Meeldetuletus – nädala horoskoopide kohta

meeldetuletus

Nagu juba näeme, ilmuvad selle nädala sõnumid tavapärasest hiljem. Ja on ka võimalik, et sel nädalal uusi sõnumeid üldse ei ilmu … seda näeme juba jooksvalt.

Tuletan seetõttu meelde, et minu kanaldatud horoskoopide puhul kehtib alati reegel – kuni uusi nädala sõnumeid pole ilmunud, kehtivad järelikult eelmistes sõnumites avaldatud juhised.

Miks see nii on?

See on nii, sest ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Minu poolt valmistatavad horoskoopid on inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mida ma nimetan tinglikult horoskoopideks seetõttu, et neid oleks hõlpsam internetiavarustest üles leida.

Inglid edastavad meile oma sõnumeid alati täpselt siis kui vaja. Ja nad kõnelevad alati energiatest. Energiaid aga ei saa kasti toppida. Me võime küll aega lahterdada päevadeks, nädalateks, kuudeks jne. See ei tähenda energiate mõttes eriti midagi.

Seetõttu ongi lugu selline, et minu poolt valmistatavad sõnumid ilmuvad alati siis kui inglid soovivad uusi sõnumeid saata.

Palun seega alati meeles pidada – teil on minu poolt alati olemas kehtivad sõnumid ja need leiate te kõige viimasena ilmunud nädala horoskoobist. Kuni uut nädala horoskoopi pole ilmunud, kehtivadki endiselt need sõnumid, mis viimasena ilmusid. Miks? Sest järelikult valitseb endiselt sama energia, mis juba kirjeldatud sai.

Kui te ei soovi käia iga natukese aja tagant minu kodulehel uurimas, kas uus horoskoop on juba ilmunud, siis saate oma elu lihtsustada näiteks Facebooki abil – kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nuppu, siis saate iga kord (FB siseselt) teavituse kui olen midagi uut postitanud.

MUUD UUDISED

KUUHOROSKOOBID (tasulised)

Tuletan ühtlasi meelde, et septembri kuuhoroskoopi saate veel tellida ainult kuni laupäevani (kuni 31. augustini).

(01. septembrist ilmub juba oktoobri kuuhoroskoop.)

Miks ilmuvad kuuhoroskoobid üks kuu ette, kuidas neid täpsemalt tellida ja mis neis täpsemalt sisaldub?

Kogu lisainfo leiate alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)

AASTA 2020 HOROSKOOBID

On valminud peaaegu kõigi tähemärkide 2020 aastahoroskoobid. Need, mis on veel puudu, saan valmis tõenäoliselt järgmise nädala lõpuks.

Kordan ka üle, et ma riputan neid oma kodulehele üles täpselt sellise kiirusega nagu ma neid valmistan. St. need ilmuvad ükshaaval ja juhuslikel kuupäevadel/ aegadel.

Olemasolevate 2020 horoskoopidega saate tutvuda siin – Horoskoop 2020

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"