Nädala inglisõnum 11.07-17.07.2022

nädal 28 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 11.07-17.07.2022

Inglite sõnumid aasta 28. nädalaks

MÄRKSÕNA – Loo endale otsetee

Kristall – Hematiit

Värv – Kõik roosad toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Iga otsetee pole sile. Nr 120

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118


UUDISED

Lähipäevil ilmub juuli täiskuu kaugseanss.

Mis on need kollektiivsed kaugseansid, mis minu sulest ilmuvad? Vt. ESILEHT


Mida toob meile nädal 28?

Inglid alustavad – kui te vaatate oma elule tagasi, siis millega olete kõige rohkem rahul? Missugused sündmused on teie isiklikul elujoonel olnud sellised, mis on toonud teile hingerahu?

Kas neid sündmuseid on olnud mitu?

Mis on neid sündmuseid ühendanud?

Miks me küsime selliseid küsimusi?

Seetõttu, et ka nüüd lisandub teie ellu hingerahu. 

Ja see lisandub sarnaste sündmuste kaudu ehk teie ette sõuavad nüüd sündmused, mis on sarnased varem kogetud sündmustega. Ja need on sarnased just nimelt selliste sündmustega, millega te olete tagasivaates kõige rohkem rahul.

Aga inglid, miks te rõhutate seda, et tegu on sarnaste sündmustega?

Inglid ütlevad – sest need sündmused ei alga hästi. Ehk tegu on sündmuste reaga, mille alguses on ka ebameeldivaid noote. 

Ja seetõttu me soovimegi koheselt rõhutada, et nende sündmuste tagant tuleb hingerahu.

Ehk me soovimegi teie fookuse liigutada nende sündmuste raames koheselt hingerahule.

Ehk me soovime teie fookuse võtta nendelt ebameeldivatelt nootidelt täiesti ära.

Miks?

Sest teil pole vaja nendele nootidele üldse tähelepanu anda.

Ja te teate seda ka ise.

Kuidas nii?

Te teate seda ka ise, sest te olete juba sarnaseid sündmuseid läbi teinud.

Ja täpselt seetõttu tasubki teil nüüd koheselt keskenduda hoopis sellele hingerahule, mis nende sündmuste tõttu ilmub.

Inglid lisavad – kui see rida on läbi, siis kaovad kõnealused ebameeldivad noodid teie elust jäädavalt. Ja neil ei ole enam tõesti võimalik tagasi tulla, sest nende sündmustega sulgub teie elus üks uks.

Tõsi, seda konkreetset sündmust ei ole te varem näinud, aga siit ta nüüd tuleb.

Ehk selle sündmuste rea tagant tuleb sel korral ka midagi täiesti uudset, lisaks hingerahule.

Ja ka see uudne on miskit sellist, millele tasub juba ette keskenduda.

Ehk me soovime siin veelkord rõhutada, et kõnealused ebameeldivad noodid võite te nüüd jätta täiesti tähelepanuta. Neil ei ole enam mitte mingisugust tähtsust ja nad ei saa enam teile mitte midagi teha.

Nende jõud ongi lausa nii otsas, et nad peavad teie elust nüüd jäädavalt lahkuma.

Ja täpselt seetõttu tasubki teil keskenduda koheselt oma hingerahule.

Me võime kõnealuse nädala kohta öelda ka sellised sõnad – teil on praegu võimalik luua otsetee hingerahuni. Ja täpselt sellise nähtuse te ka loote kui keskendute nüüd lihtsalt hingerahule. Ehk sellise nähtuse loomiseks tulebki teil lihtsalt tõmmata tänase hetke ja hingerahu vahele üks sild.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata käesoleva sõnumi otsad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 28 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Imagine Dragons – Believer”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"