Nädala inglisõnum 06.12-12.12.2021

nädala 49 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 06.12-12.12.2021

Inglite sõnumid aasta 49. nädalaks

MÄRKSÕNA – Uued algused ilmuvad tühjast ruumist

Kristall – Türkiis

Värv – Mereroheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Nr 67

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Mõne sihtpunktini jõuab sama ajaga…olenemata sõiduvahendist. Nr 119


UUDISED

  • Äsja ilmus 2022 a. I poolaasta kaugseanss ehk tegu on sõnumitega, mis kehtivad ajaperioodiks 2022 a. jaanuar – juuni.

Ja sel korral on tegu kaugseansiga, mis sisaldab hulgaliselt lisasõnumeid ehk selle poolest erineb see kõigist seni ilmunud kaugseanssidest.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

  • Uutele lugejatele selgitused – minu kaugseansid on kollektiivsed kaugseansid ehk need ei tähenda personaalseid sõnumeid. Mina ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust. Mitte üheski formaadis ehk minult ei ole võimalik tellida personaalseid sõnumeid Miks? Sest minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Sel teemal olen ma pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Eelmisel nädalal tegi uus ruum võimatu võimalikuks.

Mida toob meile nädal nr 49?

Näib, et see toob meile järjekordseid uusi ruume ja sel korral on need ruumid tühjad.

Ehk selle nädala fookus on just nimelt tühjadel ruumidel.

Aga kas see tähendab ka seda, et fookus ongi nüüd tühjusel?

Inglid ütlevad – ei. Tühi ruum ei tähenda tühjust.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – tühjas ruumis võib sisalduda nii mõndagi.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – tühjuses elavad näiteks uued ideed.

Aga miks elavad nad tühjuses?

Inglid ütlevad – sest kõik tekib teie maisesse maailma tegelikult tühjusest. Ehk sellest tühjusest, millest meie siin räägime sünnibki kogu teie maailm. Iga päev, iga kell – kõik, mis teie maises maailmas on, on tulnud sellest tühjusest, millest meie siin kõneleme.

Ja nii ka nüüd.

Ehk ka nüüd soovib teie maises maailmas sündida midagi uut.

Midagi täiesti uut.

Midagi sellist, mida polegi siin varem olnud.

Ja täpselt sel põhjusel suunamegi me nüüd teie fookuse tühjadele ruumidele.

Me suuname teie fookuse sinna, sest just sealt leiategi te nüüd need uued algused ehk selle uue ja uudse sisu, mis tahab teie maisesse maailma tulla.

Ja inglid kordavad veelkord – see sisu on sündmiseks valmis.

Ehk energeetilisel poolel on kõik tehtud.

Nüüd jääb teil üle vaid too sisu oma maisele poolele tõmmata.

Ja täpselt selle tegevuse saategi te nüüd ära teha läbi tühjade ruumide.

Ehk tühjad ruumid on nüüd selleks köieks, mille abil on teil võimalik too uus sisu oma maisele plaanile tõmmata.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada nädala nr 49 sõnumi.

Nagu juba nägime, saadavad inglid meile ka sel aastal jõulukingitusi ehk jõulusõnumeid.

Seega näeme me kindlasti tolle teema täpsustusi ka jõulusõnumite vahendusel.

Ehk kindlasti tasub nüüd ka jälgida, mida inglid jõulusõnumites räägivad.

Kui palju jõulusõnumeid ilmub? Millal need ilmuvad? Sellest inglid meid ette ei teavita ehk neid ilmub täpselt nii tihti ja täpselt nii mitu, kui nad soovivad. Ja nende soovid selguvad jooksvalt ehk need sõnumid ilmuvad täpselt siis kui nad ilmuvad.

Kuidas olla kiirelt ja mugavalt kursis kõigi uute sõnumite ilmumisega?

Siinkohal on heaks abiliseks ikka Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 14. august 2020

Nädala nr 43, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/10/19/nadala-inglisonum-25-10-31-10-2021/)

Nädala nr 43, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/10/21/lisasonum-nadal-43-2021/)

Nädala nr 44, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/11/01/lisasonum-nadal-44-2021/)

Nädalate nr 8-9, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/02/13/nadala-horoskoop-18-02-03-03-2019/)

Nädala nr 49 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Coolio – Gangsta’s Paradise (feat. L.V.)”, “Eminem – Without Me”, “Righteous Brothers – Unchained Melody”, “Louis Armstrong – What a Wonderful World” ja “Israel Kamakawiwoʻole – Somewhere Over The Rainbow”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"