Nädala inglisõnum 14.06-20.06.2021

nädala 24 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 14.06 – 20.06.2021

Inglite sõnumid aasta 24. nädalaks

MÄRKSÕNA – Saabub see, mida oled oodanud

Kristall – Atlantisiit

Värv – Kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Sinu uue idee teostamiseks puhub praegu õige tuul. Mine sellega kaasa. Nr 85

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Värskenda oma kodu millegi uuega. Nr 64

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)


UUDISED

21. juunil on suvine pööripäev.

Sellega seoses ilmub lähipäevil ka suvise pööripäeva kaugseanss. (Hilisem täiendus – suvise pööripäeva kaugseanss on ilmunud. Selle kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/06/11/suvise-pooripaeva-kaugseanss-2021/)

Ja lähiajal ilmub ka 2021 a. teise poolaasta kaugseanss.


Eelmisel nädalal tuli küllus seina tagant välja.

Lisaks oli eelmisel nädalal (10. juunil) juuni noorkuu, mille puhul inglid saatsid ka ühe erisõnumi. Seal rääkisid nad pimenurkade nähtavaks muutumisest.

Seetõttu võib eelmise nädala kohta öelda ka nii, et juuni noorkuu tõigi külluse seina tagant ehk pimedusest välja.

Mida toob meile nädal nr 24?

Inglid alustavad – sel nädalal saabuvad mitmed erinevad asjaolud. Mis neid asjaolusid ühendab? Neid ühendab selline nüanss, et te olete nende asjaolude saabumist oodanud.

Ehk nüüd saabuvad just täpselt sellised nüansid ja momendid ja sündmused, mida vastavad isikud (kelle juurde need saabuvad) on oodanud.

Aga mida see ikkagi tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab muuhulgas näiteks seda, et kõnealune nädal näitab teile väga selgelt ja värvikalt ära, kus te oma energiaga asute. Ehk selle nädala sündmused demonstreerivad teile teie isikliku energia seisundit.

St. kõnealuse nädala põhjal saate te väga selge ülevaate sellest, mida te oma energiaga välja saadate ja mida vastu võtate.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – energeetiline looming liigubki sellist rada pidi, et mida ootad, seda ka saad. Ja see tähendabki seda, et nüüd te saategi näha täpselt neid vaatepilte, mida te isiklikult ootate.

Ilmselgelt tähendab see maisete sündmuste mõttes vägagi kirjut nädalat, sest erinevad inimesed hakkavad nüüd nägema enda ümber ka vägagi erinevaid vaatepilte. See on selge.

Aga küsime inglitelt – miks saabub selline “selge peegelpildi” nädal? Võime me ju nimetada seda nädalat sellise üldnimetajaga.

Inglid ütlevad – tõsi, te võite seda nädalat ka nii nimetada. Ja saabub ta selleks, et te näeksite selgelt oma energeetilist signaali. Ehk selleks, et te näeksite selgelt, kuidas teie enda mõtted ja teod kujundavad teie reaalsust – igal sammul, iga päev, iga sündmuse osas.

Inglid jätkavad – seda nädalat võite te kutsuda ka näiteks peegli tagant välja astumise nädalaks. 

Kuidas nii? Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – me oleme teile juba aastaid rääkinud sellest, kuidas uuele ajastule ümberlülitumisega on kaasnenud teatud tagurpidi toimetav teekond. Ja me oleme teile juba ka korduvalt andnud märku momentidest, mil te olete pööranud end tollel teekonnal otseks. Lisaks oleme me teile ka korduvalt selgitanud, et neid “otseks pööramise” momente on tollel teel mitmeid, sest teil on olnud vaja väga paljude nüansside osas end “otseks pöörata”.

Mida tähendab see eeloleva nädala mõttes?

Inglid ütlevad – sel nädalal saabub sellele tagurpidi toimetanud teekonnale väga konkreetne lõpp. Ja see on juba üsnagi lõplik lõpp ehk siin ajajoonel pöördub midagi suuremat lõplikult otseks ja see tähendab ka tolle ajastute vahetumise teema mõttes ühe väga suure töölõigu lõppu.

See omakorda toobki kaasa mitmete nüansside saabumise, mida igaüks on oma personaalsel eluplaanil oodanud. 

Ehk seda pilti võib ka vaadelda niipidi, et nüüd saabuvad (muuhulgas) sellised nüansid, mis istusid pikalt teatud konksude taga kinni, sest too tagurpidi toimetanud teekond pani nad vastavate konksude taha.

Ja kokkuvõttes ongi seega kõige korrektsem öelda eeloleva nädala kohta nii, et nüüd saabuvad taolised nüansid, asjaolud, sündmused, mida te olete isiklikult oodanud.

Kas need sündmused puudutavad ainult personaalseid plaane?

Inglid ütlevad – nagu oleme teile juba korduvalt õpetanud, personaalsed plaanid loovadki kokku kollektiivset plaani. See tähendab seda, et kui korraga muutuvad paljud personaalsed plaanid, siis ilmnevad ka kollektiivses plaanis suuremad muudatused. Tõsi, need muudatused ei pruugi end maises plaanis just kohe tervikuna ilmutada, kuid täpselt siin ajajoonel hakkavad vastavad muudatused energiast maisesse pilti tiksuma. Ja nagu ikka – vastavad energeetilised muudatused tiksuvad täpselt nii kaua edasi, kuni nad on maisesse plaani kinnistunud. Erinevate nüansside puhul võtab see arusaadavalt aega erinevas mahus, kuid sel ajal pole enam erilist tähtsust. Miks? Sest kui energias on töö tehtud, siis saate te oma tunnetusega igal juhul juba koheselt kergema hingamise kätte.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 41, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/05/nadala-horoskoop-09-10-15-10-2017/)

Nädalate nr 8-9, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/02/13/nadala-horoskoop-18-02-03-03-2019/)

Suhtehoroskoop 2021 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/18/suhtehoroskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Horoskoop 2021 kõigile tähemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2020/12/29/horoskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Nädala nr 31, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/07/27/nadala-horoskoop-30-07-05-08-2018/)

Nädala nr 24 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Kosheen – Hide U”, “Khalid – Location”, “Arctic Monkeys – Do I Wanna Know?”, “The White Stripes – Seven Nation Army”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"