Erisõnum – märtsi noorkuu 02.03.2022

märts noorkuu 2022 inglisõnum

Erisõnum – Märtsi noorkuu 02.03.2022

MÄRKSÕNA – Kurjuse surma vormistamine

Kristall – Ametüst

Värv – Roosa

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Alati ei tasu jala minna. Seekord olekski sul mõistlik valida lihtsam ja kiirem teekond. Nr 94

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Mida toob meile märtsi noorkuu?

Inglid alustavad – te vormistate nüüd kurjuse surma.

Täpsemalt vormistate te nüüd kurjuse algallika surma.

Ehk te sulgete nüüd jäädavalt kõik allikad, millest on tõusetunud kurjus.

Ja te teete seda kõik koos.

Ehk selle protsessiga tegelevad nüüd kõik inimesed.

Aga kuidas me selle algallika sulgeme?

Inglid ütlevad – te olete selle protsessiga tegelenud juba tegelikult palju aastaid. Seega võime me öelda märtsi noorkuu energiate kohta ka nii – siin leiab aset tolle protsessi viimane toiming. Ehk siin polegi midagi muud enam teha kui ainult ära vormistada töö, millega te olete tegelenud juba aastaid.

Ehk me võime selle pildi kohta öelda ka nii – igaühel on nüüd vaja ära vormistada just see töö, millega tema on viimastel aastatel tegelenud.

Aga kuidas ära tunda just see õige käik, mida on nüüd vaja teha?

Inglid ütlevad – need võimalused tulevad ise teie jalge ette ehk need teeotsad tulevad ise teie ette.

Ja see tähendabki seda, et teil polegi muud vaja teha kui vaid liikuda edasi mööda neid teeotsi, mis teie ette nüüd tekivad. 

Just nii vormistate te nüüd ära kurjuse surma – läbi isiklike vormistuste, mis ilmuvad ise teie ette.

Aga mida see ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab natuke tüütut bürokraatiat, millele järgneb väga palju rõõmu. Ehk üks kild bürokraatiat saabki nüüd ära teha selle töö, mida me nimetame kurjuse surma vormistamiseks.

Ja me kordame veelkord – need killud ilmuvad nüüd kõigi ette ehk igaüks peab nüüd ära vormistama just oma killu ja sellega saab ka kõnealune kollektiivne töö tehtud.

Ja kuna see pilt on just selline, siis võime me märtsi noorkuu energiate iseloomustamiseks lausuda ka sellised sõnad – killud toovad nüüd päriselt õnne.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Lisasõnum 3 – nädal 15, 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/04/11/lisasonum-3-nadal-15-2021/)

Jaanuari täiskuu erisõnum 2022 (otselink – https://evatenter.com/2022/01/12/erisonum-jaanuari-taiskuu-18-01-2022/)

Märtsi noorkuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The White Buffalo – The House of The Rising Sun”, “Masked Wolf – Astronaut In The Ocean” ja “Xzibit – X”.


Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"