Horoskoop 2022 – Neitsi

horoskoop 2022 neitsi

NEITSI

(Sünniaeg 23.08 – 22.09)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Neitsi tähemärgi esindajatele

MÄRKSÕNA – Teie looming muutub

Aasta kristall – Ametriin

Aasta värv – Kollane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Mõni päev võivad juuksed ka sassis olla. Nr 115

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui Sul on asjakohane sõiduvahend, siis on ka suures laines lõbus liuelda. Nr 142

Neitsi tähemärgi 2021 a. sõnumis rõhutasid inglid kuuvarjutuse märksõna. Ehk teile öeldi, et teie aasta möödub justkui kuuvarjutuse-laadses tempos ja et see ka sisaldab mitmeid haruldasi momente.

Mida toob Neitsi tähemärgi esindajatele aasta 2022?

Inglid alustavad – aastal 2022 muutub teie looming.

Ja siinkohal peame me jälle tegema oma tavapärase meeldetuletuse, et kogu teie elu on tegelikult teie isikliku loomingu küsimus.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid vastavad – me oleme teile juba korduvalt rääkinud sellest, kuidas te saate ise ehk isiklikult luua oma elus kõiki detaile. Ja kõik need detailid kokku moodustavadki teie elu loomingu.

Ehk kui teie elus on miskit sellist, mis teile ei meeldi, siis saate te selle loomingu alati ümber teha.

See on alati teie teha.

Teie elu on alati teie teha.

Aga miks ei taha paljud inimesed seda uskuda?

Inglid selgitavad – sest teiega on siin maisel plaanil väga palju manipuleeritud. Kõigi nende manipulatsioonide peamiseks eesmärgiks ongi olnud teie eemale kiskumine teie jõust. Teile ongi erinevate meetoditega muudkui “selgeks tehtud”, et siin maisel plaanil on palju sellist sisu, millega te peate pimesi leppima. Enamjaolt on muidugi tegu taolise sisuga, mis ei ole teile just meeltmööda.

Kas te olete mõelnud, miks see nii on?

Miks ei käsi keegi teil pimesi uskuda taolist maiset sisu, mis on väga meeldiv.

Kas see muster ei tundu teile imelik?

Kõik, mis on meeldiv, on jäetud inimese personaalseks küsimuseks, millega ongi “normaalne”, et mõni saab hakkama ja mõni ei saa.

Ja kõik, mis on ebameeldiv, on muudetud “paratamatuks”.

Me küsime uuesti – kas see muster ei tundu teile imelik? Kas see ei tundu kuidagipidi sihilik?

Täpselt nii see ongi.

See muster on sihilikult selliseks loodud. Sealjuures ei ole tegu loodusliku loominguga.

Ehk tegu ei ole loominguga, mis peab selline olema looduslike reeglite järgi ehk selliste reeglite järgi, mida tõesti ei saagi siin maises maailmas muuta.

Inglid jätkavad – kõik sellised asupaigad, kus teilt on tahetud muudkui pimesi jõudu ära võtta, muutuvad nüüd järjekindlalt ja järjest kehtetuks. St. need muutuvad energeetiliselt kehtetuks, sest teie maailma üldised energiad on jõudnud nii kaugele. Teil on vaja näha oma jõudu. Ja mitte ainult. Teil on vaja ka hakata rakendama oma jõudu.

Ja inglid rõhutavad veelkord – teis elab tohutu jõud. St. igas inimeses elab tohutu jõud. 

Tegu on teie sisemise jõuga.

Tegu on teie isikliku jõuga ehk jõuga, mis kuulub alati teile.

Ja tegu on jõuga, mida tegelikult ei saa keegi teilt kunagi ära võtta.

Aga miks on siin maailmas siis nii, et mõnel on jõudu vähem?

Inglid ütlevad – sellistes piltides ongi süüdlaseks manipulatsioonid.

Aga nüüd saabubki see moment, mil te peate lakkama uskumast selliseid manipulatsioone. Ehk te peate lõpetama uskumise kõigesse sellesse, mis võtab teilt jõudu ära. Ehk kõigesse sellesse, mille puhul te olete tundnud, et see on teilt järjepidevalt jõudu ära võtnud.

Kui te enam ei usu säärastesse nüanssidesse, siis ongi ka teie jõud kohe tagasi.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – manipulatsioonid ei saa teilt tegelikult kunagi jõudu ära võtta. See protseduur, mida nemad teevad, on hoopis justkui teie jõule katte peale viskamine. Ehk nad pimestavad teid justkui ära teie oma jõu suhtes. 

Ehk manipulatsioonid teevad nii, et te enam lihtsalt ei näe oma jõudu. Ja te ei näe seda enam vaid siis, kui te selle poole enam ei vaata.

Ehk võib ka öelda niipidi, et manipulatsioonid tõmbavad teie tähelepanu lihtsalt muudele nüanssidele ja nad teevad seda täpselt sellise sagedusega, et te unustate oma jõu ära.

Kuidas visata seda katet oma jõu eest ära?

Inglid ütlevad – piisab sellest, kui te hakkate lihtsalt endale järjepidevalt meelde tuletama, et te olete tugev olend.

Ja kui te seda meeldetuletust endale teete, siis tunnetage iga kord, mis tunnet see tekitab.

St. tunnetage, mis tunnet tekitab sellise lause välja ütlemine – “Ma olen tugev olend.”

Seejärel tunnetage, mis tunnet tekitab sellise lause välja ütlemine – “Minu elu on minu oma.”

Ja seejärel tunnetage, mis tunnet tekitab sellise lause välja ütlemine – “Minu elu on alati minu teha.”

Ja kui teile meeldib see tunne, mida nende lausete välja ütlemine teis tekitab, siis proovige välja öelda ka järgmised laused – “Ma hakkan nüüdsest looma oma elus kõiki tahke enda eelistuste järgi. Miks? Sest minus on see jõud olemas. Ja ma tahan oma jõudu rakendada.”

Sealjuures lausuge endamisi ka see vahepealne “miks” küsimus.

Miks on kasulik seda lausuda?

Sest selliselt rahustate te ka maha endas eksisteerivad manipulatsioonid. Te justkui põhjendategi selliselt ära oma süsteemis eksisteerivatele manipulatsioonidele, miks te olete nüüdsest otsustanud oma elu tervikuna isiklikult looma hakata.

Jah, manipulatsioonid on tegelikult tühjad nähtused. Me oleme teile ka korduvalt sellest kõnelenud. Need töötavad aga siiski teie süsteemis nii tugevalt, et teil on vaja neist hakata sihilikult mööda kõndima, kui te soovite hakata looma oma elu tervikuna. Ehk kui te soovite asuda teele, millel te kujundate oma elu tervikuna oma soovide ja eelistuste järgi.

Ja täpselt nii soovivadki inglid teie aastasõnumi lõpetada.

Nagu ikka – räägivad inglid aastasõnumites vaid mõningatest aspektidest, mis vastaval aastal lahti kooruma hakkavad.

Sellega aga nende juhendus ei lõppe, sest ma valmistan juba mitmendat aastat järjest ka nädalasõnumeid ja ka muid erisõnumeid. Ehk läbi minu poolt kanaldatud sõnumite on teil võimalik saada ka järjepidevat juhendust, kui hakkate jälgima minu sõnumeid iganädalaselt.

Ja loomulikult kuulake alati oma isiklikku sisetunnet. See võime ja jõud on teiega alati, igal elusammul.

Ka lugedes minu inglisõnumeid ärge unustage ära oma sisetunnet – inglid kõnelevad meiega enamasti ikka läbi sümbolite ja märksõnade. Nende tõlgendamine ja mõistmine on igaühe enda teha. Kuidas neid tõlgendada? Neid tuleb tõlgendada ikka läbi oma isikliku sisetunde.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks kasutada ka allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Neitsi tähemärgi esindajatele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Nädal 26, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/06/29/lisasonum-nadal-26-2021/)

03.06.2021 kaduneljapäeva erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/06/01/erisonum-03-juuni-2021-kaduneljapaev/)

10.06.2021 juuni noorkuu erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/06/08/juuni-noorkuu-10-06-2021-erisonum/)

Kuupäev 09.05.2013

Kuupäev 09.08.1998

Kuupäev 09.03.1958

Kuupäev 09.01.1990

Kuupäev 10.09.1992

Aastanumber 1998

Aastanumber 1990

Aastanumber 1987

Neitsi tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “Feder – Goodbye feat. Lyse”, “Origin Unknown – Valley Of The Shadows” ja “Adam F – Circles (Album Edit)”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"