Nädala inglisõnum 10.01-16.01.2022

nädal 2 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 10.01-16.01.2022

Inglite sõnumid aasta 2. nädalaks

MÄRKSÕNA – Nagu välk selgest taevast

Kristall – Tsitriin

Värv – Kõik roosad toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lahendus tuleb järgmise vihmaga. Nr 112

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Tõde selgub juba üsna varsti. Nr 130


UUDISED

2022 esimese poolaasta (jaanuar-juuni) sõnumid/ kaugseanss – juba on ilmunud 2022 I poolaasta kaugseanss ehk tegu on sõnumitega, mis kehtivad ajaperioodiks 2022 a. jaanuar – juuni. Ja sel korral on tegu kaugseansiga, mis sisaldab hulgaliselt lisasõnumeid ehk selle poolest erineb see kõigist seni ilmunud kaugseanssidest. Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

Ja uute lugejate jaoks lisan siia juurde ka info, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.


Eelmisel nädalal oli fookus ühel spetsiifilisel taaskäivitamise protsessil. Mida inglid selle protsessi kohta täpsemalt rääkisid? Seda saate üle lugeda eelmise nädala sõnumist.

Mida toob meile nädal nr 2?

Ehk mida toob meile uue aasta teine nädal?

Inglid alustavad – see nädal toob teile koju kätte erinevaid tõdesid.

Ehk tegu ongi tõdedega, mis tulevad ise teieni.

Ehk tegu on tõdedega, mis astuvad ise teie kodu välisuksest sisse. Kas tahate või mitte, need tõed jõuavad nüüd teieni.

Aga miks sõnastavad inglid seda olukorda just selliselt – kas tahame või mitte?

Inglid selgitavad – tõed ei ole alati mugavad nähtused, mistõttu võivadki inimesed kohati eelistada pea liiva alla peitmist.

Ehk teatud olukordades lepivad inimesed valedega.

See pole aga õige.

St. selline käitumine ei ole kunagi õige.

Miks?

Sest teil on vaja elada tõe energias – kõiges ja kõikjal.

Miks?

Sest tõde teeb teid vabaks.

Sest tõde hoiab teid tervena.

Sest tões elabki tervis.

Sest tões elabki vabadus.

Kuidas nii?

Inglid jätkavad selgitamist – tõe energia on puhas. Ja ka teie olete loodud puhtaks olendiks. Ja ka teie maine maailm on loodud puhta nähtusena.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et kõik saab teie maises maailmas sujuvalt ehk looduslikult ehk loomulikult kulgeda ainult siis kui te elate tõe energias.

Ehk teie elu saab üleni sujuvalt kulgeda ainult siis kui te elate tõe energias.

Inglid jätkavad – juba eelmisel aastal rääkisime me teile tõdede sajust.

Seda teab nüüd igaüks juba ise, millises ulatuses too sadu teda puudutas.

Tõenäoliselt on teile täna väga paljud nüansid selgemaks saanud kui need olid aasta tagasi. Ja selle hulgas mõtleme me just personaalseid küsimusi, mis on teie isiklikul ajajoonel tekitanud segadust. Tõenäoliselt olete paljude sääraste nüansside osas leidnud viimase aasta vältel vastuseid.

Inglid jätkavad – see sadu, millest me rääkisime teile eelmisel aastal, oli aga teistsuguse iseloomuga kui too protsess, mis algab nüüd.

Võib ka öelda nii, et eelmise aasta tõdede sadu oligi peamiselt sisemine. St. see võimaldas teil iseendas ehk iseseisvalt üles leida erinevaid tõdesid. Ehk selle saju puhul ei olnud rõhk tõdede ilmumisel väljast ehk teistelt inimestelt. Osad tõed kindlasti ilmusid ka vahendajate abil, kuid enamjaolt oli siiski tegu sisemise protsessiga.

Nüüd aga algab protsess, mille raames hakkavad tõed ilmuma just nimelt väljast ehk teistelt inimestelt.

Ehk need tõed, millest me siin kõneleme, hakkavad ilmuma just teiste inimeste vahendusel.

Mida see eeloleva nädala sündmuste kohta maises mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab ootamatuid külalisi. See tähendab ootamatuid kõnesid. See tähendab ootamatuid kirju.

Ja kõik need üksused kannavad endas nüüd tõde.

Tõde, mis ilmub nagu välk selgest taevast.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – siin peame me silmas seda, et nüüd ilmuvad näiteks osade jaoks välja tõed, mis puudutavad väga ammuseid sündmuseid.

Ehk tegu on kindlasti äärmiselt ootamatute tõdedega.

Ehk need tõed on iseenesest ootamatud ja ka nende ilmumise viis saab olema ootamatu.

Ja nagu juba vihjasime – tegu on ühe protsessi algusega.

Ehk need tõed ei jää viimaseks, mis selles nädalas ilmuvad.

Samasugusel viisil ilmub tõdesid veel.

Nii jaanuaris kui ka edaspidi.

Ehk võib ka öelda nii, et 2022. aastal ongi järjepidevalt õhus välguna ilmuvad tõed.

Ehk see saab olema üks uue aasta fookustest.

Inglid ütlevad lõpetuseks – karta pole selles protsessis aga midagi, sest nagu juba ütlesime – teil on vaja elada tõe energias. Miks? Sest ainult nii saate te terviklikuks tervendada kogu oma elu. 

Ja seda oletegi te ju soovinud. 

Te olete alati soovinud terviklikku ja sujuvalt kulgevat elu.

Seega – siit tulevad nüüd väga olulised abistajad, kes aitavadki teil selle eesmärgini jõuda.

Tervitage neid abistajaid rõõmuga.

Ükskõik kui ebamugavad need tõed on, mis nüüd teieni tuuakse – teadke, et see ebamugavus on üsna kiirelt mööduv. 

Kuidas nii? 

Tõelist ja pikaajalist ebamugavust põhjustavad ainult valed. 

Tõed on alati puhtad ja terved. See tähendab omakorda seda, et nad ka loovad puhtust ja terviklikkust – esimesest momendist, mil te neist teadlikuks saate.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku põimida.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 31, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/07/27/nadala-horoskoop-30-07-05-08-2018/)

2021 a. jaanuari täiskuu kaugseanss (otselink – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. See tähendab, et selle sõnumi sisu on viiteks vaid neile, kes osalesid selles kaugseansis. Teistele jääb siinkohal viiteks tolle kaugseansi märksõna koos pildiga, mida näetegi eeltoodud lingilt.)

Kuupäev 18.09.2010

Kuupäev 20.03.2014

Kuupäev 11.11.2014

Kuupäev 19.11.2014

Kuupäev 19.04.2013

Kuupäev 01.10.2013

Nädala nr 2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Imagine Dragons – Thunder”, “Camila Cabello – Havana ft. Young Thug” ja “Modjo – Lady (Hear Me Tonight)”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"