Jõulusõnum 2021 (2)

jõulusõnum 2021 2

Jõulusõnum 2021 – osa 2

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Teised võimalused

Ja siit tulebki juba selle aasta teine jõuluüllatus ehk teine jõulusõnum.

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal.

Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega.

Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile teise jõulusõnumi raames rääkida?

Inglid alustavad – siin soovimegi me rääkida teistest võimalustest.

Ehk teise jõulusõnumi raames räägime me teistest võimalustest.

Ehk nr 2 on selle sõnumi juures ka väga oluliseks viiteks – rõhutavad inglid.

Aga millistest teistest võimalustest te siin täpsemalt rääkida soovite?

Inglid ütlevad – mõnikord on teie soov õige, kuid ajastus on lihtsalt täiesti vale.

Ehk alati ei ole probleem soovi sisus, kui soov ei lähe kohe täide.

Ja see kehtib ka soovide kohta, mis pole juba aastakümneid täide läinud.

Mõnikord on ka sellised soovid seisnud ajastuse küsimuse taga.

Miks me sellest siin räägime?

Nagu rääkisime teile juba esimeses jõulusõnumis – nüüd tulevad fookusesse teie unistused.

Ehk 2021 a. jõuluperioodi energia soosib väga tugevalt igasuguste unistuste täitumisi.

Ja sellel energial on ka üks konks küljes.

Nimelt soosib see energia ka osade jaoks selliste soovide täitumisi, mida vastavad soovijad juba kunagi üritasid maisele plaanile tuua. Tookord need üritused aga ei õnnestunud. Ehk tegu on soovidega, mille täitumine on kunagi ebaõnnestunud. Ehk tegu on soovidega, mille täitumise nimel on vastavad soovijad kunagi teinud ka teatud maiseid samme, kuid need ebaõnnestusid.

Ka sellised soovid võivad nüüd täituda.

Veelgi enam – osade puhul tulevadki nüüd fookusesse just sellised soovid.

Ehk osade jaoks kujunebki 2021 a. jõuluaeg teise võimaluse ajaks.

Ja täpsemalt tulebki teil siin anda oma soovidele teine võimalus täitumiseks – st. just sellistele soovidele, mille raames tehtud sammud kunagi varem ebaõnnestusid.

Võtke ka sellised soovid nüüd uuesti oma energeetilisele töölauale.

Aga kuidas aru saada, millised soovid need ikkagi on, mida on nüüd võimalik täide viia?

Inglid ütlevad – esiteks hakkab muidugi teie sisetunne juhtima teid väga tugevalt nende soovide suunas.

Lisaks sellele võime me öelda veel mõned juhised, mille järgi te tunnete nüüd ära kõik õiged nüansid, mida tasub just praegu oma energeetilisele töölauale tõsta.

Ja need juhised on järgnevad – kui kuulate õhtuseid hääli, siis kuulete te nende seas midagi, mis on pärit hommikusest ajast. Haarake sellest nüansist kinni ja liikuge selle nüansiga koos edasi. See nüanss viib teid nüüd koju.

Aga mida inglid selle juhise all ikkagi täpsemalt mõtlevad?

Mulle tundub, et meid hakkavad nüüd soovide täitumise rajal juhendama just erinevad helimärguanded. Seda ütlesin ma ka käesoleva nädala sõnumis, et siin on kuulda erilist kõla.

Ja lisaks näib, et inglid mõtlevad siin seda, et need õiged märguanded ehk need kõige olulisemad märguanded, mille jälgedes tasub meil nüüd ka edasi kõndida, on midagi sellist, mis kõlavad oma ajast mööda.

Ehk neis märguannetes on midagi ajaliselt valesti.

Ja see, mis seal valesti on, peaks sealt ka väga eredalt välja paistma.

Ehk tegu on nüansiga, mis on kindlasti selgelt mõistetav – kui te vastavat heli kuulete.

Ehk need, kellele käesolev sõnum mõeldud on, peaksid õigel momendil saama ka väga selgelt aru, mida inglid siin mõtlevad.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Kuna inglid saatsid meile jälle ühe väga kummalise sõnumi, siis kordan siin veel lõpetuseks üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti päris kõigi inimeste jaoks. Kuidas nii? Maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi tarbeks. Seetõttu rõhutangi ma siin alati seda, et minu sõnumite puhul peab iga lugeja ise tunnetama, kas ja mis siin tema jaoks resoneerub.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

(Juhin siin tähelepanu ka sellele, et inglid pole meile varem saatnud sillaviidete all ainult üht nimekirja kuupäevadest. Alati on nad lisanud sillaviidete hulka ka sõnumite viiteid. Seega on käesolev sildade nimistu ka omamoodi ainulaadne, mis viitab omakorda sellele, et 2021 a. jõuluaeg toob meile midagi uut, kuid samas on see uus miskit sellist, mis on end ilmutanud ka varem.)

Kuupäev 12.03.2010

Kuupäev 13.09.2010

Kuupäev 19.02.2009

Kuupäev 19.05.2003

Kuupäev 09.09.2000

Ja käesoleva sõnumi juurde soovivad nad lisada ka ühe muusikalise sillaviite. 

Selleks on lugu – “Thievery Corporation – Forgotten People”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"