05.08.2021 kaduneljapäeva erisõnum

05.august 2021 kaduneljapäev inglisõnum

Erisõnum – kaduneljapäev 05. august 2021

MÄRKSÕNA – Ilmuvad purjed

Kristall – Krüsopraas

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Vahel viskab elu Sind üle parda. Tema eesmärk ei ole Sind hüljata. Ta soovib Sulle hoopis näidata, et Sul on kaasasündinud võime püsida veepeal…seda muidugi juhul kui Sa säilitad rahu ja usu iseendasse. Nr 141

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kuula täna, mida linnud Sulle räägivad. Nr 136

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt. Ja minu inglikaardid leiate ikka siit samast, minu kodulehe alalehelt – Tasuta inglikaardid.)

Mida toob meile 05. augusti kaduneljapäev?

Inglid alustavad – see toob teile purjed.

Täpsemalt toob see teile purjed selleks, et te saaksite välja lennelda, võib ka öelda “hõljuda”, ühest väga raskest olukorrast.

Aga millise olukorraga on tegu?

Inglid ütlevad – see on olukord, mis on kestnud alates aastast 2013.

Täpselt sealt maalt olete te soovinud leida selle olukorra osas lahendust.

Seda lahendust pole aga siiani ilmunud.

Ja nüüd me soovimegi teile täpsustada põhjust, miks seda lahendust pole seni ilmunud. 

Ja samuti soovime me tuua teile selle uudise, et nüüd, siin ja praegu ehk 05. augusti kaduneljapäeva energias sisaldubki vastav lahendus. 

Ja tolleks lahenduseks ongi vastavast olukorrast välja purjetamine.

Võib ka öelda “hõljumine”.

Võib ka öelda “lendlemine”.

Kõik need terminid on antud pildi puhul sobivad.

Aga mis on see põhjus, miks seda lahendust nii kaua ei leidunud?

Inglid selgitavad – teie elus töötavad teatud mustrid. Kui tegu on looduslike mustritega, siis on nendega kõik korras. St. siis on tegu heatahtlike mustritega, mis hoiavadki teid siin maises maailmas elus. Need mustrid hoiavad teid elus ja lisaks sellele aitavad teil oma elu ka luua.

Kui aga tegu on manipulatiivsete mustritega, siis ei ole nendega mitte midagi korras.

Täpsemalt töötavad säärased mustrid alati teie kahjuks.

Ja nii on ka kõnealuse olukorra puhul, mis on kestnud alates aastast 2013.

See olukord sisaldas üht kahjulikku mustrit. Täpsemalt olete te aastate 2013-2021 vältel kõndinud juba tollest mustrist välja ehk see muster ei ole pärit aastast 2013. Selle mustri päritolu on palju varasem.

Ehk need aastad, millest me siin praegu kõneleme, ongi juba möödunud tollest kahjulikust mustrist välja kõndimise saatel.

Ja see on ka põhjus, miks kogu see olukord pidi kestma just täpselt nii kaua.

Aga mis olukord on see ikkagi täpsemalt olnud?

Inglid jätkavad – tollest olukorrast väljumise teekond joonistus valmis juba 2013. aastal. Ehk te nägite juba siis tolles pildis tulemust ehk tolle teekonna sihti.

See on ka põhjus, miks tolle teekonna läbimine on teile tundunud ebavajalikult pikk. See siht on teile olnud alati nähtaval. Ehk te olete alati teadnud, kuhu te tolle teekonnaga suundute.

Mida te aga pole seni teadnud, on see, et kõnealune manipulatiivne muster seisis teie ja tolle sihi vahel.

St. kui me vaatleme selle olukorra maiset pilti, siis me näeme justkui seda, et inimene seisab juba otse oma sihi ees. Ehk maises mõttes olekski justkui teha vaid üks samm, et jõuda tolle sihini.

Aga kui me nüüd võtame oma energeetilised prillid kätte ja vaatame tolle olukorra energeetilist vaadet, siis me näeme tolle inimese ja tolle sihi vahel tohutut kuristikku.

Ehk siis me näeme, et tegelikult ei ole selles pildis teha vaid üks samm.

Ja täpselt selline see olukord oligi.

Kõnealune manipulatiivne muster oli loonud teie ja tolle sihi vahele üüratu kuristiku, mida te maises mõttes ei saanudki kuidagi näha.

Olenemata sellest, et te oma maisete silmadega seda ei näinud, oli aga siiski tegu vägagi reaalse kuristikuga, mis järjepidevalt muudkui hoidiski vastavat sihti teist eemal.

Ehk selle olukorra raames võibki aastaid 2013-2021 vaadelda kuristiku ületamise perioodina.

St. need 8 aastat oletegi te kõndinud läbi tolle energeetilise kuristiku.

Ja me kordame veelkord – tegu on olnud energeetilise kuristikuga.

Miks me seda kordame?

Sest sellise kuristiku ületamine ongi endaga kaasa toonud igasuguseid kummalisi tunnusmärke maises maailmas. St. maise maailma sündmused on teie elus tõenäoliselt tootnud igasuguseid imelikke ilminguid – just kõnealuse olukorra raames.

Tõenäoliselt on esinenud ka sääraseid tunnusmärke, mille tõttu olete tahtnud juba oma teekonnast loobuda. Selle sihini jõudmine on vahepeal tundunud kindlasti täpselt nii võimatu, et teile ongi juba loobumine tundunud lihtsam.

Ja selle kõige tõttu me soovimegi teile nüüd öelda – selle teekonna sihini jõuategi te nüüd ehk 2021 a. 05. augusti kaduneljapäeva energiate toel.

Ja selle sihini viivad teid just nimelt ühed purjed, mis nüüd ilmuvad.

Ehk haarake neist purjeist kinni, mis teie teele nüüd ilmuvad.

Need viivadki teid sihini, mida olete enda ees näinud juba alates aastast 2013. 

Ja need viivad teid sinna sihini seetõttu, et te oletegi nüüd edukalt välja kõndinud vastavast manipulatiivsest mustrist.

Seda pilti võib ka vaadelda niipidi, et tolle teekonna viimane samm tulebki teha hõljudes.

Ehk siin pole enam kõndida vaja.

Ja kogu selle olukorra osas pidage ikka ka edaspidi meeles, et te ei saanudki vastava sihini varem jõuda. See ei olnud mitte kuidagi võimalik, kuigi teie maine pilk nägi sellel teekonnal ainult üht sammu.

Tegelikult pidite te astuma kõik need sammud, mida olete viimase 8 aasta jooksul astunud.

Teil ei olnud muud varianti tolle sihini jõudmiseks.

Miks me seda muudkui rõhutame? Sest me tahame, et te teaksite, et teil pole vaja end süüdistada selles, et te varem tolle sihini ei jõudnud. See ei olnudki varem mitte kuidagi võimalik.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada 05. augusti kaduneljapäeva sõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Mai noorkuu kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/05/09/mai-noorkuu-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastava sõnumi sisu te avalikult ei näe. Küll aga näete avalikult ära selles sõnumis sisalduvad märksõnad ja pildid. Ehk sõnumi sisule viidatakse siin ainult nende puhul, kes osalesid vastavas kaugseansis.)

Nädala nr 15, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/04/09/lisasonum-nadal-15-2021/)

Kuupäev 12.09.2011

Kuupäev 23.08.2012

Kuupäev 23.08.2013

05. augusti 2021 kaduneljapäeva energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Coldplay – Paradise”, “Milky Chance – Stolen Dance” ja “Lana Del Rey – Summertime Sadness”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? 

Alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. See tähendab, et sellel alalehel on ka võimalik liikuda väga pika sirvimisega kuni 2016 a. sõnumiteni välja ehk kuni esimeste sõnumiteni välja, mida ma 2016. aastal valmistasin.

Kui soovite aga sõnumeid sorteerida (ehk kui soovite näiteks vaadelda teatud ajaperioodi nädalasõnumeid või aastasõnumeid), siis selleks leiate võimalused minu kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt. (Kui te vaatate minu kodulehte telefoni või tahvelarvuti vahendusel, siis ei näe te seda menüüriba paremal servas. Siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all ehk see menüüriba algab siis teie ekraanil pärast käesoleva postituse lõppu.) Minu kodulehel navigeerimise kohta leiate veel lisainfot minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"