Nädala inglisõnum 07.03-13.03.2022

nädala inglisõnum 07.03-13.03.2022

Nädala inglisõnum 07.03-13.03.2022

Inglite sõnumid aasta 10. nädalaks

MÄRKSÕNA – Loodus võtab ohjad üle

Kristall – Tšaroiit

Värv – Kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kuula täna, mida linnud Sulle räägivad. Nr 136

Mida toob meile nädal nr 10?

Inglid alustavad – sel nädalal tõuseb päike. Üks väga eriline päike.

Miks see päike nüüd tõuseb?

Inglid ütlevad – sest loodus võtab nüüd ohjad üle.

Ja võib ka öelda nii – sest inimesed võtavad nüüd ohjad üle.

Ja selle nädala kohta võib lausuda ka sellised sõnad – inimesed saavad nüüd aru, et nad on looduslikud olendid.

Ehk te saate nüüd aru, et te olete looduslikud olendid.

Aga mida see tähendab, et me saame sellest nüüd aru?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et te näete nüüd, et tegelik võim peitub teis endas.

See on alati peitunud teis endas ja ainus põhjus, miks te pole seda varem tunnetanud, on olnud vargus. 

St. need, kes on väga pikka aega võimu kuritarvitanud, on selle esmalt teilt varastanud.

Ehk selle nädala kohta võime ka öelda sõnad, mida me oleme lausunud ka varem – siin toimub õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamine.

Ja selle protsessi kohta võib ka öelda nii, et siin toimub teadmata kadunud vara tagastamine.

Miks võib selle vara kohta öelda, et see on olnud teadmata kadunud?

Sest tegu on varaga, mis varastati inimestelt nii ammu, et sellest vargusest pole enam jälgegi. Ja seetõttu ei tea te ka enam tänasel päeval, et too vara kuulub just teile.

Aga kuidas saab see vara tulla siis üldse enam tagasi?

Inglid ütlevad – see saab nüüd tulla tagasi, sest see vara muutus äsja eemalt nähtavaks. Ja kuna see muutus nähtavaks, siis te tundsite selle ka ära. Ja kuna te tundsite selle ära, siis ei ole enam võimalik seda vargust üleval hoida. Ehk see varastatud sisu ei saa enam tolle tuvastamise järel teha muud kui vaid tulla koju tagasi.

Ehk selle konkreetse vara kojutulekuks oligi vaja too vargus esmalt tuvastada. Nimelt oligi enne kõige suuremaks takistuseks see, et te ei näinud seda vargust.

Ehk kokkuvõttes võime me selle nädala kohta lausuda ka sellised sõnad – teile kuuluv vara jalutab nüüd ise teie kodu uksest sisse.

Ja see vara jalutab ise koju, sest te tundsite ta eemalt ära.

Ja inglid rõhutavad veelkord – tegu on varaga, mida te pole juba väga ammusest ajast näinud. Täpsemalt on siin tegu sajandite pikkuse ajaga.

Nüüd saate te tagasi täpselt sellist vara.

Ja kokku tähendab see seda, et nüüd tõuseb teie maises maailmas üks väga ere ja eriline päike.

See on päike, mis koosneb teie kõigi isiklikest päikestest.

Ehk nüüd tõuseb selline päike, mis koosneb kõigi inimeste isiklikest päikestest.

Ehk see päike koosneb kõigi inimeste võimust.

Me võime selle päikese kohta lausuda ka sellised sõnad – see päike on tavapärasest võimsam ja eredam, sest selles päikeses asub võim õigel kohal. Ehk selle päikese võim on paigas ehk kõik lambipirnid, mis selle päikese moodustavad, on tagastatud nende õigetele omanikele ja seetõttu saab see päike ka toota väga eredat valgust.

Ehk tegu on valgusega, milles ei sisaldu vargust.

Tegu on valgusega, milles ei sisaldu grammigi vargust.

Ja täpselt selline olekski teie maailma valgus alati pidanud olema.

Ja inglid jätkavad küsimusega ehk nad ütlevad, et meil tasub nüüd esitada just sedapidi küsimus – aga mis on võim?

Ja nad vastavad – jah, te olete harjunud oma maises pildis nägema, et võim tähendab teiste üle valitsemist. Te olete harjunud nägema, et see mõiste tähendab õigust millegi üle otsustamiseks. Aga kui see enam ei oleks nii?

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – aga mis saab siis kui võim ei tähenda enam sama asja?

Ehk mis saab siis kui võim ei anna enam õigust teiste üle valitsemiseks. Mis saab siis kui võim ei anna enam õigust teiste eest otsuste tegemiseks?

Ma ei saa ikkagi aru, mida inglid selle all praegu mõtlevad. Seega palun ma neil veel selgitada, mida nad öelda soovivad.

Inglid ütlevad – te olete arvanud, et probleem on võimu väärkasutuses. Me ütleme teile nüüd, et probleem on hoopis võimu mõiste sisus.

Ehk probleem on hoopis selles, et sellele mõistele on antud vale sisu.

Ja nüüd muutubki selle mõiste sisu.

Ehk võimu mõistele tekib sel nädalal õige sisu.

Ehk võimu mõiste sisse justkui sõidab sel nädalal õige sisu.

Õige ehk looduslik ehk loomulikult kulgev sisu.

Seega võime me selle nädala kohta öelda ka sellised sõnad – te näete nüüd, mis on võim päriselt. Ehk te näete nüüd, mida tähendab looduse võim.

Ja päris lõpetuseks ütlevad nad veel, et käesolevas sõnumis kirjeldatud energiad lähevad liikvele nüüd ja praegu ehk kohe selle sõnumi avaldamise momendil. Miks soovivad nad siia lisada sellise täpsustuse? Inglid ütlevad – sest siia on seda vaja lisada.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata käesoleva sõnumi otsad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kalade 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/26/horoskoop-2019-kalad/)

Kalade 2018 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/20/horoskoop-2018-kalad/)

Nädala nr 38, 2016 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2016/09/18/nadala-horoskoop-19-09-25-09-2016/)

Nädala nr 10 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “SNAP! – The Power”, “Missy Elliott – Get Ur Freak On”, “DJ Khaled – We Takin’ Over”, “2 Chainz & Wiz Khalifa – We Own It” ja “Timbaland – Apologize ft. OneRepublic”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"