Jõulusõnum 2021 (1)

Jõulusõnum 2021 1

Jõulusõnum 2021 – osa 1

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Mis on unistused? Kus elavad unistused? Kas teie unistused elavad?

Kristall – Dumortieriit

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Mõnele olukorrale tuleb läheneda ümber nurga. Nr 100

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

(Minu inglikaardid leiate ikka siit samast, minu kodulehe alalehelt – Tasuta inglikaardid – ja neid kaarte saate te kasutada ka meditatsioonikaartidena. Kuidas? Selle kohta leiate info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)

Ja siit tulebki juba selle aasta esimene jõuluüllatus ehk esimene jõulusõnum.

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal.

Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks. Ehk need kehtivad selleks ajaperioodiks, mida igaüks enda jaoks jõuluperioodiks peab. Mõne jaoks kestab see periood 26. detsembrini, mõne jaoks 31. detsembrini või 01. jaanuarini. Mõne jaoks hoopis 06. jaanuarini jne. Inglid ütlevad – teie jaoks kehtib see sõnum täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega.

Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile esimese jõulusõnumi raames rääkida?

Mida toob meile 2021 a. jõuluaeg?

Inglid alustavad – te hakkate nüüd asju vaatama teise pilguga.

Aga miks?

Inglid ütlevad – sest siit tulevad nüüd sellised energiad, mis võimaldavad teile teistsugust vaadet.

Ehk selle aasta jõuluaja energiad sisaldavadki teistsuguseid vaateid.

Aga mille poolest on need vaated teistsugused?

Inglid ütlevad – need vaated on loomulikud ehk need vaated on looduslikud.

Ja selle poolest on need vaated ka teie jaoks teistsugused.

Aga kuidas nii?

Inglid ütlevad – teie maailm joondub nüüd väga tugevalt loomuliku liikumise lainele ja see toob endaga ka kaasa neid teistsuguseid vaateid.

Aga mida te mõtlete loomulike vaadete all?

Inglid ütlevad – need vaated on igati kooskõlas loomuliku kulgemise reeglitega.

Ja nagu oleme teile juba ka varasemalt rääkinud – teie maine maailm pole juba väga pikka aega võimaldanud teil loomulikult kulgeda. Seda erinevatest aspektidest ehk teie liikumist on piiratud ja takistatud vägagi mitmekülgsetel viisidel. 

Ja nagu ikka – me räägime siin protsessist, mis on kestnud juba sajandeid.

Te olete harjunud taluma igasuguseid piiranguid, sest teil pole olnud muud võimalust. Ja see on mõjutanud teie maailmavaadet väga ulatuslikul viisil. 

Ehk te olete nende piirangute tõttu kärpinud ka oma maailmavaateid ja unistusi.

Ja me kordame veelkord – me ei räägi siin viimaste aastate sündmustest. Me räägime siin protsessist, mis on kestnud sajandeid.

Inglid jätkavad – teie unistustel pole tegelikult piire.

Ja teie unistused saavad kõik ka täituda.

Neid tuleb selleks aga lihtsalt unistada.

Ehk kui te ei unista mitte millestki ja talute lihtsalt seda, mida te parasjagu oma maises maailmas näete, siis ei muutu ka kunagi mitte midagi.

Aga mis on unistused?

Inglid ütlevad – kõik on energia. Kõik algab energias. Kõik liigub energeetilisest poolest maisesse poolde.

Siia maailma ei teki mitte midagi muul moel.

Ehk siin maailmas on kõik asjad täpselt nii palju käega katsutavad kui te ise olete neid unistanud käega katsutavateks.

Ehk kui te oma unistusi kunagi oma energiast välja ei võta ehk kui te neid kunagi oma energias ei vaatle, siis te neid kunagi ka oma kätega katsuda ei saa.

Ja see kehtib kõige osas.

Ehk sel pole tähtsust, mis on teie unistused.

Need võivad olla väiksed unistused ja need võivad olla suured unistused.

Kõik need sildid kleebite te sinna külge ise.

Ehk teie teha on see, kas teie unistus on väike või suur.

Ja teie teha on ka kõik muud elemendid, mis kehtivad teie unistuste kohta.

Inglid ütlevad – hakake nüüd unistama ehk võtke nüüd oma unistused oma energiast välja ehk võtke need oma energeetilisel töölaual enda ette ja vaadelge neid.

Vaadelge neid ja kujundage neid.

Kujundage neid ja töödelge neid.

Aga kui kaugel on ühe unistuse maine teostumine?

Inglid ütlevad – iga unistuse teostumine on vastavast unistajast täpselt nii kaugel kui vastav unistaja ise kujundab.

Ehk ka see vahemaa on teie enda kujundada.

Kuidas nii?

Inglid kordavad – tegu on teie isiklike unistustega. Ja see tähendabki täpselt seda, et kõik nüansid on nende unistuste puhul samuti teie isikliku kujundamise päralt.

Pidage seda nüüd meeles.

Võtke sellest nüansist nüüd kinni ja tõmmake oma maisesse reaalsusesse täpselt nii mitu unistust kui te ise soovite.

Ja sellega soovivad inglid ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 20. august (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1989

Nädala nr 47, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/18/nadala-horoskoop-20-11-26-11-2017/)

Sõnni 2020 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/09/04/horoskoop-2020-sonn/)

Nädala nr 43, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/10/19/nadala-inglisonum-25-10-31-10-2021/)

Ja käesoleva sõnumi juurde soovivad nad lisada ka mõned muusikalised sillaviited. Nendeks on lood – “Katy Perry – Dark Horse ft. Juicy J”, “Katy Perry – Hot N Cold”, “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars”, “Daft Punk – Get Lucky ft. Pharrell Williams, Nile Rodgers” ja “Santana – Smooth ft. Rob Thomas”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"