Nädala inglisõnum 07.02-13.02.2022

nädal 6 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 07.02-13.02.2022

Inglite sõnumid aasta 6. nädalaks

MÄRKSÕNA – Üks kord elus

Kristall – Kullisilm

Värv – Kõik rohelised toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mõnikord on otsetee üsna järsk, kuid see ei tähenda, et ta poleks sile. Nr 122

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Tõde selgub juba üsna varsti. Nr 130


UUDISED

2022 esimese poolaasta sõnumite sõbrapäeva erihind

03-14. veebruar on minu esimese poolaasta sõnumitel soodushind 9 eurot (tavahind 15 eurot).

Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/


Eelmise nädala sündmuste võtmeks oli tasakaal.

Mida toob meile nädal nr 6?

Inglid alustavad – sel nädalal toimub midagi sellist, mis leiab aset vaid ühel korral teie elus. Ja võib ka öelda, et see konkreetne nähtus leiab üldse aset ainult üks kord.

Ehk nüüd toimub midagi ainulaadset.

Ehk nüüd leiab aset üks tõeliselt ainulaadne toiming.

Aga mis toiming see on?

Inglid ütlevad – te sulgete nüüd kõik koos ühe energeetilise portaali. Nimetame seda nähtust praegu nii.

Ehk kõik inimesed teevad nüüd selle toimingu ära üheskoos.

Aga mis portaal see on? Ja miks me selle sulgeme?

Inglid selgitavad – tegu on ebavajaliku nähtusega. Tegu on negatiivse nähtusega. Tegu on tüütu nähtusega. Tegu on kärsitu nähtusega. Tegu on kiirustava nähtusega. Tegu on haiglase nähtusega.

Ja me võime öelda selle portaali kohta ka järgmised sõnad – see portaal on põhjustanud teie maisel poolusel just nimelt selliseid nähtuseid.

Ehk see portaal on inimeste eludes põhjustanud liigset kiirustamist, haiguseid ja ebavajalikke, negatiivseid ning tüütuid juhtumisi.

Me võime lausuda ka sellised sõnad – see portaal ongi sääraste nähtuste algallikas.

Tõsi – te pole seda allikat kunagi näinud.

Me võime öelda ka nii, et te pole seda allikat kunagi tundnud.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see allikas on end ära peitnud täpselt nii hästi, et teda polegi võimalik ka tunnetada, rääkimata nägemisest.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad edasi – tegu on millegi sellisega, mis peideti ära sajandeid tagasi. Seetõttu ei ole teie maisel poolusel enam ühtki tõendit nende sündmuste kohta, mille abil too allikas ära peideti.

Aga kuidas see allikas ära peideti?

Inglid ütlevad – see allikas peideti justkui õhku, vette ja maa sisse üheaegselt. Ometi pole ta nähtav mitte üheski sfääris. Ehk te ei näe seda allikat ei vees, õhus ega ka maa sees.

Te ei taju seda allikat mitte kuskil, sest see allikas on justkui laiali paigutatud täpselt selliselt, et ta jääks iga ilmaga nähtamatuks.

Ehk see allikas on justkui tükkidena paigutatud erinevatesse kohtadesse. Ja täpselt see tükeldamine ongi võimaldanud ka tollel allikal peidus püsimist.

Ehk see allikas on saanud nii pikka aega peidus püsida just seetõttu, et ta on olnud tükkideks võetud.

Aga kuidas õnnestub meil siis nüüd taolise allika sulgemine?

Inglid ütlevad – teil õnnestub see toiming, sest te olete nüüd kõik tükid kätte saanud.

Aga kuidas oleme me kätte saanud midagi sellist, mida me ei näe ega saa ka tunnetada?

Inglid ütlevad – siin tulevadki mängu viimaste aastate kummalised juhtumised ja toimumised. Need on olnud vajalikud täpselt sellisel kujul nagu nad on aset leidnud. Te olete nende juhtumiste ja toimumiste abil korda saatnud väga suure toimingu.

Ja see toiming leiabki nüüd oma lõpu.

Ehk te saate nüüd selle toimingu lõpetada.

Aga mis saab edasi?

Inglid ütlevad – edasi ootab teid juba palju helgem elu.

Tõsi, te ei oska seda helgust veel endale ette kujutada, millest me siin räägime.

Aga miks?

Inglid ütlevad – sest te olete terve oma elu elanud selle varjuga.

Ehk te olete terve oma senise elu elanud tolle varju all, mida too allikas on tekitanud.

Ja ka kõik teie esivanemad elasid tolle varju all.

Ja ka nende esivanemad elasid tolle varju all.

Ehk see vari on täpselt nii pika ajalooga nähtus.

Seetõttu ei tea te ka, milliseks ilm muutub kui too vari on läinud.

Ja täpselt nii soovivad inglid käesoleva sõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Jõulusõnum 2021 – osa 10 (otselink – https://evatenter.com/2021/12/17/joulusonum-2021-10/)

Kuupäev 01.01.2001

Nädala nr 6 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Tinie Tempah – Written In The Stars ft. Eric Turner”, “The Script – Hall of Fame ft. will.i.am” ja “The Script – Superheroes”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"