Horoskoop 2022 – Ambur

horoskoop 2022 ambur

AMBUR

(Sünniaeg 23.11 – 21.12)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Amburitele

MÄRKSÕNA – Tõsta vana hobi üles

Aasta kristall – Naturaalne ahhaat

Aasta värv – Hall

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Amburi 2021 a. sõnumis rääkisid inglid sellise õigluse saabumisest, mis toob teile vabaduse.

Mida toob Amburitele aasta 2022?

Inglid ütlevad – teil on nüüd aeg maast üles tõsta üks vana hobi.

Ja siin rõhutavad nad kohe – maast üles tõstmise – märksõna.

See tähendab, et vastava hobiga seotud maised elemendid on teil tõenäoliselt kuskil maas lebamas.

Või siis olete te kasutanud tolle hobi puhul väljendit, et see lebab teil maas.

Igal juhul ei ole tegu hobiga, millega te tänasel päeval aktiivselt tegelete. Ehk see hobi on olnud mitte-aktiivses seisundis teie jaoks juba mõnda aega.

Just sellistele tunnusmärkidele vastav hobi tasub teil nüüd maast üles tõsta.

Ehk teil tasub nüüd hakata sellise hobiga uuesti tegelema.

Miks?

Inglid selgitavad – eelmisel aastal saabunud õiglus viis teid täiesti uuele tasandile. See viis teid uuele tasandile, sest te saite tolle õigluse saabumise tõttu vabaks. Sellest kõigest rääkisime me teile juba eelmise aasta sõnumis.

Nüüd ongi lugu selline, et selle uue tasandi toel on teie jaoks muutunud võimalikuks nii mõndagi sellist, millest te olete oma elu jooksul unistanud küll, kuid seni pole need unistused teoks saanud.

See on ka põhjus, miks te olete kõnealuse hobi asetanud maha.

Te tegelesite sellega mõnda aega ja kui te seal oodatud tulemusi ei näinud, siis jätsite te selle hobiga tegelemise ka pooleli.

Seetõttu tulemegi me teile nüüd saatma käesolevat sõnumit – teie jaoks on nüüd muutunud võimalikuks nende tulemusteni jõudmine, milleni te kunagi jõuda tahtsite. St. just selle hobiga seotud tulemusteni on teil nüüd võimalik jõuda.

Ja inglid rõhutavad, et tegu on kindlasti sellise hobiga, mille puhul on võimalik jõuda teatud tulemusteni ehk tegu on hobiga, mille osas on vastavatel isikutel olnud teatud tulemusteni jõudmise soovid.

Ja nad kordavad veelkord – nüüd on teil võimalik nende tulemusteni jõuda.

Ja nad soovivad ka selgitada, miks te varem ei saanud kõnealuste tulemusteni jõuda.

Põhjuseks oligi nimelt vastav sõlmpunkt, milles ei eksisteerinud varem õiglust.

Ehk just see sõlmpunkt teie elus, millesse eelmisel aastal saabus õiglus.

See oligi takistuseks, mis ei lasknud teil varem tolle hobi raames soovitud tulemusteni jõuda.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka teie aastasõnumi lõpetada.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Amburitele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Kuupäev 16.03 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1958

Aastanumber 1989

Aastanumber 1770

Kuupäev 17.07 (ilma aastanumbrita)

Nädalate nr 34-36, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/08/20/nadala-horoskoop-20-08-09-09-2018/)

Nädala nr 51, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/15/nadala-horoskoop-18-12-24-12-2017/)

Amburi tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “a-ha – Take On Me”, “Massive Attack – Unfinished Sympathy”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"