Lisasõnum – nädal 32, 2021

nädal 32 2021 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 32, 2021

(09.08-15.08.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Järsk muudatus paremuse suunas

Nädalaks nr 32 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? 

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – siin soovime me rääkida sellest, et käesoleval nädalal on teie jaoks väga oluline tähendus. Ja täpsemalt soovime me rääkida sellest, miks on teie jaoks just käesolev nädal väga oluline.

Nimelt sisaldub käesoleva nädala energias üks portaal.

Nimetame seda praegu nii.

Ehk me nimetame seda nähtust praegu tinglikult nii, sest te olete sellist terminit ka varem kuulnud.

Aga mis portaaliga on tegu?

Inglid ütlevad – tegu on ühe väga spetsiifilise ukse avanemisega, mis just iga päev ei avane. Täpsemalt avanebki see uks vaid kord aastas. 

Ja veelgi täpsemalt avaneb see vaid neile, kes seda ust näevad.

Ehk see avaneb vaid neile, kes on oma tunnetusega jõudnud selle ukse nägemiseni.

Aga mis uks see on?

Inglid selgitavad – see uks tähistab suurt arengut ja see uks tähendab uusi võimalusi.

Ehk see uks on ka justkui trepiks, mis viib teid väga kiirelt paremate lahendusteni. Ehk see uks sisaldab justkui otseteed paremate lahendusteni.

Aga mis lahendustega on tegu?

Inglid ütlevad – tegu on lahendustega, mida vastavad isikud on otsinud juba 10 aastat.

Ehk need isikud, kes nüüd vastavat ust näevad ja sealt ka läbi lähevad, leiavad nüüd järsku selliseid lahendusi, mida nad on otsinud 10 aastat.

Ja siinkohal rõhutavad inglid just täpselt sellist ajavahemikku. Ehk tegu on lahendustega, mida kõnealused isikud on otsinud 10 aastat.

Ja nad rõhutavad ka seda, et need lahendused tulevad nüüd järsku.

Inglid ütlevad – täpselt selline see uks ongi. Ta viib teid kiirelt sääraste kaua-otsitud lahendusteni. Võib ka öelda, et ta viib teid väga kiirelt nendeni.

Aga kas on ka võimalik, et kõnealused isikud näevad küll seda ust, aga ei astu sealt sisse?

Inglid ütlevad – ei, sellist võimalust ei eksisteeri. Need, kes seda ust näevad, astuvad ka sealt uksest sisse.

Kuidas on see nii kindel?

Inglid ütlevad – kui te seda ust näete, siis on see uks juba teie jaoks lahti. See tähendab omakorda seda, et te näete juba ka seda sisu, mis tolles uues ruumis teid ootab.

Ja kui te seda juba eemalt näete, siis te sellest kindlasti ilma jääda ei taha.

Miks? 

Sest see sisu on teile loodud.

Ehk see sisu on teie oma, mis teid vastavas uues ruumis ootab.

Ja selle tõttu astute te ka rõõmsalt sealt uksest sisse.

Aga kui need sündmused on juba tagatud, siis miks te üldse saadate meile käesolevat sõnumit?

Inglid selgitavad – kui teile on juba ette teada, et te jõuate koheselt kiirete lahenduste ajajärku, siis seda rõõmsamalt te need uuendused vastu võtate.

Ja seda ongi vaja.

Ehk teil tasubki olla juba ette rõõmus.

Ehk rõõmu tunda võitegi te juba koheselt.

Sellega teete te ka oma liikumise vastava ukseni veel kiiremaks.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada käesoleva lisasõnumi.

Ja muusikamaailmast lisanduvad selle sõnumi juurde järgmised sildade viited – “Imagine Dragons – Believer”, “The Chainsmokers & Coldplay – Something Just Like This”, “Eminem – Not Afraid”, “Swedish House Mafia ft. John Martin – Don’t You Worry Child” ja “Tinie Tempah – Written In The Stars ft. Eric Turner”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUDISED

2021 II poolaasta sõnumitel on sel nädalal ehk 09-15. august soodushind.

Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub?

Kuidas neid tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"