Nädala inglisõnum 27.12.2021-02.01.2022

Nädala inglisõnum 27.12.2021-02.01.2022

Inglite sõnumid aasta 52. nädalaks

MÄRKSÕNA – Mustrid kohtuvad

Kristall – Türkiis

Värv – Türkiissinine/ roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Otsi olukorrast mustrit. Muster sisaldab vastust. Nr 90

Eelmisel nädalal oli fookus teadmata kadunud varal.

Mida toob meile nädal nr 52?

 Inglid alustavad – te olete harjunud lõpetama oma aastat kokkuvõttega. Ehk te olete harjunud aasta lõppedes mõtlema tagasi möödunud 365. päevale.

Ka nüüd lõpetab teie aasta üks kokkuvõte. See pole aga päris tavaline kokkuvõte.

Milline see kokkuvõte on?

Inglid ütlevad – see kokkuvõte ilmub teie ukse taha ja seob teie jaoks kokku ühed seni vastuseta olnud küsimused.

Ehk tegu on kokkuvõttega, mis võtab kokku miskit tänasest päevast ja miskit kuskilt kaugemast minevikust.

Ja seetõttu võib seda kokkuvõtet nimetada ka õmbluseks.

Rääkisime teile mõni nädal tagasi väga suurest õmblusest ajajoonel.

See õmblus, mis nüüd teie aasta lõpetab, on midagi sarnast.

Võib ka öelda nii, et see õmblus kuulub samuti tolle ajajoone õmbluse hulka. Ja võib ka öelda nii, et see on siin eraldiseisev õmblus. Mõlemad vaatenurgad on selle õmbluse puhul õiged. Ehk teie jaoks kehtib täpselt see vaatenurk, mida te ise valite.

Aga mis õmblus siin nädalas täpsemalt aset leiab?

Inglid selgitavad – see õmblus toob teie jaoks koju väga kaua oodatud hingerahu. 

Ja see õmblus loob ka uut hingerahu.

Lisaks sellele võib seda õmblust nimetada tuleviku kuulutajaks.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see õmblus määrab ära miskit ka teie tulevikus. Ehk see õmblus muudab ka teie tulevikku.

Ja seetõttu võibki öelda kõnealuse nädala kohta nii, et siin toimub üks mustrite kohtumine.

Ja täpsemalt kohtuvad siin mineviku, oleviku ja tuleviku mustrid.

Ja nad kohtuvad selleks, et lisada teie ellu kõigutamatut hingerahu.

Ehk see hingerahu, mille too kohtumine toob, on midagi sellist, mida keegi teilt enam kunagi ära võtta ei saa.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada ka käesoleva sõnumi.

Omalt poolt lisan lõpetuseks, et pöörake tähelepanu ka käesoleva sõnumi pildile ja mõtisklege, mida see teie jaoks võiks tähendada.

Nimelt soovisid inglid ka selle sõnumi pildil moonutada värve ja seda jälle väga kummalisel moel.

Mida loen neist moonutustest välja mina?

Mulle tundub, et inglid ütlevad nende värvimuudatustega meile sel korral seda, et nüüd toimub teatud loojang. See pole aga üldse tavapärane loojang ehk see, mis nüüd loojub, ei ole miskit igapäevast või tavalist. 

Ja täpsemalt tundub mulle nii, et see loojang annab meile rohelise tule märguande ehk märguande, et nüüd saab alata teatud suurem edasiliikumine.

Ja kui me vaatame siia kõrvale ka 2022 esimese poolaasta kaugseansi pilti, siis ongi selge, et siit lähebki liikuma midagi uut. St. ma viitan siin sellele kaugseansile – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

Mis selle kaugseansi sõnumites täpsemalt sisaldub ja kuidas neid sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiategi eeltoodud lingilt.

Ja uute lugejate jaoks kordan siin ka üle, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädal 46, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/11/09/lisasonum-nadal-46-2021/)

Kaalud 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/02/horoskoop-2021-kaalud/)

Veevalaja 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/30/horoskoop-2021-veevalaja/)

Kuupäev 22. veebruar (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 52 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Kris Kross – Jump”, “Coolio – Gangsta’s Paradise (feat. L.V.)”, “Nirvana – Smells Like Teen Spirit”, “The Rolling Stones – Paint It, Black” ja “Eagles – Hotel California”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat üleminekut uuele aastanumbrile!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑