Horoskoop 2023 – Sõnn

horoskoop 2023 sõnn

SÕNN

(Sünniaeg 21.04 – 20.05)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Sõnnidele

MÄRKSÕNA – Ülesande lõpus ootab auhind

Aasta kristall – Must obsidiaan

Aasta värv – Valge

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Nr 67

Mida toob Sõnnidele aasta 2023?

Inglid alustavad – teie aasta möödub uuenduste lainel.

Sealjuures toovad osad neist uuendustest teie juurde omakorda uusi laineid, aga osad neist hoopis viivad oma lainetega teie juurest teatud nüansse minema.

Ehk teie aasta muudkui lainetabki.

Küll üht ja teist pidi, aga muudkui lainetab.

Aga mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab samuti karmaringide lõppemisi ehk siin joonistub välja element, mis on juba teiste tähemärkide juures esinenud, kuid sellega too lugu teie jaoks ei lõppe.

Ehk need lained tähendavad teie jaoks ka midagi muud.

Aga mida?

Inglid ütlevad – teie tõmbate nüüd kurjuse maailmast välja. Me võime neid laineid iseloomustada näiteks selliste sõnadega.

Aga kuidas need lained täpsemalt kurjust maailmast välja tõmbavad?

Inglid ütlevad – need lained tulevad kaasa võtma kurjust, mis on elanud teie lähistel. Ja seetõttu olete ka teie selles pildis asjaosaline.

Nimelt on teil selles pildis väga oluline roll.

Teie lükkategi justkui need lained kurjusele kaela ehk tegu on lainetega, mis ise selle sihini liikuda ei saa.

Ehk täpselt selleks ongi teid nüüd ka vaja ehk täpselt sellisena joonistub siin pildis välja teie roll.

Te peate olema nüüd justkui pikendusjuhtmeks, mis ühendab omavahel kaks lüli ja võimaldab seeläbi ka valgustite süttimist.

Ehk teie roll ei ole väike.

Samas ei ole teil tarvis karta ka liigset koormust.

See ülesanne ei koorma teid liigselt.

Ja selle ülesande lõpus ootavad teid ka auhinnad.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – kui me asetame inimeste ette väga keerulise ülesande, siis jagame me selle lõpus alati välja ka auhindu.

Jah, me võime öelda, et nii toimibki karma, kuid see pole praegu päris see, millest me kõneleme.

Praegu kõneleme me millestki muust.

Ehk need auhinnad asuvad väljaspool karma temaatikat.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et Sõnnid näevad sel aastal oma elus midagi täiesti uut.

Ehk te kohtate oma eluteel nüüd selliseid nüansse, mida te polegi tõesti kunagi varem näinud, kuulnud ega tunnetanud.

Ja selle uudsuse lõpus on auhinnad.

Pidage seda meeles!

Miks inglid seda rõhutavad?

Inglid selgitavad – sest meil on vaja, et te teostaksite oma ülesande täpselt õigel ajal. Ehk selle ülesandega ei saa viivitada.

Ja kui te teate juba ette, et tolle tee lõpus on auhinnad, siis teostategi te selle töö õigel ajal.

Seega – pidage nüüd seda tõde meeles – teid ootavad selle protsessi lõpus auhinnad.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada Sõnnide aastasõnumi.

Sõnni tähemärgi esindajatele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Kuupäev 17.10.1983

Kuupäev 18.04.2010

Kuupäev 13.05.2012

Kuupäev 14.09.1987

Kuupäev 11.09.1984

Nädala nr 31, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/07/27/nadala-horoskoop-30-07-05-08-2018/)

Nädala nr 35, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/)

Nädala nr 52, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/12/19/nadala-inglisonum-27-12-2021-02-01-2022/)

02.03.2022 märtsi noorkuu erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/02/25/erisonum-martsi-noorkuu-02-03-2022/)

Nädala nr 8, 2022 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/02/14/nadala-inglisonum-21-02-27-02-2022/)

Sõnnide jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Pink Floyd – High Hopes”, “Pink Floyd – Learning To Fly”, “AC/DC – Highway to Hell” ja “Twisted Sister – We’re Not Gonna Take it”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"