Lisasõnum – nädal 44, 2021

lisasõnum nädal 44 2021

Lisasõnum – nädal 44, 2021

(01.11-07.11.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Pime mets muutub valgeks

Nädalaks nr 44 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – selle nädala peamises sõnumis rääkisime me teile juba vaigistamisest.

Millest soovime siin rääkida? Siin räägime me edasi teemal – kuidas näeb välja vaigistamine.

Inglid jätkavad – nimelt on nüüd lugu selline, et eeloleval nädalal paljastuvad ka sellised vaigistamise skeemid, mida mitte keegi pole kunagi varem tuvastanud. Ometi on need skeemid olnud tugevad ehk need skeemid on hoidnud teatud inimesi väga tugevalt kinni. Ehk neis skeemides on haare olnud väga tugev, kuigi neid skeeme pole olnud nähagi.

Aga mis skeemid need sellised on?

Inglid ütlevad – nüüd te seda näetegi.

Ja me rõhutame ka siin lisasõnumis uuesti – te näete seda nüüd väga selgelt. Ehk väga klaarilt. Ehk see selgus tuleb teieni nüüd väga lihtsalt tõlgendatavalt.

Ehk kui see selgus on kohal, siis pole enam kahtlusteks põhjust.

Aga kui need skeemid on olnud nähtamatud, siis kuidas saavad need nüüd nii selgelt järsku välja ilmuda?

Inglid ütlevad – sest te olete ära teinud pika ja kurnava energiatöö nende skeemide paljastamiseks. Tõsi – enamik teist ei tea, et te olete nende skeemide paljastumise nimel tööd teinud. Ometi on see täpselt nii olnud. Kõik inimesed on nende skeemide paljastumise nimel teinud pikalt tööd.

Aga kuidas saab tööd teha nii, et ise ei teagi, et sa teed tööd?

Inglid ütlevad – kui vaatluse all on energeetiline töö, siis liiguvadki need hoovad hoopis teistsuguseid radu pidi, kui te olete maises mõttes harjunud seda teemat käsitlema. Ehk energeetiline töö ei näegi enamasti samasugune välja nagu teie senine maine töö. Ehk need sammud, mida te olete harjunud oma maise tööga seostama, ei olegi sarnased teie energiatöö sammudega. Ja kokkuvõttes tähendab see seda, et te võite oma energiatööga ka läbi teha väga suured etapid selliselt, et te maises mõttes ei saa arugi, et te olete teinud tööd.

Ja inglid kordavad veelkord – ometi täpselt nii see nüüd on – te olete kõik teinud tööd selleks, et kõnealused skeemid tuleksid päevavalgele.

Aga inglid, mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – maises mõttes olete te justkui seisnud ja oodanud ühe pimeda metsa kõrval. Te olete seal oodanud juba aastaid. 

Aga keda olete te oodanud? Siin ongi selle olukorra konks – te ei tea, keda te olete oodanud. Ehk te ei tea ka, mida te olete oodanud. Ometi on see ootamise tunne olnud läbivalt olemas. Ehk terve selle protsessi käigus olete te selgelt tunnetanud, et te ootate midagi.

Inglid jätkavad – nüüd tekib sellesse pimedasse metsa valgus sisse.

Ja seda te oletegi oodanud.

Ehk seda märguannet oletegi te oodanud.

Aga mida see märguanne tähendab?

Inglid ütlevad – see märguanne ütleb teile, et nüüd on aeg ootamine lõpetada. Ehk see märguanne ongi too nüanss, mida te olete oodanud. 

Ehk võib ka öelda niipidi, et selle märguande saabumisega saabki läbi üks väga pikk ooteaeg.

Aga mis saab siis edasi?

Inglid ütlevad – sellest momendist edasi olete te oma tegevustes palju vabamad kui te olite enne tolle ooteaja algust. Ehk sealt edasi saategi te juba ise valida, mida teha soovite.

Kõige olulisem on nüüd aga meeles pidada just seda nüanssi, mida äsja mainisime – teie kätte jõuab nüüd suurem vabadus, kui teil üldse kunagi käes on olnud.

Miks seda rõhutame?

Sest teil on vaja mõista, et too ooteaeg ei möödunud asjata.

Ehk too ooteaeg ei olnud tühi.

See polnud tühi mitte ühestki otsast vaadatuna, kuigi see võis teile sageli täpselt sellisena tunduda. Ehk see aeg võis tunduda teile tühjana. Tegelikult polnud see kunagi nii.

See aeg oli tulvil täis erinevat tööd, mis maises mõttes tuligi ära teha “ooterežiimis”. Ehk läbi selle režiimi tegitegi te oma energeetilist tööd.

Aga mida saab teha ootamisega kui nähtusega?

Inglid ütlevad – ootamisega on võimalik näiteks esile kutsuda uusi nüansse, mida tasub oodata. 

Ja ootamisega on ka võimalik esile kutsuda erinevate pikaajaliste probleemide lahenemisi. 

Kuidas nii? 

Kuna ootamine tundub alati pikk, siis on teil ka võimalik läbi ootamise nähtuse võtta endale ette pikki ajaperioode.

Ehk teil on seeläbi võimalik oma energeetilisele töölauale asetada korraga väga pikki ajaperioode. Sealhulgas ka selliseid ajaperioode, mil te veel selles konkreetses kehastuses ei olnud.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – kuna ootamine on ajatu nähe, siis on ka võimalik läbi selle nähtuse oma töölauale tõsta erinevaid ajastuid minevikust. 

Kuidas nii?

Minevikul pole enam samuti aega. Ehk ka minevik on samas mõttes ajatu, nagu on ka ootamine.

Aga mille poolest on ootamine ajatu nähe?

Inglid ütlevad – ootamine on ajatu selle poolest, et ootamise sees pole teie jaoks tunnetuslikult aega olemas. Seal on teie jaoks tunnetuslikult lihtsalt tühjus. Ja see tühjus muudabki ootamise energeetilises mõttes ajatuks.

Ja täpselt seda ajatut aega oligi teil vaja.

Milleks oli vaja?

Seda oli teil vaja selleks, et saada ligipääs erinevatele ajaperioodidele, mis asusid kõik minevikus.

Ehk kokkuvõttes võib kõnealuse energiatöö kohta öelda ka nii – tolle pimeda metsa kõrval oodates kõndisite te tegelikult läbivalt minevikus. Ehk selle protsessi vältel kõndisite te läbivalt erinevatel minevikuradadel.

Kuna te oma maise kehastusega ei saagi neisse aegadesse sisse astuda, siis nägigi see protsess maises mõttes välja väga lihtne – te lihtsalt seisite ja ootasite ühe pimeda metsa kõrval. Ehk maises mõttes polnud seal pildis mitte midagi näha. Seal polnud näha liikumist. Seal polnud näha uuendusi. Seal polnud midagi näha, sest seal ei tohtinudki midagi näha olla. Seal ei tohtinud midagi näha olla, sest teil oli vaja tervendada minevikus ka selliseid nüansse, mis ulatuvad tänasesse päeva. Ehk vastavate nüansside ees seisavad ka tänasel päeval takistused. See tähendab aga omakorda seda, et tänases pildis eksisteerib ka neid, kes tahavad vastavaid takistusi järjepidevalt elus hoida. Just seetõttu ei tohtinudki kõnealuses pildis midagi näha olla.

Inglid kinnitavad – te tegite selle tööga ära kõike seda ja rohkemgi veel.

Ja nüüd lähebki teil pilt selgeks.

Ehk nüüd saate te selle pimeduse juurest ka edasi liikuda.

Aga kuhu ikkagi edasi minna?

Inglid ütlevad – minge sinna, kuhu teie süda on juba ammu minna soovinud. Ehk valige oma edasist liikumist ikka südame järgi. Ja ärge kunagi unustage oma tunnetust. See on teile nüüd väga hästi teada, miks see meel on teile siia plaani kaasa pakitud. See on teie maise pagasi hulka pakitud väga hea põhjusega. See meel on teil kaasas seetõttu, et see on alati teie parimaks sõbraks ehk just teie oma tunnetus aitab teid alati ja viib teid alati ka edasi – ikka sinna, kuhu te minna soovite.

Ja täpselt nii soovivadki inglid käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Energeetiliste sildadena soovivad inglid tuua siin välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited:

Nädalate nr 13-14, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/27/nadala-inglisonum-29-03-11-04-2021/)

Nädala nr 7, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/02/12/nadala-inglisonum-15-02-21-02-2021/)

Kuupäev 30.08.2010

Kuupäev 31.07.2009

Aastanumber 2008

Aastanumber 1964

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Wilkinson – Afterglow”, “Vance Joy – Riptide” ja “Imagine Dragons – Next To Me”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. 

Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. 

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"