Horoskoop 2022 – Lõvi

LÕVI

(Sünniaeg 23.07 – 22.08)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Lõvidele

MÄRKSÕNA – Kes on Su sõbrad?

Aasta kristall – Krüsokolla

Aasta värv – Türkiissinine/ roheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt Tasuta inglikaardid) – Vahel viskab elu Sind üle parda. Tema eesmärk ei ole Sind hüljata. Ta soovib Sulle hoopis näidata, et Sul on kaasasündinud võime püsida veepeal…seda muidugi juhul kui Sa säilitad rahu ja usu iseendasse. Nr 141

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kogu valgus, mida Sa vajad, on Sinus eneses olemas. Nr 128

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Nr 18

Lõvide 2021 a. sõnumis rääkisid inglid lubadusest, mis viib koju.

Mida toob Lõvidele aasta 2022?

Näib, et see toob teile muudatusi sõprade ringis. Sealjuures tundub, et tegu ei ole selliste muudatustega, mida te oskaksite oodata ja seetõttu inglid teile ka käesoleva sõnumi saadavad.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – teie jaoks on kätte jõudnud aeg näha, kes on tegelikult teie sõbrad. Ja täpselt sel põhjusel tuleb ka aastanumber 2022 teie elus muudatusi tegema.

Teid on nimelt seni ümbritsenud ka sellised inimesed, kes on tegelikult olnud teile pigem lausa vaenlaseks. Nina all on nad aga teeselnud alati midagi muud ja seetõttu pole te neid seni läbi näinud.

Aasta 2022 toob teie ja teie sõprade vahele täpselt sellised maised sündmused, mis ei võimalda enam eelnimetatud teesklemist.

Ehk nende sündmuste kulg ja muster on täpselt selline, et kõnealused isikud ei saa enam senisel moel teesklust jätkata.

Ja mulle tundub, et inglid rõhutavad siin eriliselt sõna “vahele”. Ehk kõnealuste sündmuste pildis jookseb kindlasti miski konkreetselt kõnealuse sõpruse vahele ehk miski eraldab teid siin pildis väga konkreetselt ära neist tegelastest, kes on seni olnud teie jaoks hoopis varjatud vaenlasteks.

Ja sellest saame kohe ka järeldada, et tegu on sündmustega, mida ära hoida ei saa ehk neid sündmuseid ei saa keegi takistama tulla.

Aga miks ei võiks inimene hoida oma elus ka taoliseid varjatud vaenlasi?

Inglid selgitavad – see nähtus, millest meie praegu kõneleme, on sisaldanud vägagi konkreetse energeetilise mürgitamise viljelemist. Ehk need isikud on tilgutanud teie süsteemi sisse vägagi kahjulikku mürki ja nii iga kord, kui te olete nendega suhelnud.

St. tegu on energeetilise mürgiga, mistõttu võib inimene siinkohal uuesti küsida – aga mis siis ikka, las nad tilgutavad seda mürki edasi. Oluline on ju hoida suhteid?

Inglid vastavad – hävitavaid suhteid ei ole teil vaja hoida. Mitte kunagi ja mitte üheski olukorras. St. looduslikult ei eksisteeri teie jaoks siin maises maailmas selliseid olukordi, mis nõuavad teilt mürgiste suhtluste alalhoidmist.

Inglid jätkavad – kui mõni mürgine suhe on väga selgelt mürgine, siis jõuavad inimesed enamjaolt ka ise lõpuks selliste järeldusteni, et vastav suhe tuleb lõpetada.

Mõnikord aga pole mürk nii nähtav.

Ja mõnikord pole mürk üldse nähtav.

Nii on ka kõnealustes piltides. Ehk täpselt sellised sõprussuhete pildid 2022. aastal ka katkema hakkavad.

Ja siinkohal tundub mulle, et inglid rõhutavad nüüd eriliselt sõna “pilt”.

Täpsemalt näitasidki nad mulle äsja fotosid sõpradest ehk ma nägin kõnealust lauset kirjutades just erinevaid sõbrapilte.

Ja veelgi täpsemalt nägin ma neid pilte keskelt pooleks rebituna. St. tegu oli piltidega, millel oli enamjaolt kaks sõpra peal ja just sellised pildid rebenesid sellel energeetilisel pildil pooleks, mida mulle siinkohal näidati.

Ma järeldan sellest seda, et kõnealuste sõprussuhete lõppemisest tulevad teile juba ette märku andma ka fotod.

Ehk vastavate sõpradega tehtud fotod võivad nüüd juba eelnevalt minna katki – erinevatel maisetel põhjustel. St. siin ei ole tegu olukorraga, kus keegi päriselt rebib neid pilte katki, vaid midagi juhtub nüüd just selliste sõbrapiltidega, kus on peal just taolised varjatud vaenlased. 

Ehk teile antakse väga suure tõenäosusega juba ette märku nende suhete lõppemisest just taolisel moel, et vastavad sõbrapildid hakkavad lihtsalt katki minema.

Aga miks antakse meile juba ette selliseid märguandeid?

Inglid selgitavad – kui teid on ees ootamas suured muudatused, siis annab elu teile alati eelnevalt märguandeid. Neid märguandeid tuleb teil aga õppida mõistma, et te oskaksite neid õigesti tõlgendada.

Inglid jätkavad – sisuliselt võib iga detail olla teile oluliseks märguandeks. Selle märguande peate aga tuvastama teie isiklikult. Ehk kellegi teise jaoks ei pruugigi teie märguanne mitte midagi tähendada. Ja enamasti ei tähendagi see teiste jaoks mitte midagi. Teie jaoks võib aga tegu olla üliolulise märgiga, mis suunab teid uuele teele.

Inglid selgitavad veelgi – taolised märguanded ongi teile alati antud selleks, et teie teekonda muuta sujuvamaks. Jah, ka selliste olukordade puhul, kus te ei saagi otseselt midagi muuta, on teie elu ikkagi lihtsam, kui te näete oma isiklikud märguanded ära. Need aitavad teil olukordi mõista.

Ja täpselt nii on ka nüüd. 

Kõnealuste sõprussuhete lõppemisi te ära hoida ei saa ja seda polegi vaja teha.

See teekond ei pea aga olema tinaraske. 

St. te ei pea võtma nüüd neid olukordi raskelt.

Miks?

Sest nagu juba öeldud – see, mis nüüd teie elust lahkub, on olnud tegelikult teile alati mürgiks.

Ja see tähendab omakorda ka seda, et kui too mürk on läinud, siis saavad teie ellu tulla uued nüansid ja uued sõprused, mis on juba elujaatavad ja looduslikult kulgevad.

Kuniks säärane mürk on ees, ei saa ka teie elu kulgeda päris sujuvalt.

Tõsi, isegi kui teile on selline info juba ette teada, võib teil ikka olla emotsionaalselt raske neil momentidel, mil säärased sõprused lõppevad, kuid uskuge – päike tõuseb uuesti ja ka teie leiate endale uued sõbrad.

Ja nagu juba öeldud – kui säärane mürgitamine on eest läinud, siis on teil ka võimalik leida oma ellu sujuvaid suhteid ehk tõeliselt meeldivaid sõprussuhteid.

Inglid ütlevad lõpetuseks – inimsuhted ei pea olema raske teema. St. looduslikult ei ole see teema raske. Selle teema on raskeks teinud just kõnealused mürgitajad.

Teie maise maailma üldine energia on nüüd jõudnud nii kaugele, et säärasele mürgile ei ole siin enam lihtsalt kohta.

Teie maine elu on loodud kulgema sujuvalt.

Sujuvalt, meeldivalt ja rahulikult.

Ja täpselt sinna suunda teid nüüd järjepidevalt ka suunatakse.

Ehk teie maise maailma sündmused liiguvadki järjest tugevamalt sellises suunas, mis eraldab siit maailmast mürgi. St. energeetilise mürgi, mis on seni teie eludes eksisteerinud erinevatel viisidel ja erinevates vormides.

Lõvide jaoks on sel aastal fookus just sõprussuhete vormil.

See fookus on tugev, kõigutamatu ja jääv.

Ehk seda fookust ei ole siit ajaperioodist võimalik eemaldada.

Miks inglid muudkui rõhutavad, et neid sündmuseid ei saa muuta?

Inglid ütlevad – sest te tahaksite neid muuta. St. kui need sündmused saabuvad, siis tekib teil tahtmine neid muuta. Need püüdlused aga jooksevad kõik karile. See on samuti täiesti kindel. 

Miks? Sest neid sündmuseid ei saa muuta. Kõnealune mürk peab teie elust lahkuma ja täpselt nii ka läheb. See on kindel.

See on kindel, sest teie maise maailma energiad on jõudnud sellise tee algusesse, mis tähistab ja tähendab 100% mürgivaba elu.

Ja täpselt nii soovivad inglid teie sõnumi lõpetada.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Lõvidele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Nädala nr 30, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/20/nadala-inglisonum-26-07-01-08-2021/)

Nädalate nr 9-10, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/02/26/nadala-inglisonum-01-03-14-03-2021/)

Kuupäev 15.03.2021

Kuupäev 09.08.2020

Kuupäev 18.02.2019

Lõvi tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “Rihanna – Umbrella (Skeler Remix) (Ember Island Cover)”, “ZHU – Faded” ja “Milky Chance – Stolen Dance”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑