Horoskoop 2022 – Veevalaja

horoskoop 2022 veevalaja

VEEVALAJA

(Sünniaeg 20.01 – 19.02)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Veevalajatele

MÄRKSÕNA – Sõda on läbi

Aasta kristall – Krüsokolla

Aasta värv – Punane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Mõne sihtpunktini jõuab sama ajaga…olenemata sõiduvahendist. Nr 119

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Veevalaja 2021 a. sõnumis rõhutasid inglid märksõna “mõis”. Ehk just sellel märksõnal oli teie jaoks aasta 2021 sündmustes väga oluline roll. Mida ütlesid nad teile aasta 2021 tarbeks täpsemalt? Seda saab igaüks juba ise üle lugeda Veevalaja 2021 aastasõnumist, mille leiate siit – https://evatenter.com/2020/09/30/horoskoop-2021-veevalaja/

Mida toob Veevalajatele aasta 2022?

Täpselt samuti nagu eelmisel aastal, kuulen ma ka nüüd teie sõnumi puhul esimese asjana just märksõna. Ja selleks märksõnaks on sel korral – sõda on läbi.

Ehk teie sõnumi märksõna kõlab jälle väga tugevalt teie aasta energias – täpselt nii olid lood ka eelmise aasta sõnumi puhul. Ka seal ütlesid inglid esimese asjana väga selgelt välja just teie aastat juhtiva märksõna.

Niisiis on aastal 2022 teie jaoks sõda läbi.

Aga mis sõjaga on tegu?

Inglid selgitavad – tegu on sõdimisega, mida olete viljelenud juba 10 aastat.

Ehk siin ütlevad nad kohe ära, et nüüd lõppeb Veevalajate jaoks üks sõdimist sisaldav ajajärk, mis on kestnud 10 aastat.

Inglid jätkavad – tegu on olnud perekondlikel teemadel sõdimisega.

Võib ka öelda, et tegu on olnud enesekindluse temaatika raames sõdimisega.

Ja võib ka öelda, et tegu on olnud pärisorjuse temaatika raames sõdimisega.

Just selliste märksõnade raames sõdimine saab nüüd läbi.

Ja nagu inglid juba ütlesid – tegu on 10 aastat kestnud teekonnaga.

Ehk see konkreetne teekond, millest nad siin räägivad, on kestnud alates aastast 2012.

Nagu ma olen öelnud juba ka varasemates sõnumites – minu poolt kanaldatud aastasõnumeid ehk just neid tähemärkide kaupa lahterdatud sõnumeid, saab kasutada ehk vaadelda ka kuusõnumitena. Veelgi täpsemalt võib neid vaadelda kui tolle ajaperioodi sõnumeid, mil valitseb vastav tähemärk.

Seega tähendab Veevalaja tähemärgi valitsemise ajajärk meie kõigi jaoks teatud sõdimist puudutava teekonna lõppemist. Ja ka siin ehk ka sellisel moel, kui ma vaatlen seda sõnumit kui nö üldist kuusõnumit, tundub mulle väga oluline just see kümne aasta pikkune ajavahemik.

Ehk ka sellisel moel seda sõnumit vaadeldes on ikka oluline just too kümmet aastat rõhutav juhis. St. mis iganes sõdimist puudutav teema nüüd ka lõppeb, see teema on kestnud ehk õhus olnud 10 aastat.

Mida soovivad inglid veel Veevalajatele rääkida 2022 a. energiate raames?

Inglid ütlevad – kui see sõda on läbi, siis jõuab teie juurde kohale ka üks järjekordne uus eluvaade.

Nimelt rääkisime me 2020 a. Veevalaja sõnumis uuest eluvaatest.

Nüüd tiksub teie jaoks kohale üks järjekordne uus eluvaade.

Ehk selle nähtuse kirjeldamisel, mis järgneb kõnealusele sõjale, soovime me kasutada just selliseid sõnu.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka Veevalaja 2022 aastasõnumi lõpetada.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Veevalajatele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Aastanumber 2012 (siin rõhutavad nad veelkord just selle aastanumbri olulisust teie 2022 a. sündmustes)

Kuupäev 09.09.2013

Kuupäev 10.09.2013

Kuupäev 13.04.2014

Kuupäev 19.08.2010

Nädalate nr 44-45, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/10/26/nadala-horoskoop-28-10-10-11-2019/)

08.07.2021 kaduneljapäeva erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/04/kaduneljapaeva-erisonum-08-juuli-2021/)

Vähk 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/06/horoskoop-2021-vahk/)

Veevalaja tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “FC Kahuna – Hayling”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"