Hetkesõnum 18. märts 2020 (sõnum 2)

hetkesõnum.18.märts.2020(2)

Täna soovivad inglid saata meile ka teise hetkesõnumi.

Ja teise hetkesõnumina soovivad nad meid suunata uuesti läbi lugema artiklit “Soovitused igapäevaeluks”, mille kanaldasin/ kirjutasin 2014. aastal. Mõnda nüanssi olen seal täiendanud ka hiljem, kuid peaasjalikult on see artikkel valminud 2014. aastal.

Kuna mind suunati praegu selle artikli valmimisajale tähelepanu pöörama, siis eeldan, et käesoleva hetkesõnumi raames on üheks energeetiliseks sillaks aastanumber 2014. Mida see tähendab?

See tähendab seda, et tol momendil, kui enda jaoks käesoleva hetkesõnumi avastate, tasub teil meenutada aastat 2014. Täpsustan – meenutage just nimelt enda elus toimunut.

Täpsustan veelgi – kui inglid suunavad meid teatud ajamomente meenutama, siis tähendab see seda, et neis ajamomentides sisaldub midagi sellist, mis saab meid abistada/ juhendada just praegu. Sealjuures juhin tähelepanu sõnale “saab”. See tähendab seda, et kõik inglite õpetused saavad meid abistada/ juhendada, kuid need ei pruugi mõne isiku jaoks üldse mitte midagi teha.

Miks? Sest inglite õpetustega juba on kord lugu säärane – neid tuleb ise oma elus rakendada selleks, et need toimiks.

Ehk tuleb teha isiklikku tööd, mida ei saa kellelegi teisele kunagi delegeerida.

Ja ka nende energeetiliste sildade viidetega on lugu samasugune – kui inimene ise ei meenuta, ei mõtle, ei analüüsi, siis ei abista ega juhenda teda ka vastav sild. See sild ei tähendagi sellisel juhul mitte midagi. Ehk see sild jääb sellisel juhul tühjaks.

Kõnealuse artikli leiate siit alalehelt – Soovitused igapäevaeluks

Inglid ütlevad veel, et kui tunnete, et mõni nende sõnumitest pakub teile parasjagu abi/ juhendust, siis jagage kindlasti vastavat sõnumit ka oma sõpradele/ tuttavatele. Ühe inimese sõpruskond/ tutvuskond kujuneb samuti teatud energeetiliste mustrite järgi, mistõttu võib eeldada, et kui teie jaoks on mõni sõnum hingelähedane, siis leidub kindlasti ka teie tuttavate seas neid, kelle jaoks just see sama sõnum parasjagu helisema hakkab.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas, kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"