Lisasõnum – nädal 10, 2022

lisasõnum nädal 10 2022 inglisõnum

Lisasõnum – nädal 10, 2022

(07.03-13.03.2022)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Varastatud looming tuleb koju tagasi

Nädalaks nr 10 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – kuula sel nädalal oma kella. Kuula seda kella, sest see kell äratab sind nüüd üles.

Ehk just sinu isiklik kell äratab sind sel nädalal üles.

Ja see kell äratab sind üles, sest sul on aeg ärgata.

Sul on aeg ärgata väga pikast talveunest.

Ja täpselt sel põhjusel see kell nüüd ka heliseb.

Aga mis kell see ikkagi on, millest inglid räägivad?

Inglid selgitavad – te tulete sel nädalal justkui läbi ajaaugu. St. kõik inimesed kogevad sel nädalal üht sellist energeetilist sündmust, mis on justkui läbi ajaaugu tulemine.

Aga kuhu me läbi selle ajaaugu jõuame?

Inglid ütlevad – te jõuate koju.

Just nii jõuate te koju.

Ehk see sündmus on teie ette toodud selleks, et te jõuaksite teatud kollektiivsetes küsimustes koju.

Aga kuidas see energeetiline sündmus maises plaanis kajastub?

Ehk mida see asi maises mõttes tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab uskumatuid võimalusi. See tähendab pomme, mis lihtsalt ei plahvata. See tähendab hävitajaid, mis enam lihtsalt ei lähe tööle. See tähendab hävitusmeetodeid, mis lihtsalt enam ei tööta. See tähendab relvi, mis lihtsalt lagunevad ära. See tähendab kurjuse kommunikatsiooni, mis lihtsalt enam ei jõua kuhugi. See tähendab kurjuse esindajaid, kes lihtsalt enam ei jõua kuhugi.

Ehk see tähendab valesid, mis lihtsalt sumbuvad ära. 

Ehk kokkuvõttes tähendab see justkui läbi nõelasilma tulemist.

Ehk teie maises maailmas leiab nüüd aset miskit sellist, mida te siiani pole näinud. Ja mitte ainult, te olete seda nähet siiani ka võimatuks pidanud.

Nüüd te aga näete, et see on võimalik.

Ja veelgi enam – te saadategi nüüd korda tolle nüansi, mida te olete siiani pigem täiesti võimatuks pidanud.

Ehk te tuletegi nüüd kõik koos läbi justkui ühest nõelasilmast.

Ja see kõik on teie jaoks uskumatu, aga ometi täpselt nii läheb.

Ja see avab teile juba ka kõik muud uskumatuna tundunud uksed.

Kuidas nii?

Te näete nüüd, kuidas siin maailmas on tõesti kõik võimalik.

Ja see avab teie silmad.

Ja see avab teie meeled.

Ja see avab teid maailmale.

Ja seda ongi vaja.

Seda ongi vaja, sest see avatus toobki teid omakorda läbi tolle nõelasilma.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab väga suurt hulka inimesi, kes teevad kõik täpselt õigel ajal täpselt õiget asja. Ja see muudab tervet teie maailma.

See muudab teie maailma avatuks.

Ja see muudab ka teie maailma avaramaks.

Kuidas nii?

Millest oleme me teile varem rääkinud? Me oleme teile rääkinud sellest, et kui paate ei jätku, siis tuleb paate juurde luua. Miks? Sest te olete selliseks loominguks võimelised.

Täpsemalt olete te võimelised looma kõike, mida teie hing ihaldab.

Ehk hingest lähtuvaid soove olete te alati võimelised looma.

Iga inimene. 

Igal ajal.

Alati.

Täpselt nii kaua kuni te sellel planeedil viibite, kus te praegu olete.

Inglid jätkavad – nüüd tekib osadel kindlasti jälle küsimus, aga miks ei ole kõigil olemas kõike, mida nad soovivad.

Ja me vastame sellele täpselt nii nagu oleme vastanud ka varem – seetõttu, et teie maises maailmas on väga pikka aega liikvel olnud manipulaatorid ja manipulatsioonid. Just nende vahenditega ongi teilt teie looming ära varastatud. Ja nii juba sajandeid.

Ehk me võime selle pildi kohta öelda ka nii – kõigil ei ole olemas kõike seetõttu, et enamikel juhtudest on inimeste loomingut varastatud. Ehk enamik teie loomingust on läinud varastele.

Aga kuidas nii?

Inglid ütlevad – ja siin kordame me samuti infot, mida me oleme teile juba varasemalt saatnud. Kõik saab alguse energias. Ehk kõik, mida te oma maises maailmas näete ja kätega katsuda saate, algab energias.

Mida see tähendab? See tähendab seda, et ka vargused toimuvad väga suures osas ära energias. Ja seetõttu ei ole te ka oma silmadega kõiki neist vargustest näinud. Ja seetõttu ei ole te oma silmadega ka kõiki neid vargaid näinud, kes teie loomingut on teilt varastanud – ja seda läbi terve teie senise elu. Ja seda ka läbi sajandite ehk täpselt sama skeemi on pidanud taluma ka teie esivanemad.

Aga nüüd see pilt muutubki.

Ja see muutub seetõttu, et te näete nüüd, mis olendid te olete.

Ehk te näete nüüd kui tugev olend on inimene.

Ehk te näete nüüd kui tugev on loodus.

Ehk te näete nüüd kui tugev te olete kui te saate sellest aru, et te olete looduslikud olendid. Ehk te näete nüüd kui tugev te olete kui te mõistate, et kogu universum on alati teie poolel.

Ja täpselt nii see alati ongi – kogu universumi jõud on alati headuse poolel.

Aga nüüd tekib meil küsimus – miks pole universum keelanud siis ära neid manipulaatoreid?

Inglid ütlevad – sest te olete ise lubanud neil manipulaatoritel siin maailmas edasi eksisteerida. Ja seeläbi olete te ka ise teinud võimalikuks nende vargused. Kuidas? Sellega, et te olete uskuma jäänud nende valesid.

Ehk kogu selle skeemi kukutabki tegelikult tõe nägemine ja ei ütlemine manipulaatoritele.

Ehk te panetegi nüüd kõik kurjuse relvad aeguma ja lagunema läbi ei ütlemise.

Ja see kollektiivne pilt saab kokku vormistuda seetõttu, et te olete kõik läbinud pika isikliku teekonna, milles te olete tuhandeid kordi öelnud manipulaatoritele ei. Erinevates olukordades, erinevates piltides. Te olete kõik kõndinud täpselt sellisel rajal juba palju aastaid ja see siin ongi nüüd mäetippu jõudmine. Ja te jõudsite selle mäe tippu seetõttu, et te tõepoolest enam ei luba manipulaatoritel oma maiset maailma mürgitada.

Ehk te jõudsite selle mäe tippu, sest te tundsite mürgi ära tuhandetes erinevates asupaikades ja ütlesite sellele järjepidevalt ei.

Teie kõik ehk kõik inimesed üheskoos.

Te olete sel teekonnal olnud kõik koos ja seetõttu teete te sellele teekonnale ka lõpu kõik koos.

Ehk me võime selle pildi kohta öelda ka niipidi – te näete nüüd selgelt, missugusel teekonnal te olete kõik viimastel aastatel kõndinud.

Ehk te näete nüüd selgitust ka väga paljudele isiklikele juhtumistele.

Ja kogu see selgus toobki teie juurde tagasi loomingu, mida on teilt varastatud juba sajandeid.

Ja päris lõpetuseks ütlevad inglid, et käesoleva sõnumi saate te kujundada enda jaoks ka kaugseansiks. Ehk nende jaoks, kes seda soovivad, saab see sõnum olla nädala nr 10 kaugseansiks. Mida see tähendab? See tähendab seda, et lugege see sõnum algusest lõpuni läbi vähemalt üks kord ja lugege läbi ka viidatud sõnumid. Seejärel analüüsige neid sõnumeid ehk mõtisklege, mis ja kuidas siin teie jaoks resoneerub ning viimasena jälgige, mis teie ümber toimuma hakkab. Jälgige, kuidas hakkab väline resoneeruma selle sõnumi järgi.

Ja selle sõnumi juurde soovivad inglid lisada veel ka sellised sõnad – kui te leiate sellest sõnumist abi enda jaoks, siis jagage seda sõnumit ka mõne sõbra/ sõbranna või tuttavaga. Võib-olla leiavad ka nemad siit miskit, mis nendega resoneerub.

Jah, see sõnum on vormistatud suunatuna Facebooki jälgijatele, kuid seda vaid seetõttu, et inglid soovivad sellesse sõnumisse lisada kaugseansi energia. Tavapäraselt ei ole minu kaugseansside sõnumid avalikud, sest avalikesse sõnumitesse nad seda energiat lisada ei saa. Küll aga on nad ka varem saatnud mõne kaugseansi sõnumi just Facebooki jälgijatele. Ehk sellist pidi on nad ka varem mõne kaugseansi korraldanud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Märtsi noorkuu erisõnum 2022 (otselink – https://evatenter.com/2022/02/25/erisonum-martsi-noorkuu-02-03-2022/)

Nädala nr 51, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/12/16/nadala-inglisonum-20-12-26-12-2021/)

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Lil Nas X – Old Town Road ft. Billy Ray Cyrus”, “Diplo & Sonny Fodera – Turn Back Time”, “Diplo & Damian Lazarus – Don’t Be Afraid (feat. Jungle)” ja “Jungle – Casio”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Milline on minu inglisõnumite iseloom täpsemalt ja milline on minu töömeetod tervendajana? Neil teemadel olen ma pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"