Horoskoop 2023 – Lõvi

horoskoop 2023 lõvi

LÕVI

(Sünniaeg 23.07 – 22.08)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Lõvidele

MÄRKSÕNA – Saagikoristus

Aasta kristall – Punane jaspis

Aasta värv – Punane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui päike paistab silma, siis kas päike on seetõttu halb? Alati pole lahendus tervikuna vale. Mõnikord tasub hoopis muuta vaatenurka. Nr 133

Mida toob Lõvidele aasta 2023?

Inglid alustavad – teie peate nüüd looma uuesti mustri, mis on teie elus esinenud ka varem.

Ehk teie peate minevikust tooma midagi uuesti tänasesse päeva.

Ja nii mitmeid kordi aasta 2023 vältel.

Ja kuna see pilt on selline, siis võime me tema kohta öelda ka sellised sõnad – te tootegi nüüd mineviku tagasi argipäeva ja te teete seda, sest nüüd on vaja rakendada teatud lahendusi, mis juba varem eksisteerisid.

Need lahendused unustati lihtsalt vahepeal ära.

Ehk ka teie unustasite vahepeal need lahendused ära.

Tuletage need nüüd endale meelde ja tooge need uuesti oma argipäeva osaks.

Ehk rakendage neid lahendusi uuesti.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – alati pole vaja leiutada midagi uut, et liikuda edasi. Mõnikord ongi vaja tuhnida minevikus, sest mõnikord leiduvadki need kõige paremad lahendused just seal.

Nii ka nüüd.

Ehk nii ka aastal 2023 – Lõvide jaoks.

Ja kuna see pilt on selline, siis on teie juhised ka küllaltki erinevad teiste tähemärkide omadest. St. teie sõnumi energia on seetõttu ka hoopis miskit muud kui teistel tähemärkidel.

Teisi ei suunatud nimelt tuhnima minevikus ja enamasti ütlevad inglid meile just sedapidi juhise, et minevikus ei tasugi tuhnida.

Teie puhul on nüüd asjalood hoopis teistpidi.

Ja seetõttu võib ka öelda nii, et teie aasta 2023 ongi justkui tagurpidi, võrreldes teiste tähemärkidega.

Ja kuna see nii on, siis ongi järelikult teie uue aasta sündmustes miskit täiesti teistmoodi, võrreldes teistega.

Ehk teie käite nüüd justkui mööda teistsuguseid radu.

Võib ka öelda nii, et te justkui ei kõnnigi aastas 2023.

Teie aastat vaadeldes tekib kohati tõesti selline tunne nagu te kõnniksitegi mõnes muus aastas ringi.

Aga järelikult nii peabki see olema ja inglid ütlesid teile juba ka põhjuse miks see nii on – teil ongi vaja nüüd tuua minevikust teatud lahendusi välja.

Ehk teil ongi nüüd vaja tuhnida minevikus ja siinkohal nad rõhutavad sõna – tuhnima.

St. teil on järelikult vaja läbi analüüsida vägagi mitmeid kihte minevikust.

Ehk siin pole jutt ühe raamatu uurimisest vms. Siin on käsil põhjalikum protsess.

Ja nagu juba öeldud – selle kõige eesmärgiks on väga heade lahenduste leidmine tänapäevas eksisteerivatele probleemidele.

St. teid ei suunata sinna minevikku selleks, et te hakkaksite klammerduma millegi negatiivse külge. Absoluutselt mitte. 

Teie rännakul on väga konkreetsed eesmärgid ja need eesmärgid tuleb teil täita.

Mulle tundub lausa nii, et te ei saagi sealt mineviku rajalt tagasi tulla enne kui te pole õigeid lahendusi üles leidnud.

Ehk te ei saagi tollelt rajalt väljuda enne kui teil pole korv saaki täis.

Ja kuna see nii on, siis võib teie aastat nimetada ka põhjalikuks saagikoristuse aastaks.

See saak asub teie jaoks nüüd lihtsalt minevikus.

Ehk põld, mida te nüüd külastama peate, asub minevikus.

Ehk mets, mida te nüüd külastama peate, asub minevikus.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada teie aastasõnumi.

Lõvi tähemärgi esindajatele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Kuupäev 12.09.1994

Kuupäev 19.05.2010

Kuupäev 05.09 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 25.05 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 24.05 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 25.04 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1968

Aastanumber 1978

Aastanumber 1991

Lõvi 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/31/horoskoop-2019-lovi/)

Lõvi 2020 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/09/07/horoskoop-2020-lovi/)

Lõvide jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Crazy Town – Butterfly”, “The Prodigy – Voodoo People” ja “The Chemical Brothers – Do It Again”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"