Horoskoop 2019 – Kaljukits

Horoskoop 2019 Kaljukits

KALJUKITS

(Sünniaeg 22.12 – 19.01)

Inglite sõnumid 2019. aastaks – kõigile Kaljukitsedele

MÄRKSÕNA – Otsid võtit? Otsi sealt, kust soovid otsida

Aasta kristall – Dumortieriit

Aasta värv – Kollane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kogu valgus, mida Sa vajad, on Sinus eneses olemas. Nr 128

Inglite taro kaart – Kümnes maakaart

Lillekaart – Tasakaalusta töö-, puhke- ja mänguaeg. Kollane roos

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

2018. aastal oli teie jaoks fookuses muremõtetega tegelemine. Inglid ütlesid tookord Kaljukitsede aastasõnumis, et teie jaoks seisabki 2018. aastal õnn justkui muremüüri taga. Teil oli vaja see müür ära analüüsida, sorteerida ning armastusega minema saata. 

Siiski…see töö oli igaühe jaoks personaalne. Seega on ka jätkuvad sündmused igaühe jaoks personaalsete tunnusmärkidega. Ehk see, mis nüüd tuleb, oleneb väga suurel määral sellest kui hästi te oma eelmise aasta ülesande teostasite. 

See pole ülesanne, mille puhul keegi määrab hindeid. See pole ülesanne, mille puhul keegi väline teostab järelevalvet. See on ülesanne, mille sisu, olemus ja tulemus on olulised vaid teile personaalselt. Teil pole vaja neid tulemusi kellelegi näitama minna. Te ei pea neist tulemustest kuhugi aru andma. Te peate neid tulemusi vaid tunnetama ja mõistma. 

Kuidas jõuda mõistmiseni? Inglid on meile korduvalt ja korduvalt kõnelenud sellest, et mõistmiseni saab igaüks jõuda vaid läbi personaalse loomuliku kulgemise teekonna. Mõistmine pole miski, mida üks inimene saab teisele pähe toppida. Mõistmine leiab aset vaid teis endas ja vaid teie enda hüvanguks. Kas jõudsite muremüüri osas mõistmiseni? Seda peaksite nüüd nägema muuhulgas ka 2019. aasta sündmuste põhjal.

Mulle näib, et osad teist jõudsid teatava pooliku mõistmiseni, kuid osad sorteerivad ikka minevikust pärit müra. Inglid ütlevad – too rõõm, mis oli juba eelmisel aastal valmis teie ellu sisenema, on endiselt teie jaoks ootel. Ehk see on energeetiliselt teie jaoks täiesti valmis – nii nagu ta oli juba ka eelmisel aastal. Kõik, mis teid temast veel lahutab, on just nimelt toosama personaalne mõistmine.

Aga kuidas ikkagi jõuda tolle vajaliku mõistmiseni? Inglid ütlevad – te peate hakkama tunnustama valgust, mis sisaldub teis endas. See on valgus, milles on kõik vastused. Kõik vastused, mida teil on oma eluks vaja. Seal sisaldub ka vastus tolle mõistmise osas. Teil on vaid vaja oma valguse poole vaadata ning seda tunnustada. Tunnustada selles mõttes, et te peate isiklikult hakkama hoomama ja tunnistama, et teie personaalne valgus on tõepoolest olemas. See pole väljamõeldis. See pole kummitus. See pole maaväline leiutis. See on päris ja see on teie oma.

Näib, et 2019. aastal liigutegi te oma isikliku kulgemise teed mööda. Kus või mis on sihtpunkt? Laiemas plaanis polegi meil sihtpunkte olemas. Kui aga vaadelda tolle aastanumbri sihtpunkti ehk asukohta aegruumis, kuhu te selle aasta jooksul kulgete, siis võib öelda, et teie sihiks ongi personaalse lähenemiseni jõudmine. Ehk te jõuate lõpuks sinnamaani, kus te taipate, et personaalne lähenemine ongi kõigi olukordade lahendamise võti. Kuigi teie sihtpunkt ongi juba tolles lauses kirjas, ei tähenda see lause teile enne midagi kui te pole tema mõistmiseni isiklikult jõudnud. 

Täpselt nii on kõigega – kõige sisutihedam info ei tähenda mitte midagi enne kui inimesel puudub isiklik taust ja valmisolek vastava info mõistmiseks. Nii on see alati olnud ja nii see ka jääb. Miks? Sest igaüks kulgeb siin ilmas oma teed mööda. 

Ükskõik, millist numbrit näitab maakera rahvaarv, te kulgete ikka oma personaalsel teel. Seda ei saa mitte keegi muuta. Seda ei saa mitte keegi teilt ära võtta. 

Mida see veel tähendab? See tähendab omakorda seda, et teil on alati võimalus ja võime kujundada oma teekonda. Te võite seda dekoreerida ja ümber värvida nii mitu korda kui soovite. Sealjuures pole ükski dekoratsioon ega värv vale. Ühel momendil meeldib teile lihtsalt üks variant ja teisel momendil teine. See ongi liikumine. See ongi areng.

Kas kellegi areng või liikumine saab ka olla vale? Inglid ütlevad, et kindlasti mitte. Kõik kulgevad ja arenevad nii nagu nad oskavad/ soovivad ja teisiti ei saakski olla. Ükskõik kui palju keegi väliselt tahab inimese süsteemi infot sisse loopida, see info lihtsalt ei haaku kuni seda infot pole vastaval inimesel vaja.

2019. aastal analüüsite ja mõistate te just sääraseid nüansse. Kindlasti on teie eluteel ka teistsuguseid mõistmisi. Inglid soovisid siinkohal lihtsalt välja tuua just need nüansid. Loomulikult võib teie personaalne teekond kujuneda ka teistsuguseks kui siin kirjeldatud sai. Miks? Nagu ikka, pole võimalik, et ühe inimese kaudu kõneleksid inglid päris kõigiga, kes siin maakeral olemas on. Seetõttu olen ka oma kodulehel korduvalt rõhutanud – minu poolt kanaldatud inglisõnumid ei pruugi resoneeruda kõigiga ja nii peabki olema.

Kui need sõnumid aga resoneeruvad, siis teadke, et teil on alati kõik vahendid olemas selleks, et edasi liikuda. Edasi liikuda kust? Just tollest asupaigast, kus te parasjagu olete ning kust soovite edasi liikuda. Jah, need vahendid kindlasti ei kattu vahenditega, mis on olemas kõigil teistel, kuid te ei elagi teiste elu. Te elate oma elu.

Kui soovite kuskilt edasi liikuda, siis seadke endale lihtsalt järgmine siht. See siht ei peagi olema siht, mis kestab aegade lõpuni. See siht peab kestma sinnamaani kuni ta teile meeldib. Kui enam ei meeldi, on teil õigus luua oma ellu järgmine siht. Ka see siht ei pea kestma aegade lõpuni.

Aga miks ei kesta asjad aegade lõpuni? Sest ajal polegi lõppu. Eksisteerib vaid pidev kulgemine. Täpselt samamoodi nagu loodus ei seisa kunagi paigal, ei seisa ka teie elu kunagi paigal. Kõik on pidevas muutumises ja see on hea nähe. Paigalseis tähendaks vaakumit, milles puuduks elu.

Aga miks ei kesta mõned asjad minu elu algusest lõpuni? Inglid ütlevad, et miski siiski kestab. Selleks kestvaks väärtuseks olete teie ise. Teie oletegi oma elu valemis ainus konstant. Seetõttu ongi iseenda väärtustamine ja oma valguse tunnustamine eluliselt oluline.

Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja energeetilised sillad, nagu teen ka nädala horoskoopides. (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaljukitsedele saadetakse 2019. aasta tarbeks neli energeetilise silla viidet:

  • Nädala nr 14 horoskoop, aastast 2017
  • Nädala nr 15 horoskoop, aastast 2017
  • Nädala nr 2 horoskoop, aastast 2017
  • 2017 a. III kvartal (ehk ajaperiood juuli – september)

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 a. (esimese poolaasta) horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 maikuu finants & karjääri juhised ning 2019 veebruarikuu suhete juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2019 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaljukitse tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2019 energiat muusikamaailmast lugu – “Enigma – Return To Innocence”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatutega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumise/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatuga?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Hetkel on ilmunud kaks raamatut – 2018 ja 2019 esimese poolaasta raamat (2019 a. keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat). Need on raamatud, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu raamatutega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Hetkel saab soetada 2019 esimese poolaasta inglisõnumite raamatut ehk horoskoobiraamatut (2019 keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat, mille eel sulgub esimese poolaasta raamatu müük). Milline see raamat täpsemalt on ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on. Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.


Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud peamiselt aastahoroskoopide puhul. Nädala horoskoobid on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd valmis ja tuli müüki vaid üks poolaasta korraga. (2019 teise poolaasta raamat ilmub 2019 a. keskpaigas.)

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil 2018.)

Soovin kõigile võrratut 2019. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"