Jõulusõnum 2021 (3)

Jõulusõnum 2021 – osa 3

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Neli silda, üks valem

Ja siit tulebki juba selle aasta kolmas jõuluüllatus ehk kolmas jõulusõnum.

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal. Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega.

Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile kolmanda jõulusõnumi raames rääkida?

Kolmanda jõulusõnumi raames soovivad inglid suunata meid üle lugema järgnevaid sõnumeid:

2020 a. jõulusõnumi seitsmes osa. Tegu on sõnumiga, mis ilmus 14. detsembril 2020 ja selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/

Hetkesõnum 27.10.2020 – https://evatenter.com/2020/10/27/hetkesonum-27-oktoober-2020/

Nädala nr 41, 2018 sõnum – https://evatenter.com/2018/10/05/nadala-horoskoop-08-10-14-10-2018/

Nädala nr 42, 2018 sõnum – https://evatenter.com/2018/10/14/nadala-horoskoop-15-10-21-10-2018/

Ehk kolmandas jõulusõnumis ei too inglid meile välja energeetiliste sildade viiteid sõnumi lisana, vaid nüüd moodustavadki justkui ülalnimetatud neli silda selle sõnumi.

Ehk kolmas jõulusõnum koosnebki just neist neljast sillast.

Aga mida see tähendab, et meie kolmas jõulusõnum koosneb neist sildadest?

Inglid ütlevad – mõnikord on minevik teile juba valemid kätte näidanud.

Täpsemalt näitab elu teile alati erinevaid valemeid ette.

Ehk kui teid ootab ees üks väga oluline eluperiood, mille raames külvab keegi teie ette ja ümber justkui segaduse, siis annab elu teile sellest juba ette märku.

Ja täpsemalt annabki elu sellisel juhul teile juba ette ka valemi, kuidas sellest olukorrast läbi tulla.

Nii ka nüüd.

Me suuname teid nüüd vaatama üht konkreetset valemit, mis on teile juba ette näidatud.

Selle valemi elemente näitasimegi teile just ülaltoodud sõnumite kaudu ehk just neil aegadel, mil need sõnumid ilmusid.

Uurige nüüd neid sõnumeid lähemalt ja liitke sealt kokku oma valem.

See on valem, mis aitab teil nüüd nii mõndagi lihtsamaks teha.

Ehk selle valemi abil saate te nüüd oma elu nii mõneski mõttes hõlpsamaks muundada.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata kolmanda jõulusõnumi otsad.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks pikaajalistele lugejatele, et märgake nüüd selle sõnumi pilti. See pilt on mul olnud ka varem mõne sõnumi juures kasutusel. Teile on juba teada, mida see tähendab kui mõni pilt ilmutab end mitme sõnumi juures. Seega teate te ka, kust leiate nüüd veel käesoleva sõnumi lahtimõtestamiseks lisajuhiseid.

Ja uute lugejate tarbeks lisan siia lõppu oma tavapärase meeldetuletuse, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti päris kõigi jaoks. Kuidas nii? Maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi tarbeks. Seetõttu rõhutangi ma siin alati igal sammul, et minu sõnumite puhul peab iga lugeja ise tunnetama, kas ja mis siin tema jaoks resoneerub.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Comments are closed.

Up ↑