Horoskoop 2022 – Kalad

horoskoop 2022 kalad

KALAD

(Sünniaeg 20.02 – 20.03)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Kaladele

MÄRKSÕNA – Uus õitsemine

Aasta kristall – Rodokrosiit

Aasta värv – Roosa

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Jäta mõni ülesanne ka teiste teha. Oled praegu liigselt enda kanda võtnud. Nr 143

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Täna tervitab Sind lahendus. Nr 106

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Kalade 2021 a. sõnumis rääkisid inglid tuulelohedest ja sellest, kuidas küllust ei ole vaja seostada raskustega.

Mida toob Kaladele aasta 2022?

Inglid alustavad – teie aasta möödub uue õitsemise rütmis.

Aga mida see tähendab?

Inglid selgitavad – kuna te eelmisel aastal saite oma tuulelohede õppetunni selgeks, siis ootabki teid nüüd ees uus õitsemine.

Ehk terve teie elu läheb nüüd justkui õitsema.

Ehk teid ootavad nüüd ees uued värvid, uued maitsed ja uued rõõmud.

Miks?

Sest te läbisite äsja ühe väga spetsiifilise rõõmude õppetunni koridori.

Tõsi – see koridor ei tähendanud seda, et kõik, mida te seal nägite, tõi teile rõõmu.

See koridor sisaldas kohati isegi täiesti vastupidiseid tunnusmärke.

See kõik pidi aga täpselt nii olema.

Ehk selle koridori sisu oli täpselt selline, nagu ta olema pidi.

Aga miks pidi see just selline koridor olema?

Inglid ütlevad – sest täpselt selle koridori abil jõudsitegi te kõnealuse uue õitsemiseni.

Mõnikord on teid vaja ärkvele ehmatada.

Nii ka nüüd.

St. selle koridori eesmärk oligi teid ellu äratada ja seda tehti teatud järsult mõjuvate nüansside abil.

Inglid ütlevad – meil ei olnud muud võimalust. Me pidime selle koridori täpselt selliseks kujundama, et te ärkaksite ellu. Ehk selle koridori ülesehitus oli taoline igati hea eesmärgi nimel.

Ja seda te nüüd ka näete.

St. te näete nüüd ka tolle olukorra üldpilti ehk niipea kui te olete tollest koridorist välja astunud, mõistate te ka tema ülesehituse väärtust.

Ja täpselt nii soovivadki inglid teie aastasõnumi lõpetada.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaladele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Nädala nr 32, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/04/nadala-horoskoop-07-08-13-08-2017/)

2019 I kvartali sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/12/26/2019-i-kvartali-horoskoop-jaanuar-veebruar-marts-koik-tahemargid/)

Nädala nr 28, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/07/nadala-inglisonum-12-07-18-07-2021/)

Kuupäev 28.01 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 30.04.2011

Kuupäev 30.08.2010

Kalade tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “Gipsy Kings – Volare”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"