Nädala inglisõnum 09.08-15.08.2021

Nädala inglisõnum 09.08-15.08.2021

Inglite sõnumid aasta 32. nädalaks

MÄRKSÕNA – Mis kukub? Kuhu kukub?

Kristall – Unakiit

Värv – Hall

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kuula täna, mida linnud Sulle räägivad. Nr 136

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123


UUDISED

  • Esimesed 2022 aastasõnumid on valminud.

Kõik 2022 aastasõnumid (ehk tähemärkide kaupa lahterdatud sõnumid) valmivad augustikuu lõpuks. St. need ilmuvad ükshaaval ehk täpselt sellise ajastusega nagu ma jõuan neid valmistada.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Kui soovite sõnumeid perioodi või liigi järgi sorteerida, siis leiate selleks võimalused kodulehe paremas servas asuvalt menüüribalt. Kui vaatate minu kodulehte telefonist või tahvelarvutist, siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all ehk siis ei näe te seda paremas servas.

  • Homme ehk 05. augustil ilmub augusti noorkuu kaugseanss.

Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Vt. ESILEHT 

Esilehe lõpus on kaugseansside infosektor ja sealt leiate ka nimekirja hetkel toimetavatest kaugseanssidest. Mis on minu poolt valmistatud kaugseansid täpsemalt? Ka selle info leiate just nimelt esilehelt.


Eelmise nädala sõnumis rääkisid inglid kaua valminud segust, mis ilmus välja väga spetsiifiliste uste tagant.

Ja nad saatsid meile eelmisel nädalal ka kaduneljapäeva erisõnumi, milles nad kõnelesid purjede ilmumisest.

Mida toob meile nädal nr 32?

Inglid alustavad – sel nädalal kukub miski maha.

Miks see miski kukub?

Inglid ütlevad – see miski kukub, sest tal on aeg kukkuda. Ehk tegu on millegi sellisega, mille püsimine on olnud kahjulik paljude jaoks. Ja seetõttu too miski nüüd ka kukub.

Aga mis see miski täpsemalt on?

Inglid ütlevad – tegu on kahjuliku mürgiga, mis on mürgitanud paljusid. Täpsemalt on see mürgitanud paljusid ja see miski on seda mürgitööd viljelenud juba sajandeid.

Inglid jätkavad – see miski asub maises mõttes vees. Seetõttu on teie jaoks tõenäoliselt ka kummaline too kukkumise asjaolu. Vees olevad asjad ju tavaliselt ei kuku.

Nüüd aga on tegu just nimelt kukkumisega.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – kui miski kukub maha, siis kukub see asjaolu kuskilt kuhugi ja üsna suure kiirusega.

Nii on ka lood tolle miskiga, mis nüüd vees kukub.

St. tolle pildi puhul on teie jaoks maises mõttes kõige kummalisem just see kiiruse asjaolu. Vees ei tohiks taolised asjaolud nii kiiresti liikuda. Need peaksid seal pigem hõljuma. Too miski aga täiesti kindlameelselt kukub kuskilt kuhugi. Ehk too miski kukub sellisel moel, nagu ta oleks maal, mitte vees.

Ja nagu me juba ütlesime – ta kukubki maha.

Aga kas see asjaolu kukub siis veepõhja?

Inglid ütlevad – siit tuleb tolle pildi järgmine imelik nüanss. Too miski kukub suunaga ülespoole ehk kui too miski on jõudnud “maha”, siis on ta teie maise pildi mõttes jõudnud veepinnale.

Aga mis asi see ikkagi on, mis sellise imeliku trajektooriga üldse liikuda saab? Veel vähem kukkuda? Kuidas see miski kukub just sellisel moel?

Inglid ütlevad – selle miski kukutab teie südamesoojus.

Selle miski kukutab teie headus.

Selle miski kukutab teie energeetiline areng.

Ja see kõik teebki võimalikuks just taolise väga imeliku pildi ilmumise, kus miski kukub suunaga ülespoole.

Ja täpselt nii soovivadki inglid lõpetada nädala nr 32 sõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 35, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/)

Nädala nr 51, 2016 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2016/12/16/nadala-horoskoop-19-12-25-12-2016/)

Nädala nr 32 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rihanna – Diamonds”, “Madonna – Frozen”, “Black – Wonderful Life”, “Scorpions – Still Loving You”, “Led Zeppelin – Stairway to Heaven” ja “The Doors – The End”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑