Horoskoop 2023 – Kaksikud

horoskoop 2023 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21.05 – 20.06)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Ahel katkeb

Aasta kristall – Ametüst

Aasta värv – Kõik violetsed toonid

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Mõnel asjal tasub lasta loojuda. Nr 88

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui päike paistab silma, siis kas päike on seetõttu halb? Alati pole lahendus tervikuna vale. Mõnikord tasub hoopis muuta vaatenurka. Nr 133

Mida toob Kaksikutele aasta 2023?

Inglid alustavad – Kaksikud jäävad sel aastal millestki olulisest ilma.

Täpsemalt on tegu millegi sellisega, mida te olete seni enda jaoks oluliseks pidanud.

Ehk te olete seda miskit liigitanud oluliseks. Just enda elu jaoks.

Tegelikult ei kuulu see miski aga tolle liigituse alla.

Ja seda tulebki elu teile nüüd näitama.

Ehk too miski, mille küljest teid sel aastal lahti võetakse, oligi teie jaoks tegelikult ahelaks.

Ehk too miski aheldas teid pahatahtlikult.

Ja täpselt seetõttu tuleb elu nüüd ka sekkuma.

Ehk eluenergiad tulevad teid nüüd tolle miski küljest vabastama.

Pidage seda nüüd meeles – too miski oli tegelikult ahel, mis tiris teid sellistesse suundadesse, mis pole teie loomuliku kulgemise teekonnaga kooskõlas.

Ehk pidage seda väga tugevalt meeles, et too miski, mis teie elust nüüd lahkub, ei olnud tegelikult oluline nüanss.

Tegu oli hoopis kahjuliku ahelaga.

Ehk laske sel miskil nüüd minna.

Teie elu muutub selle sündmuse järel paremaks, mitte halvemaks.

Ja te näete seda üsna peatselt juba ka ise.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – kui taolised kahjulikud ahelad kaovad, siis ei lähe kaua aega selleks, et näha häid tulemusi.

Parendused ilmuvad sellistel juhtudel üsna kiirelt.

Ja nii ka teie puhul.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada teie aastasõnumi.

Kaksikutele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Kalad 2018 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/20/horoskoop-2018-kalad/)

Horoskoop 2021 kõigile tähemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2020/12/29/horoskoop-2021-koigile-tahemarkidele/)

Jäär 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/11/04/horoskoop-2019-jaar/)

Kaksikute jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Ritchie Valens – We Belong Together” ja “Righteous Brothers – Unchained Melody”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"