Horoskoop 2023 – Vähk

horoskoop 2023 vähk

VÄHK

(Sünniaeg 21.06 – 22.07)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Vähkidele

MÄRKSÕNA – Loo lõpp

Aasta kristall – Kimalase jaspis

Aasta värv – Sinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lahendus tuleb järgmise vihmaga. Nr 112

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Mida toob Vähkidele aasta 2023?

Inglid alustavad – Vähid peavad nüüd looma lahendusi.

Võib ka nii öelda, et Vähid toovad nüüd lahendusi.

Ja võib ka nii öelda, et Vähk ongi aastal 2023 lahenduste toojaks ja loojaks.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – teie peate nüüd lõpetama ühe loo.

Tegu on kahjuliku looga.

Tegu on liiga pikalt kestnud looga.

Tegu on looga, mida poleks üldse pidanud eksisteerima.

Teie peate nüüd looma lõpu ühele säärasele loole.

Ja see ülesanne on teie oma.

Ehk selle loo lõpp on teie teha.

Ehitage seda lõppu hästi.

Tehke see maja tugevaks.

See ülesanne on teie oma.

Miks inglid seda kordavad?

Inglid ütlevad – sest mõnikord on kordamine tarkuse ema. Aga mõnikord on hoopis Vähk tarkuse ema.

Ehk mõnikord toob segasesse olukorda selguse just Vähk.

Nii ka nüüd.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada Vähkide aastasõnumi.

Vähi tähemärgi esindajatele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Suvise pööripäeva kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/06/11/suvise-pooripaeva-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. St. nende sõnumite sisu on viiteks vaid neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks tolle kaugseansi avalikustatud pilt ja märksõnad.)

Detsembri täiskuu kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/12/14/detsembri-taiskuu-kaugseanss-2021/) (Siin on samuti tegu tasulise kaugseansi viitega. St. nende sõnumite sisu on viiteks vaid neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks tolle kaugseansi avalikustatud pilt ja märksõnad.)

Vähkide jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Enya – Orinoco Flow”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"