seetõttu see maailm end nüüd ka ilmutab.

Aga mida see kõik tähendab maisete sündmuste mõttes?

Inglid ütlevad – seda näete te juba peatselt ise, mida see uus maailm teile toob.

Hetkeseisuga saame me teile ette öelda vaid seda, et kuna too maailm on teie isiklik looming, siis teate te seda tegelikult juba ka ette, mida see teile toob.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka nädala nr 47 sõnumi otsad kokku tõmmata.

Kuna see sõnum valmib nädala nr 46 keskpaigas, siis lisan veel omalt poolt lõpetuseks, et äsja ilmusid 19. novembri kuuvarjutuse kaugseansi sõnumid. Kõik, kes soovivad selles kaugseansis osaleda, leiavad nende sõnumite tellimiseks kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/11/16/kaugseanss-kuuvarjutus-19-11-2021/

Uute lugejate jaoks kordan üle, et minu sõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Ülejäänud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Mida minu kaugseansid täpsemalt tähendavad ja kuidas saavad kirjalikud tekstid üldse omada tervendavat mõju? Neil teemadel olen ma kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 50, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/)

Nädala nr 35, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/)

Nädala nr 38, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/09/15/nadala-horoskoop-18-09-24-09-2017/)

Nädala nr 47 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Miriam Makeba – Pata Pata”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"