Hetkesõnum 10. Juuli 2020

hetkesõnum 10. juuli 2020

HETKESÕNUM 10. JUULI 2020

Tänane hetkesõnum on põnev.

Ja miks ta on põnev?

Seetõttu, et inglid viitavad siin esmakordselt ühele varasemale hetkesõnumile.

Siiani on nad ju viidanud alati möödunud ajaperioodide horoskoopidele.

Nüüd aga näeme, et meile saadetakse sõnum läbi ühe varasema hetkesõnumi.

Kui vaatleme ka lisanduvaid viiteid horoskoopidele, siis saame tänasest sõnumist järeldada seda, et nüüd põimub midagi kokku. 

Mis see miski on? Mulle tundub, et tegu on ühe vana valede kogumiga, mis justkui visatakse nüüd meie maailmast välja. Sealjuures on see midagi väga täpset – selle kogumi sisu on täpne ja ka selle protsessi vormistus on täpne. Miks mulle nii tundub? Seda tunnet tekitabki mulle just asjaolu, et käesoleva sõnumi peamine ankur on üks varasem hetkesõnum. Hetkesõnum on aga väga konkreetse ajamomendi jäädvustus. Seetõttu loengi ma siit sõnumist välja täpsuse nüansi – ehk mulle tundubki siin ühe väga olulise märksõnana just “täpsus”. Ehk kokkuvõttes joonistub käesolevast sõnumist välja kolm märksõna – täpsus, valed ja põimumine.

Lisaks saan öelda, et siin näib tegu olevat peamiselt personaalsete teemadega, kuid puudutatud saab kindlasti ka üldine tasand, mis tähendab kokkuvõttes seda, et kohe toimub meie maailmas üks suuremat sorti puhastustöö. Sealjuures on see puhastustöö, mis algab kodust ja liigub sealt edasi. Ehk me peaksime nüüd nägema üht väga klaari näidet selle kohta, kuidas personaalne tasand loob üldist tasandit. Sellest on inglid meile korduvalt rääkinud, et maailm just niipidi toimib.

Ja täpsemalt on tänane hetkesõnum järgmine:

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid esmalt üle lugema 10. juuni (2020) hetkesõnumit.

Selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2020/06/10/hetkesonum-10-06-2020/ 

Ja lisaks ütlevad nad, et seda 10. juuni hetkesõnumit tasub praegu vaadelda koostoimes nädala nr 41, 2018 sõnumiga.

Selle horoskoobi otselink on siin –  https://evatenter.com/2018/10/05/nadala-horoskoop-08-10-14-10-2018/

Ja sellega sõnum seekord ei lõppe. 

Nimelt ütlevad inglid, et 10. juuni hetkesõnumit tasub nüüd vaadelda ka koostoimes Kaalude 2020 aastahoroskoobiga.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2019/08/16/horoskoop-2020-kaalud/ 

Ühtlasi tuletan meelde, et hetkel toimetab meil 2020 a. kolmanda kvartali kaugseanss. St. see on kaugseanss, mis kestab kolm kuud – juulist septembri lõpuni.

Nii pikalt kestvat kaugseanssi pole inglid ammu korraldanud, mistõttu saame juba tolle kaugseansi kestusest järeldada, et meie maailma üldisesse energiasse on taas tekkimas midagi uut.

Sel korral avalikustasin ma kaugseansi tutvustuse all ka tolle seansi/ horoskoobi energeetilised sillad. Seega leiate te selle seansi tutvustuse lehelt ka lisainfot, mille põhjal tuvastada, kas see seanss võiks teiega resoneeruda või mitte.

Nimelt olen alati öelnud, et minu (ja inglite) poolt korraldatud kaugseansid on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad resonantsi minu poolt kanaldatud avalikes sõnumites. Ehk just sellistel inimestel soovitan ma oma kaugseanssidest osa võtta. Minu soovitus aga pole muidugi määrav – siinkohal on määrav ainult igaühe isiklik sisetunne. Ja see tähendab seda, et osaleda tasub tõepoolest ainult siis, kui te tunnete, et miski tolles seansis teid kõnetab.

Kõnealuse kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit –  https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/ 


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter    

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"