Juuni noorkuu (10.06.2021) erisõnum

juuni noorkuu erisõnum

Juuni noorkuu (10.06.2021) erisõnum

Erisõnum Facebook’i jälgijatele

MÄRKSÕNA – Tuleb suur laine, mis teeb pimenurgad nähtavaks

Käesolev sõnum on juuni noorkuu erisõnum ehk siin sõnumis vaatleme me energiaid, mida toob meile juuni noorkuu.

Ja lisaks on see jälle Facebooki jälgijatele suunatud erisõnum ehk inglid on selle sõnumi saatnud konkreetselt nendele lugejatele, kes on käesoleva sõnumi ilmumise seisuga vajutanud minu Facebooki kontol sinna Follow ehk Jälgi nupule.

Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Niisiis – millest soovivad inglid kõneleda juuni noorkuu raames?

Inglid alustavad – juuni noorkuu on sel korral väga tugeva mõjuga. Selle mõju võib võrrelda näiteks 2021 a. jaanuari noorkuu mõjuga.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see noorkuu viib jälle midagi minema, aga sel korral üldsegi mitte tavapärasel viisil. Nimelt tuleb seekord justkui maad puhastama üks suur merelaine.

See laine on väga tugev. See laine on resoluutne. Ja see laine on magus.

Täpselt nii iseloomustavad inglid seda lainet.

Aga mis laine see ikkagi täpsemalt on?

Inglid selgitavad – mõnikord on vaja teie maisel pinnasel puhastuda. See laine teebki täpselt seda – ta puhastab maad.

Aga mida see täpsemalt tähendab?

Nad ütlevad – seda lainet ei ole tarvis karta. See ei vii minema mitte ühtki eluks vajalikku nüanssi. Sellel lainel on väga konkreetne siht ja tema sihiks ongi maa puhastamine.

Tõsi, see laine viib küll minema teatud nüansse, mida teid on manipuleeritud pidama eluks vajalikeks, kuid ka seda pole tarvis karta. Miks? Sest need nüansid pole tegelikult kunagi olnud nähtused, mis teid elus edasi aitavad. Tegu on alati olnud hoopis sellise sisuga, mis tõmbab inimesi allapoole. Ehk eluks pole need nüansid kindlasti mitte kunagi vajalikud olnud.

Inglid jätkavad – see laine toimetab kiirelt. Täpsemalt teebki ta ainult ühe liigutuse. Rohkem pole tal vaja midagi liigutada, sest tema töö saab tehtud ka ühe sammuga.

Aga kuidas tunnetame me selle laine tööd?

Inglid ütlevad – selle laine toimetamise järel tulevad teieni uudised. Need on uudised, mis annavad teile mõista, et teie elu liigub edaspidi juba märksa sujuvamaid radu pidi.

Aga kas me näeme ka tolle laine toimetamist oma silmaga?

Inglid ütlevad – tegu on energeetilise lainega. Tema toimetamisel on olemas muidugi igasugused maised väljundid, kuid te ei näe neid otseses mõttes. St. tolle laine maiseks nägemiseks peaksite te vaatlema tervet rida täpselt õigeid nüansse.

Sellest ei ole aga midagi, kui te neid ei vaatle, sest kõige olulisem on selle laine puhul tema mõju. Ja selle mõju kohta kuuletegi te juba uudiseid. Ehk tema mõju kuulete te igal juhul. Sellest ei saa te kuidagi ilma jääda.

Inglid jätkavad – see laine toob õigluse kõige pimedamatesse nurkadesse. Seetõttu ütlemegi nii, et te ei pruugi maises mõttes osata nüüd õigeid nüansse vaadelda, et märgata tolle laine toimetamist reaalajas. Need nüansid leiavadki aset just pigem väga pimedates nurkades. 

Ja seetõttu võib ka öelda nii, et see laine toob justkui kõige pimedamatest nurkadest tõed välja. 

Ehk ka kõnealused uudised puudutavad tõdesid, mida on seni varjatud kõige pimedamate nurkade abil.

Ja lõpetuseks ütlevad inglid veel, et kõnealuse noorkuu mõju on väga sarnane täiskuu mõjule. 

Miks nad seda ütlevad?

Inglid selgitavad – me ütleme seda selleks, et te oskaksite paremini oodata kõnealuseid sündmuseid. Tõsi, te ei tea täpselt, mis tuleb, kuid sellel on suur vahe, kas olla valmis noorkuu või täiskuu sündmusteks. Seetõttu saadame teile ka käesoleva sõnumi.

Ja nii soovivad inglid ka selle sõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja ainult ühe varasema sõnumi viite:

Nädalate nr 13-14, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/27/nadala-inglisonum-29-03-11-04-2021/)

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Origin Unknown – Valley Of The Shadows”, “Ed Rush & Optical – Satellites”, “Apache Indian – Boom Shack-A-Lack” ja “Marshmello – Moving On”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Soovin kõigile sujuvat noorkuu energiates kümblemist!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"