Nädala inglisõnum 15.02-21.02.2021

nädal 7 2021

Nädala inglisõnum

15.02 – 21.02.2021

2021. aasta nädal nr 7

Inglite sõnumid aasta 7. nädalaks

Sõnum Facebook’i jälgijatele

MÄRKSÕNA – Tagasilend

Kristall – Ametüst

Värv – Roosa

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Analüüsi olukorra erinevaid detaile. Seal on midagi, mis üldpildiga kokku ei lähe. Kui eemaldad selle detaili, siis läheb kõik sujuvamalt edasi. Nr 111

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kuula täna, mida linnud Sulle räägivad. Nr 136

Käesolev sõnum on inglite poolt saadetud jälle suunamisega. Ehk see on suunatud neile lugejatele, kes on minu Facebooki kontol vajutanud käesoleva sõnumi ilmumise seisuga sinna Follow ehk Jälgi nupule.

Varem pole inglid nädala peamist sõnumit suunamisega saatnud, kuid nagu nad meile juba ka viimastes suunatud sõnumites ütlesid – sääraseid sõnumeid tuleb veel ja nende ilmumisest nad ette ei teata. St. neid suunatud sõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad. Ja need ka ilmuvad sellise ülesehituse ja mustriga, nagu nad parasjagu soovivad.

(Mida tähendab Facebooki jälgijatele suunatud sõnum? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid sellisel moel saavad inglid siiski saata sõnumeid konkreetsetele isikutele. Ehk nendele isikutele, kes on end lisanud minu Facebooki jälgijate nimistusse. Selleks, et lisada end sinna nimistusse, pole teil vaja teha muud, kui vajutada minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule. Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter/)

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud.

Niisiis – jätkame eeloleva nädala sõnumiga, mis on sel korral inglite poolt suunatud just Facebooki jälgijatele.

Kahe eelmise nädala vältel nägime me lahkuvate mustrite tantsu.

Mida toob meile nädal nr 7?

Inglid alustavad – sel nädalal sõidate te tagasi. Täpsemalt lendate te tagasi.

Aga kus või mis see “tagasi” on, kuhu me nüüd läheme?

Kuhu me tagasi pöördume?

Miks me üldse kuhugi tagasi pöördume?

Inglid ütlevad – siin tuleb jälle mängu aastanumber 2013 ehk aastanumber, millest rääkisime teile jõulusõnumi seitsmendas osas. (Selle sõnumi otselingi leiate ka alt – energeetiliste sildade loetelust.)

Täpsemalt rääkisime me teile selles sõnumis energeetilisest joondumisest, mis leidis aset aastal 2013. Ja me ka täpsustasime, et too joondumine tähendas üht rida kohtumisi, mis toimusid justkui pimeduses. Ehk nende kohtumiste tegelik põhjus oli pimeduses.

Aga kuidas on too sõnum seotud eeloleva nädalaga?

Inglid selgitavad – ajas rändamine on alati olnud võimalik. Täpsemalt – teie maisel ajajoonel on ka varem esinenud hetki, ja isegi pikemaid ajaperioode, mille vältel liigub aeg teisiti.

Kõnealune ajaperiood – ehk 2013 – 2021 – on sisaldanud samuti teistsugust liikumist ajas.

Nüüd pöördute te sellelt liikumiselt tagasi ehk te pöördute tollelt ajarännakult tagasi.

Aga mida see täpsemalt tähendab?

Inglid ütlevad – me saatsime teile tolle rännaku kohta juba mitmeid selgitusi jõulusõnumi seitsmendas osas. Põhiline, mida teil on vaja tolle ajajärgu kohta teada, ongi see, et sündmused liikusid edasi teisel tasandil. See oli ka põhjus, miks te maisel poolusel võisite tunda, et elu ei liigu enam “normaalsel” kiirusel ega viisil. 

Ehk maises mõttes tekitaski see rännak teatud sündmustes väga pikki ooteaegu ja see oli ka põhjus, miks osad nüansid polnudki siin poolusel vahepeal üldse võimalikud. 

Niisiis – me elasime need aastad justkui kahel tasandil korraga. Ja kuna peamine liikumine käis teisel tasandil ehk energias, siis oligi maine tasand tõmmatud aeglasemaks.

Sealjuures põhjustas see rännak suuremaid maiseid probleeme neile, kes oma tunnetuse poole üldse ei vaata. Kuidas nii? Nendel inimestel oligi selles ajaperioodis väga keeruline navigeerida, sest nende jaoks esines kõige suurem segadus. Need, kes vaatasid olukorda tunnetuse abil, nägid siiski toimuvas korrapärasust. Ja see korrapärasus kinnitaski järjepidevalt, et toimuvad sündmused on heatahtlikud ja ka vajalikud. 

Mida inglid veel rääkisid 2013 a. kohta? Seda saab igaüks ise jõulusõnumi seitsmendast osast üle lugeda.

Aga mida toob endaga kaasa sellelt ajarännakult tagasi pöördumine?

Inglid ütlevad – täpselt need nüansid liiguvadki nüüd edasi, mis teie jaoks 2013. aastal peaaegu või täiesti seisma jäid (maises plaanis). 

St. igaühe jaoks tähendabki see just tema personaalsete nüansside liikuma asumist. Just selliste nüansside, mis vastava isiku puhul 2013. aastal aeglustusid.

Inglid jätkavad – aga see edasiliikumine ei saa olema päris tavalist sorti edasiliikumine.

Kuidas nii?

Milline see sündmus olema saab?

Inglid ütlevad – siin tuleb mängu sõbrapäeva erisõnum, mille saatsime teile nädalal nr 6. (Ka selle sõnumi otselink on siin all, energeetiliste sildade loetelus.)

Teie edasiliikumine saabki olema täpselt sellise iseloomuga, nagu kirjeldasime tolles sõnumis – te liigute nüüd ühe korraga (mõnel juhul tõesti lausa – ühe hetkega) justkui aastaid edasi tolle küsimuse osas, mis 2013 a. seisma jäi.

Seetõttu oleme teile ka saatnud kõnealused sõnumid – et too hetk ei mõjuks ehmatavalt ja et too hetk oleks mõistetav.

Aga kuidas saab toimuda selline liikumine?

Inglid ütlevad – kogu töö, mida tegite energias, oligi määratud ka lõpuks maisesse plaani lülituma. Kuna see töö kestis nii kaua, siis jäi teile mulje, et paljud neist sammudest jäävadki energiasse. Tegelikult see nii ei ole.

Mida oleme teile korduvalt õpetanud – energeetiline plaan loob füüsilist plaani. Ehk kõik toimub alati energias esimesena.

Nende aastate vältel toimus energias suur puhastustöö, mis ühtaegu oli ka ehitustöö. 

St. teil oligi nende aastate vältel justkui ühes käes tolmuhari ja teises erinevad ehitustööriistad. Vägagi tõenäoliselt oli teil nende aastate vältel ka maises plaanis vaja ebatavalisel määral midagi koristada ja ehitada/ parandada. 

Sealjuures märkasitegi tolle ebatavalisuse ilmumist just 2013. aastal. Ja kui te enne pole seda märganud, siis peaksite väga selgelt saama tuvastada oma isiklikul ajajoonel just tolle alguspunkti, millest edasi läks koristamine/ ehitamine/ parandamine kummaliseks.

Inglid toovad siinkohal välja ka ühe kuupäeva – 23.02.2013

Seega – mis toimub nüüd?

Nüüd te näete väga selgelt, mida te nende aastate vältel puhastasite ja mida ehitasite.

Sealjuures ilmuvad need nähtused teie ette täiesti valmis kujul.

Ehk nende aastate töö tulemus ilmub teie ette nüüd korraga – mõnel juhul ühe maise sündmusega ja mõnel juhul läbi mitme sündmuse, mis toimuvad väga lähestikku. 

Igal juhul saabub nüüd teie juurde just teie isikliku töö tulemus.

See tulemus saabub ruttu.

See tulemus saabub korraga.

Ja see tulemus saabub justkui lenneldes.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Jõulusõnum 2020 – osa 7 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/)

Sõbrapäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/08/sobrapaeva-erisonum/)

Kuupäev 23.02.2013

Kuupäev 23.02.2021

Kuupäev 09.03.2013

Kuupäev 08.02.2021

Kuupäev 09.08.2014

Nädala nr 34, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/21/nadala-horoskoop-21-08-27-08-2017/)

Nädala nr 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Nelly Furtado – Afraid”, “Beyoncé – Halo”, “Elvis Presley – Jailhouse Rock” ja “Righteous Brothers – Unchained Melody”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala inglisõnum 15.02-21.02.2021

Comments are closed.