2021 II kvartal – lisasõnum

2021 II kvartal (Aprill, Mai, Juuni)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Perekond terveneb inglitiivul

2021 a. teiseks kvartaliks saatsid inglid meile äsja ühe sõnumi.

Nüüd soovivad inglid saata teiseks kvartaliks veel ka ühe lisasõnumi, mis on jälle suunatud Facebook’i jälgijatele.

(Uutele lugejatele selgitus – see tähendab, et käesolev lisasõnum on inglite poolt suunatud just neile lugejatele, kes on käesoleva sõnumi ilmumise ajaks vajutanud minu Facebooki kontol sinna Follow ehk Jälgi nupule.

Inglid hakkasid saatma taoliseid suunatud lisasõnumeid 2020 a. jõuluperioodil ja sealt edasi on neid ilmunud juba mitmeid. Kui tihti selliseid lisasõnumeid ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. Ehk neid ilmub täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad.

Aga mis on need Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid täpsemalt? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus võimalus saada minult veidike “personaalsemat” juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt päris personaalsete sõnumitega, kuid need suunatud sõnumid on siiski mõeldud vägagi konkreetsetele lugejatele ehk täpselt nendele lugejatele, kes on end soovinud minu Facebooki jälgijate nimekirja lisada.

Kui te käesoleva lisasõnumi ilmumise ajaks polnud veel minu Facebooki jälgijate nimekirja end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest säärastest sõnumitest. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.)

Niisiis – millest soovivad inglid kõneleda siin, Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

Näib, et teie lisasõnum on seekord jälle veidike teistsugune, kui varasemalt.

Nimelt soovisid inglid, et ma avaldaksin – teie teise kvartali lisasõnumina – ühe osa 2021 esimese poolaasta kaugseansi sõnumitest. Täpsemalt on tegu osaga sõnumitest, mis keskenduvad finants & karjääri temaatikale. Ehk see kaugseanss on täpselt sellise teemafookusega.

Selgitan veel juurde – minu kaugseansid ei ole mõeldud ainult Facebooki jälgijatele. Need on mõeldud kõigile, kes tunnevad soovi neis osaleda ehk kaugseansis osalemise eeltingimuseks ei ole minu Facebooki kontol selle follow ehk jälgi nupu vajutamine.

Seetõttu ei oska ma ka rohkem täpsustada, miks inglid soovisid selle osa avalikustada just siin – Facebooki jälgijatele mõeldud lisasõnumi all.

Aga nii see on.

Ja täpsemalt soovivad inglid, et ma avalikustaksin praegu tolles kaugseansis sisalduva tulemärkide lisasõnumi.

Ehk lugu on veelgi kummalisem. Nimelt ei ole kindlasti kõik minu Facebooki jälgijate nimistus olevad lugejad ju tulemärkide esindajad. Siiski soovivad inglid teha just täpselt nii – ehk avalikustamist soovivad nad just tulemärkide lisasõnumi puhul.

Seega siin see on:

(Lisamärge – käesolev kaugseanss, mille osa te alljärgnevalt näete, ilmus 06. novembril 2020. Ehk tegu on sõnumiga, mis on minu poolt kanaldatud 2020 a. oktoobris-novembri alguses.)


TULEMÄRGID 

(Jäär, Lõvi, Ambur) 

MÄRKSÕNA – Perekond terveneb inglitiivul

Näib, et Tulemärkide puhul on olnud peamiseks tõkkeks perekondlikud nüansid. St. peamiseks tõkkeks just töö ja raha temaatikate mõttes. 

Ehk teatud nüansid, mis tulenevad teie perekonnast, on takistanud teie jaoks töö ja ka raha teemade sujuvat kulgemist. 

Aga missugused nüansid on need täpsemalt olnud? 

Inglid ütlevad – te olete endale külge õppinud teatud suhtlusmaneerid, mis ei lase teil tööalaselt jõuda sinna, kuhu tahaksite jõuda. Ja ka raha temaatikat (st. tööst eraldiseisvalt) takistavad samad maneerid. Ja nagu öeldud – need maneerid pärinevad teie perekonnast ehk te olete vastava suhtlusviisi omandanud just oma perekonnaliikmetelt. 

Aga mis sorti maneeridega on tegu? 

Inglid ütlevad – teie tööalast edasiliikumist takistab väga suur ärevuse vari. Võib ka öelda niipidi – probleemiks on liiga kiire ärritumine. Ärritumine, mis tekib tegelikult ärevusest. 

Ehk võib ka öelda niipidi – see kaval tõke, mis 2021 a. esimeses pooles ilmub, sisaldab Tulemärkide puhul justkui kokku liidetuna nii teie ärrituvust kui ka ärevust. 

Ehk see on tõke, milles sisalduvadki nüansid, mis on teid alati väga teravalt ärritanud ja ka väga teravat ärevust põhjustanud. 

Kõlab tüütult, loomulikult. Aga mida ütlesid inglid meile juba ka üldistes sõnumites? Nad kordasid seda tegelikult juba ka siin – tegu on just nimelt “kavala” tõkkega. 

Ja kaval on see tõke eelkõige selle poolest, et tema eesmärgiks on teie vabastamine. St. toosama tõke, mis põhjustab teis ärevust ja ärritust, tuleb teid tegelikult sellest samast negatiivsest kogumist vabastama. 

Kuna kõnealune tõke on just säärase pahupidi iseloomuga, siis võib ka öelda, et tegu polegi päriselt tõkkega. Eks seda ütlesidki inglid meile muidugi ka üldistes sõnumites, kui nad rõhutasid, et vastavatest tõketest on meil võimalik väga hõlpsalt oma tunnetuse toel läbi tulla. 

Ja kuna see tõke polegi päriselt tõke, siis võib ju ka küsida – mis ta siis üldse on? 

Ja inglitelt kuulen ma siinkohal vastust – see on probleem, milles sisaldub ka lahendus. St. probleem, mis jalutabki teie juurde kohale koos lahendusega. Ehk probleem, mis näitab teile ise ka lahenduse kätte. 

Aga mis probleem see selline on, mis jalutab inimese juurde kohale koos lahendusega? 

Inglid ütlevad – tegelikult on kõik probleemid siin maailmas täpselt sellise ülesehitusega. St. energeetiline ülesehitus on probleemidel alati täpselt selline – kui siin maises maailmas ilmutab end mõni probleem, siis ilmutab end täpselt samaaegselt ka lahendus. 

Inglid kordavad – see on alati nii!

See on alati nii, sest teie maailm on sellise ülesehitusega. 

Aga inglid – kui te nüüd ütlete, et see probleem näitabki ise ka lahenduse kätte, siis mis probleem see üldse on? Selline nähe pole ju “probleem”. 

Inglid ütlevad – jah, tõepoolest, nii ongi. Teie maailmas ei olegi tegelikult probleeme. 

Võib ka öelda niipidi – termin “probleem” on manipulatsioon. 

Inglid jätkavad – täpselt nii ongi. Ja täpselt sellist asja tulebki teile 2021 a. esimene pool õpetama. 

Ehk tulemärkidele tuleb see ajaperiood õpetama ärrituvuse ja ärevuse probleemitust.

Kuidas seda kõike maisete sündmuste mõttes tõlgendada? 

Mulle tundub, et Tulemärkide ette jõuab ja sõuab selline olukord, mis paneb teid nägema, kuidas teie ärrituvus ja ärevus on hoopis olnud taevaseks juhenduseks. 

Jah, need nähtused on takistanud teie jaoks tööalaseid liikumisi, kuid alati pole takistused halvad. 

Ehk võib ka öelda niipidi, et too maneer, mis on teid takistanud, on tõepoolest ebavajalik ja selle maneeri ta ka siin ajajärgus enda küljest lahti poogite. Selle lahti pookimise teeb aga võimalikuks hoopis tõdemine, et too maneer polegi olnud teie jaoks otseselt takistuseks. 

Kuidas te selle tõdemuseni jõuate? Te näete siin ajajärgus ümberlükkamatuid tõendeid selle kohta, kuidas just too maneer on teid teatud valede variantide eest kaitsnud. Ja selle nägemuse raames näete te koheselt ka seda, kuidas teil on tegelikult võimalik end alati kaitsta ka hoopis parematel viisidel. 

Aga kui see maneer samuti kaitseb, siis miks on üldse vaja paremate viisideni liikuda? 

Põhjus seisneb teie tunnetuses. Nimelt on see maneer tekitanud teile alati ka negatiivseid tundeid – tõenäoliselt olete te enamjaolt ärritunud ka selle peale, et te üldse millegi peale ärritusite. Ehk too ärritumine on tõmmanud esile ka süütundeid. 

Kogu kompott kokku ongi põhjustanud teile täiesti ebavajalikke negatiivseid emotsioone, mis võiksid kõik jääda olemata, kui kasutaksite enda kaitsmiseks teisi suhtlusmaneere. 

Ja täpselt sinna elu teid nüüd suunabki – neid tõhusamaid enesekaitse lahendusi kasutama. 

Inglid rõhutavad – enesekaitseks tasub alati kasutada selliseid lahendusi, mis teid ennast ei kahjusta. Sellised lahendused ei kahjusta kunagi ka kedagi teist. 

Ja siin ongi 2021 a. esimese poole iva – me liigume nüüd ka kollektiivselt selliste suhtlusmaneeride suunas, mis on igati positiivsed ning elujaatavad, kuid samal ajal pakuvad ka tervislikku kaitset. 

Mida see tähendab? 

Inglid selgitavad – kaitset pole teil siin maailmas kunagi vaja üksteisega sõdimise mõttes. 

See kaitse, millest meie räägime ehk kaitse, mida te siin maisel poolusel tegelikult vajate, on kaitse manipulatsioonide eest. 

Ja ka seda kaitset vajate te vaid seni, kuni kõik manipulatsioonid on siin poolusel tervendatud. 

See päev tuleb! 

Kuniks see päev aga pole veel siin, tulebki meil teid juhtida mõnikord otse manipulatsiooni südamesse/ tuuma. 

Miks? 

Sest kui külastate manipulatsiooni tuuma, siis lahustate te selle külastusega tegelikult kogu manipulatsiooni. 

Ja kui paljude inimeste ette asetatakse üheaegselt sama manipulatsiooni tuum, siis toimub lahustumise protsess väga kiirelt. 

Sellist asja te siin ajajärgus näetegi. Ehk te näete nüüd, kuidas üks sügav manipulatsioon võib täielikult lahustuda poole aastaga.

Ja see lahustumine, mis siin aset leiab, on tõepoolest jääv. 

See manipulatsioon, mis siin nüüd pead tõstab, ei tule enam pärast 2021 a. juunikuud mitte kunagi kellegi elus pead tõstma. 

Ja inglid kordavad lõpetuseks – seda protsessi ei ole vaja karta. Miks? Esiteks seetõttu, et ka “hirm” on manipulatsioon. Ja teiseks seetõttu, et teie tunnetussüsteem on tänaseks päevaks häälestatud juba niivõrd hästi, et teil on tõepoolest võimalik hõlpsalt tollest protsessist läbi kõndida. Täpsemalt on teil võimalik sellest protsessist väga hõlpsalt läbi hõljuda. St. siin pole isegi vaja rääkida kõndimisest. 

Inglid ütlevad – kui te seda Tulemärkide sõnumit parasjagu loete, siis võivad osad teist märgata mingisuguse eseme kukkumist (näiteks kukub teil laualt mõni ese maha või hakkab hoopis kukkuma käokell). Vaadelge seda eset, mis kukkus või hakkas kukkuma ja mõtisklege kindlasti hetkeks tolle eseme päritolu peale. Nimelt ütlevad inglid konkreetselt, et just tolle eseme päritolu viitab teile üsna otsesel moel, mis see tõke/ maneer (teie jaoks personaalselt) on, millest me siin kõnelenud oleme. 

Teie energeetilise silla viiteks on nädala nr 46, 2016 horoskoop (otselink – https:// evatenter.com/2016/11/11/nadalahoroskoop-14-11-20-11-2016/

Lisaks saadetakse teile ka üks energeetilise silla viide muusikamaailmast ja selleks on lugu “Adele – Hello” 


Kui soovite lugeda kõnealuse kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis nende sõnumite terviksisu ja tellimise kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

Just sellel lehel on kirjas kogu lisainfo tolle kaugseansi kohta. Ehk sealt saate vaadata, mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub ja kuidas seda tellida.

Tõsi, pool selle kaugseansi “kehtivusajast” on juba möödas, kuid pool on veel ees, seega tasub kõigil soovijatel kindlasti veel sellega liituda.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑