Nädala inglisõnum 30.08-05.09.2021

nädal 35 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 30.08-05.09.2021

Inglite sõnumid aasta 35. nädalaks

MÄRKSÕNA – Telliskivi murdub ja formaat muutub

Kristall – Roheline fluoriit

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui Sul on asjakohane sõiduvahend, siis on ka suures laines lõbus liuelda. Nr 142

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Analüüsi olukorra erinevaid detaile. Seal on midagi, mis üldpildiga kokku ei lähe. Kui eemaldad selle detaili, siis läheb kõik sujuvamalt edasi. Nr 111

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vesi aitab hoida mõtted puhtana. Nr 107


UUDISED

  • Lähipäevil ilmub esimene kaduneljapäeva kaugseanss.

Tegu on kaugseansiga, millega me hakkame rakendama 02. septembri 2021 kaduneljapäeva energiaid.

Varem ei ole inglid ühtki kaduneljapäeva kaugseanssi soovinud teha, seega energeetilises mõttes tuleb siit midagi täiesti uut. Selgitan – nad on meile saatnud varasemalt küll mitmeid (avalikke) kaduneljapäeva erisõnumeid, kuid kaugseanssi pole nad seni kaduneljapäeva energiate rakendamiseks teinud.

  • Kordan ka siin, et kõik 2022 aastasõnumid on valminud. Ehk iga tähemärk leiab nüüd minu kodulehelt oma 2022 aastasõnumi.

Ja täpsemalt leiate kõik 2022 aastasõnumid siit – https://evatenter.com/category/aastahoroskoobid/horoskoop-2022/


Eelmisel nädalal paljastusid tegelikud kurjategijad.

Mida toob meile nädal nr 35?

Inglid ütlevad – see ahel, mille kukkumisest me teile eelmise nädala sõnumis rääkisime, jätkab nüüd kukkumist ja see tähendab teie jaoks väga mitmete nüansside murdumisi.

St. nüüd murduvad järjest ja järjepidevalt erinevad nüansid.

Ja siin soovivad inglid kasutada just nimelt “murdumise” märksõna.

Aga mis nüansid nüüd täpsemalt murduma hakkavad?

Inglid ütlevad – tegu on nüanssidega, mis on olnud teile maise maailma mõttes tõketeks juba väga pikka aega.

Ehk tegu on nüanssidega, mis on takistanud teie jaoks nii mõndagi.

Ja nagu juba öeldud – need takistused on eksisteerinud juba pikalt.

Millisest ajaperioodist me siin räägime?

Inglid ütlevad – nüüd murdub terve pikk ahel takistusi, mis tähendab ka seda, et ajalise kestuse poolest on need takistused erineva elueaga. Võime öelda aga seda, et enamik neist on pärit ca 5-10 aasta tagusest ajast. Aga nagu juba öeldud, selles ahelas on veel palju muid lülisid, mis tähendab, et seal on ka hilisemaid ja varasemaid takistusi.

Aga kuidas need sündmused ikkagi maises mõttes väljenduma hakkavad?

Inglid ütlevad – maises mõttes hakkavadki nüüd erinevad elemendid murduma. Ehk seda sõnumit on teil võimalik üsna otsesel viisil käsitleda.

Lisame veel juurde vaid sellise detaili, et pöörake nüüd erilist tähelepanu telliskivide murdumistele.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – me rääkisime teile telliskivi märksõnast juba käesoleva aasta teise kvartali sõnumis. Lugege see nüüd üle. Hetkel peame me silmas tolle märksõna täpselt samasugust käsitlust, nagu me teile juba seal viitasime.

Aga inglid, mida tähendab see, et nüüd muutub ka teatud formaat?

Inglid ütlevad – iga kõnealuse murdumise taga leidub nüüd ka üks formaadi muudatus. Pidage seda käesolevate sündmuste vältel meeles.

Aga mida te ikkagi selle all silmas peate?

Inglid selgitavad – tegu on muudatustega, mida on soovitud teha ka varem, kuid varem pole need formaadid kohe mitte kuidagi olnud muudetavad.

Nüüd hakkavad muutuma just sellistele tunnusmärkidele vastavad formaadid. Ehk tegu on kindlasti muudatustega, mida on kaua oodatud.

Inglid ütlevad lõpetuseks – ja kui te vaatate seda pilti teistpidi, siis näete te nüüd ka ära põhjuse, mis on seni takistanud vastavate formaatide muutmisi. Mida soovime sellega öelda? Me soovime öelda seda, et mõnikord ei ole asjad nii nagu nad kõige pealmise vaate järgi tunduvad. Mõned olukorrad on vägagi kihilised. Ehk mõnikord on olukordade kahjulikuna püsimise taga ka selliseid tõkkeid, mida pole vastavate olukordadega võimalik maises mõttes üldse seostada. 

Nii on ka nüüd. 

Ja vastavaid tõendeid te nüüd ka isiklikult näete. Sealjuures näete te neid eriti selgelt, kui jälgite nüüd telliskivide murdumisi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

2021 II kvartali sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/19/2021-ii-kvartali-inglisonum-aprill-mai-juuni/)

Nädalate nr 6-7, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/02/03/nadala-horoskoop-04-02-17-02-2019/)

Nädala nr 16, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/04/15/nadala-inglisonum-19-04-25-04-2021/)

Nädala nr 35 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Roy Jones Jr. – Can’t Be Touched (feat. Mr. Magic & Trouble)”, “Metallica – Whiskey In The Jar”, “Bryan Adams – Whiskey In The Jar” ja “Usher – Yeah! ft. Lil Jon, Ludacris”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"