Nädala inglisõnum 14.02-20.02.2022

nädal 7 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 14.02-20.02.2022

Inglite sõnumid aasta 7. nädalaks

MÄRKSÕNA – Jää murdub ja vabadus saabub

Kristall – Rodokrosiit

Värv – Punane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mõni lill vajab rohkem vett ja mõni vähem. See ei tähenda, et ükski neist halb oleks. Nad on lihtsalt erinevad. Nr 140

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui Sa parasjagu ei näe ühtki tuletorni, siis näita endale ise teed. Nr 129


UUDISED

2022 esimese poolaasta sõnumite sõbrapäeva erihind

03-14. veebruar on minu esimese poolaasta sõnumitel soodushind 9 eurot (tavahind 15 eurot).

Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/


Eelmisel nädalal toimus midagi sellist, mis leiab aset ainult üks kord. Ja inglid ütlesid meile eelmise nädala kohta veel lisaks, et nüüd algas justkui uus elu. Mida inglid eelmise nädala kohta täpsemalt rääkisid? Seda saate üle lugeda eelmise nädala sõnumitest.

Mida toob meile nädal nr 7?

Näib, et see toob meile vabadust.

Aga millist vabadust?

Inglid ütlevad – see vabadus saabub teie juurde täpselt sel momendil, mil murdub üks tükk jääd.

Aga mis jäätükk see on?

Inglid vastavad – see jäätükk sisaldabki vastuseid.

Ehk just selle jäätüki sisse ongi olnud peidetud ühed väga vajalikud vastused.

Ja nüüd te need vastused kätte saategi.

Te saate need kätte ja siis olete te vabad.

Ehk me võime selle nädala kohta öelda ka sellised sõnad – vastused toovad teile nüüd vabaduse.

Ja me võime selle nädala kohta öelda ka sellised sõnad – te näete nüüd väga selgelt, kes on teid seni vangistuses hoidnud.

Nimelt on selle jäätüki abil teid vangistatud.

Tõsi – see vangistus ei ole sisaldanud trelle.

Ometi on tegu olnud päris vangistusega.

Ja te olete seda ka tundnud.

Kuidas oleme me seda tundnud?

Inglid ütlevad – te olete tunnetanud tõkkeid. Ja te olete ka kogenud palju tõkkeid. Ehk see vangistus on takistanud teie jaoks teatud liikumisi. Teatud suundadesse liikumisi ja teatud eesmärkideni liikumisi.

Inglid kordavad – nüüd saate te kätte vastused.

Me ei saa öelda, et need on kauaoodatud vastused, sest te pole osanud neid vastuseid oodata.

Te pole osanud neid oodata, sest te pole osanud neid näha.

Ehk selle nädala kohta võime me veel lausuda ka sellised sõnad – nüüd saabuvad vastused küsimustele, mida te pole osanud esitadagi.

Ja täpselt nii soovivad inglid tõmmata kokku käesoleva sõnumi otsad.

Kas nädalaks nr 7 saadetakse meile ka lisasõnumeid?

See selgub juba jooksvalt.

Kordan siin uute lugejate jaoks üle, et kõik lisasõnumid ja erisõnumid ilmuvad täpselt nii nagu inglid soovivad. Ehk neid sõnumeid ei ilmu regulaarselt. Ehk neid ilmub täpselt siis kui inglid soovivad neid edastada.

Miks? Sest meil on vaja harjuda loomuliku kulgemisega. Ja seetõttu ilmuvadki kõik need lisasõnumid loomuliku kulgemise ajagraafiku järgi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 7, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/02/10/nadala-horoskoop-13-02-19-02-2017-horoskoop/)

Nädala nr 7, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/02/09/nadala-horoskoop-12-02-18-02-2018/)

Kuupäev 05. märts (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 30. aprill (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 20. mai (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Rozalla – Everybody’s Free (To Feel Good)”, “MC Hammer – U Can’t Touch This”, “Vanilla Ice – Ice Ice Baby”, “Coolio – Gangsta’s Paradise (feat. L.V.)”, “Fort Minor – Remember The Name” ja “Linkin Park – Numb”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"