Nädal 12 lisasõnum

nädal 12 lisasõnum

Lisasõnum – nädal nr 12, 2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kiire lõpp

Täna soovivad inglid saata nädalaks nr 12 ühe lisasõnumi.

Täpsemalt tuleb sel korral sõnum jälle suunamisega ehk käesolev sõnum on suunatud nendele lugejatele, kes on minu Facebooki kontol vajutanud sinna follow ehk jälgi nupule.

Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Niisiis – mida soovivad inglid öelda Facebooki jälgijatele veel lisaks nädala nr 12 kohta?

Inglid alustavad – sel nädalal tuleb väga tugevasse fookusesse teie kodu. Seda vihjasime teile juba ka käesoleva nädala peamises sõnumis.

See fookus ei saa aga olema tavapärane.

Ehk sel nädalal esinev fookus on eritunnusmärkidega.

Aga milline see fookus siis on?

Inglid selgitavad – mõnikord on vaja ühe kurnava olukorra lõpetamiseks vajutada gaas põhja. Täpselt nii nüüd juhtubki.

Ehk mingisuguses koduga seotud küsimuses toimub nüüd sündmuste kiirendamine. Ja nagu inglid juba ütlesid – seda tehakse selleks, et too olukord liiguks võimalikult kiirelt lõpuni.

Kuna inglid kirjeldavad neid sündmuseid just selliste sõnadega, siis võib ka öelda, et siin nädalas ilmub justkui üks kiirtee.

Täpsemalt – see kiirtee ilmub ja selle kiirtee läbime me ka koheselt täies mahus. Ehk me sõidame ka kiirelt tolle tee lõppu välja.

St. omakorda on meile teada, et tollel teel on olemas lõpp.

Miks ma seda ütlen?

Sest see kiirendus võib arusaadavalt tekitada väsimust.

Seetõttu inglid meile ka käesolevat sõnumit saadavad – meile öeldakse juba ette, et tolle kiirenduse pärast pole vaja muretseda. See tee, mis meie ette nüüd ilmub, on juba üsna peatselt ka lõppenud.

Inglid lisavad veel lõpetuseks – muretsemiseks pole tegelikult mitte kunagi põhjust. St. muretsemise nähtuse võite te lahti lõigata iga sündmuse küljest.

Ja nüüd kehtib see nõuanne veel mitmekordselt – lõigake selle nädala sündmuste küljest lihtsalt muretsemise nähe ära ja laske neil sündmustel kulgeda – täpselt sellise kiirusega, nagu need sündmused tahavad kulgeda.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kaksikute 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/04/horoskoop-2021-kaksikud/)

Nädalate nr 37-39, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/05/nadala-horoskoop-07-09-27-09-2020/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastavat sõnumit te avalikult ei näe. Küll aga näete te ära vastavate nädalate märksõna ja pildi. Ehk sõnumi sisule viidatakse nende puhul, kes osalesid tolles kaugseansis. St. kui seal osalesite, siis tasub teil nüüd vastav sõnum läbi lugeda. Teiste jaoks jääbki tolle viite sisuks ainult kõnealune ajaperiood ehk vastavad kuupäevad, millele viidatakse + kõnealuse sõnumi märksõna koos pildiga.)

Nädalate nr 32-33, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Sõbrapäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/08/sobrapaeva-erisonum/)

Inglid soovivad käesoleva sõnumi juurde lisada ka järgnevad muusikalised energeetilise silla viited. Nendeks viideteks on lood – “Alphaville – Forever Young”, “Bronski Beat – Smalltown Boy”, “Candy Dulfer & David A. Stewart – Lily Was Here” ja “Santana – Smooth ft. Rob Thomas”.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"