Lisasõnum – nädal 5, 2022

Lisasõnum – nädal 5, 2022

(31.01-06.02.2022)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kas tunned tasakaalu ära?

Nädalaks nr 5 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – selle nädala peamises sõnumis rääkisime me juba tasakaalust.

Ja me ütlesime juba seal, et tasakaal on nüüd võtmeks ühe väga kahjuliku olukorra lahendamisel. Ja me ka täpsustasime, et tegu on olukorraga, mille puhul te polegi kunagi tasakaalu otsinud. Te pole selles olukorras tasakaalu otsinud, sest te polegi seda olukorda kunagi tasakaaluga seostanud.

Millest soovime rääkida siin lisasõnumis?

Siin soovime me teile edastada veel sellised sõnad – kui tasakaalu ei ole, siis pole järelikult tegu loodusliku olukorraga.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – teie maine maailm on looduslik maailm. Ehk elu siin planeedil on loodud kulgema looduslike reeglite järgi.

Ehk elu siin planeedil on loodud kulgema loodusliku kulgemise reeglite järgi.

Mida see tähendab?

See tähendab rahulikku kulgemist.

Kõiges ja kõikjal.

Ja see tähendab ka tasakaalu – kõiges ja kõikjal.

Inglid rõhutavad – looduslik kulgemine tähendab alati tasakaalu.

Ehk tasakaal on alati loodusliku kulgemise üks komponentidest.

Mida see kõik kokku tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendabki seda, et teil on võimalik siin planeedil ka läbi tasakaalu testimise tuvastada, kas tegu on loodusliku olukorraga või mitte.

Ehk ka läbi tasakaalu analüüsi saate te tuvastada, kas tegu on tehisliku olukorraga või millegi sellisega, mis on teie ette toodud looduslikel põhjustel.

Kuidas sellist analüüsi teha?

Inglid ütlevad – teil tulebki selleks vaadelda olukordi tunnetusega.

Ja täpsemalt võitegi te seda ülesannet teostada selliselt, et te asetate vastava olukorra justkui õigluse kaalule. Ehk kaalule, millel on kaks poolt.

Ja seejärel saategi te vaadelda, kas see kaal jääb tasakaalu.

Mida see kõik ikkagi tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et teil on nüüd aeg õppida oma tunnetust kasutama.

Ja see tähendab juba kõigi tahkude selgeks saamist.

Teie tunnetus võimaldab teil siin maailmas korda saata nii mõndagi. Selleks aga peate te oskama teda kasutada.

Ehk te peate selleks oskama seda meelt kasutada.

Nüüd toomegi me teie ette ühe säärase olukorra, mille maine pilt on kummaline. Võib ka öelda, et see pilt on maises mõttes tagurpidi.

Ja teie ülesandeks ongi siin pildis tunnetada tasakaalu.

Nimelt ütleme me teile selle olukorra kohta juba ka ette ära, et see olukord on tegelikult tasakaalus.

Ehk ükskõik kui viltu see olukord ka maises plaanis näib olevat – selles olukorras on tegelikult olemas tasakaal.

Tõsi – maises mõttes ei ole need tunnusmärgid otse nähtaval. Ehk maises mõttes ei ole see tasakaal selgelt nähtaval. Ehk maises mõttes on siin tõesti midagi päris kreenis.

Ometi on see olukord tasakaalus.

Ja seda peategi te nüüd nägema – oma tunnetusega.

Aga inglid – mis on üldse need kahjulikud ja tehislikud olukorrad, millest te siin räägite?

Inglid ütlevad – need on olukorrad, mille autoriteks on manipulaatorid, mitte inimesed. Inimesed loovad alati looduslikke olukordi. Ja looduslikud olukorrad ei ole kunagi kahjulikud. Need pole kunagi sellisel kujul kahjulikud nagu on manipulaatorite poolt tekitatud olukorrad. Need olukorrad polegi tegelikult üldse sarnased – mitte ühestki küljest. Seda kõike aga näetegi te ainult oma tunnetusega. Ehk neid erisusi tuvastate te ainult oma tunnetusega.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – maiset pilti on alati võimalik peegeldada. Ehk maiset pilti on alati võimalik kopeerida. Tunnetust aga kopeerida ei saa. Ja seetõttu ongi manipulaatorid tegelenud sajandeid teie tunnetuse mahasurumisega. See on nende jaoks ainus viis, kuidas peita ära oma tehislikke olukordi. Ehk see on ainus viis, mille abil saab panna inimest uskuma, et ta näeb enda ees looduslikku olukorda. Ehk inimene usub selliseid kopeeritud pilte ainult siis kui tema tunnetus on maha surutud ehk kui tema tunnetus on ära varjutatud. Võib ka öelda – millegagi ära kaetud.

Millega saab tundeid katta?

Inglid ütlevad – näiteks hirmudega. Ehk läbi hirmutamise. Läbi järjepideva ja süstemaatilise hirmutamise.

Aga mida see kõik ikkagi tähendab?

Inglid jätkavad – kui me räägime kahjulikest olukordadest, siis on neist lahti saamiseks kaks võimalust. Jah, me saame visata neid olukordi siit maiselt plaanilt minema – see on üks võimalus. Alati see aga võimalik pole. Ehk meil pole alati võimalik sellist käiku otsesel viisil korda saata.

Mida sellisel juhul teha? Sellisel juhul saame me teostada ka taolise manöövri, millega me justkui lükkame vastava olukorra tasakaalu.

Aga kuidas saab üht kahjulikku/ tehislikku olukorda tasakaalu lükata?

Inglid ütlevad – selleks loome me pildi, milles me pöörame tolle kahjulikkuse lihtsalt tagurpidi.

Tõsi – maises mõttes võib see tähendada väga kummalisi sündmuseid. Ja täpselt see on ka põhjus, miks te peate nüüd hakkama ümbritsevat vaatlema tunnetusega.

Alati ei ole kõik nii nagu näib.

Ehk olukordade maine pilt ei ole alati see, mis ta paistab.

Ja täpselt nii nüüd ongi – üks väga viltune olukord on sel nädalal täielikus ja ideaalses tasakaalus.

Aga seda tasakaalu näete te ainult oma tunnetusega.

Aga kuhu see tasakaal meid viib?

Inglid ütlevad – see olukord lükkab järgmiseid nüansse tasakaalu. Ehk siin saame me rääkida jälle doomino klotside moodi sündmustest. Ehk me saame siin jälle rääkida sündmuste jadast.

Aga kuhu see jada meid viib?

Inglid ütlevad – see viib teid koju.

Aga mis see kodu siin pildis on? Kas see kodu on ka maises mõttes kreenis?

Inglid ütlevad – ei, see kodu on juba ka täiesti maises mõttes tasakaalus.

Selleks aga, et selle konkreetse tasakaaluni jõuda, peategi te nüüd läbi tegema ühe kummalise sündmuste jada, milles ei ole kõik nüansid maisete tunnusmärkide järgi tasakaalus.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva lisasõnumi otsad kokku tõmmata.

Lisan veel omalt poolt lõpetuseks, et homme (01. veebruaril) on veebruari noorkuu ja Hiina kalendri järgi algab ka uus aasta. Seega on homne päev meil suure energeetilise laenguga.

Ja inglid on juba veebruari noorkuu puhul saatnud meile ka lisasõnumeid. Täpsemalt on need veebruari noorkuu kaugseansi sõnumid ehk läbi nende sõnumite toimub ja toimetab ka veebruari noorkuu kaugseanss – kõigi jaoks, kes soovivad selles kaugseansis osaleda.

Mis selle kaugseansi sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/01/28/kaugseanss-veebruari-noorkuu-2022-01-02-2022/

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 6, 2021 lisasõnum 2 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/07/nadala-nr-6-2021-lisasonum-2/)

Nädala nr 35, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/08/24/nadala-inglisonum-30-08-05-09-2021/)

Nädala nr 5, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/01/29/nadala-horoskoop-30-01-05-02-2017-horoskoop/)

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Dr. Dre – Still D.R.E. ft. Snoop Dogg”, “Ludacris – Stand Up ft. Shawnna”, “Snoop Dogg – Drop It Like It’s Hot ft. Pharrell Williams”, “Dr. Dre – The Next Episode ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg” ja “Eminem – Without Me”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑